eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Favori Alıntılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2008 saat 10:14
Alıntı yapılan esaf

"eskişehirspor 1.lige çiksin, ben de söz veriyorum maliye bakanliğina kemal unakitan isimli başka bir türk getireceğim.. " - ntvspor.com okuyucu yorumu

eskişehirspor taraftarının yaratıcılıgından bir kesitSmile

kaynak: ekşisözlük

mükemmel ya harika resmen :D
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 19:40
Rahmetlide güzel bir baslikti ,ilgi bekliyor duyurulur....Cry
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 20:35
2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ başlığından ; Thumbs%20Up

Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan prensist_3426

Bazıları tutturmuş tepkiyi stadda göstermek için alın kombine diye.

Stadyumda ne zaman tepki gösterdi ki bizim taraftar? Kim gösterecek tepkiyi bedava stada girenler mi bu yüzden aklını çelmeyin milletin.
Kombine almayınca yönetimin bunu umursayacağını düşünenler tepki gösterebilir. Madem kombine almayınca yönetimin dikkate alacağı kadar güçlüsünüz, stadda bağırdığında yeri göğü inletecek kadar gücünüz de vardır.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 20:41
Alıntı yapılan Sephodyrm

Alıntı yapılan esaf

"eskişehirspor 1.lige çiksin, ben de söz veriyorum maliye bakanliğina kemal unakitan isimli başka bir türk getireceğim.. " - ntvspor.com okuyucu yorumu<BR/><BR/>eskişehirspor taraftarının yaratıcılıgından bir kesitSmile

kaynak: ekşisözlük
<BR/><BR/>mükemmel ya harika resmen :D

Harikanında ötesinde :)
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 21:45
Alıntı yapılan ekşi sözlük

Eskişehirsporun Türkiye Futbol Federasyonunun kuralarda vs. kullandığı kulüp kodunun 1 olması durumudur. bilgi http://www.tff.org adresinden kulüpler kısmından alınabilir. başka bir örnek olarak beşiktaş'ın kulüp kodu 000148 galatasarayın 000162 dir. durumun kısaca açıklaması eskişehirspor'un federasyonun 1nolu kulübü olduğudur.
Gerçekten güzel bir alıntı böyle birşeyi bilmiyordum öğrenmiş oldum
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 22:01
Alıntı yapılan Hürriyet Gazetesi

Alıntı yapılan Eskişehirli Bir Teyze

KOCAM BANA DEĞİL, ES-ES'E AŞIK
Eşim 700lira maaşlı bir memur ve Eskişehirspor'un koyu hastasıdır. Eve, kırmızı-siyahtan renklerden başka renkli bir eşya sokmamaktadır. Evet, bu Eskişehirspor yüzünden ailevi durumum çekilmez bir hale geldi. Eskişehirspor'u ben dahil 4 çocuğumdan daha fazla sevmektedir. Ayrıca Eskişehirspor'un her deplasmanına gidip ortalama 100lira harcamakta ve bunu çocuklarının nafakasından kesmektedir. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, Eskişehirspor kazanınca sevinçten, kaybedince üzüntüden komaya girene kadar içmektedir. Bunun tabii neticesi olarakta evde huzursuzluk çıkartmaktadır. Bu sadece benim değil bütün Eskişehirli hanımların başındadır. Şehrimizin kulübü şehirce tutulur ama böyle hastaca tutmak bizleri çileden çıkarıyor. Sorarım size şimdi, bu durumda biz nasıl olur da Eskişehirsporu tutar ve onun muvaffakiyeti için çalışırız. Kocalarımızı bize iade etsin başka ihsan etmiyoruz.
''Eskişehirspor Kocalarımızı Bize Bıraksın'', F.CEM, Serbest Kürsü (Yöneten Mesul Müdür : Tahsin Öztin) 29 Mart 1969
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 23:49
Maç esnasında ya da maçtan sonra yaşlı amcalardan ya da çekirdekçiler diye tabir edilen yerdeki amcalardan çok güzel alıntılar olabilir aslında :) Hiç duymadığım, söylenirken hayal gücünün zorlanıldığı, çok güldüğüm, ilginç sözler sarf ediyolar (:
22 Haziran 2013
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 23:58
Alıntı yapılan Arma İçin

Maç esnasında ya da maçtan sonra yaşlı amcalardan ya da çekirdekçiler diye tabir edilen yerdeki amcalardan çok güzel alıntılar olabilir aslında :) Hiç duymadığım, söylenirken hayal gücünün zorlanıldığı, çok güldüğüm, ilginç sözler sarf ediyolar (:
Bknz ; 2008'De 3-0'lık Altay maçının ilk dakikalarında coşkun topu müsait bir durumdayken farklı bir şekilde aut'a attığında açıkta tam büfe tarafından bir amcamız '' Senin anan doğurmamış , s..mış s..mış ! '' diye tepki vermişti. Tongue
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 23:59
Alıntı yapılan Arma İçin

1-0 yendimiz Manisaspor maçında onların arasındaydım Adem gol atmadan arkamdan bi abi dua ediyordu
"Allah'ım şu maçı kazanalım akşam rakı içicem söz Allah'ım ne olur rakı içicem şu maçı alalım yeter nolur Allah'ım balıkta alıcam vallahi bak"  LOLLOLLOL
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 01:54
Alıntı yapılan zafer222

Alıntı yapılan Arma İçin

1-0 yendimiz Manisaspor maçında onların arasındaydım Adem gol atmadan arkamdan bi abi dua ediyordu
"Allah'ım şu maçı kazanalım akşam rakı içicem söz Allah'ım ne olur rakı içicem şu maçı alalım yeter nolur Allah'ım balıkya alıcam vallahi bak"  LOLLOLLOL

Benden de sözLOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır