eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 6. Hafta Hatayspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2019 saat 15:55
taç çizgisinden 6 pasa gelen topu kaleci cizgide seyrediyor bu kaleci de boyle birak 6 pasi 2 metre önünde bile kafa vuracak olsa vurmasini çizgide bekliyor bu kalecinin de hastaligi bu.
alperen niye oynatilmiyor hala anlamiyorum ferhat gol pozisyonunda topla buluşurken sakatlandim diye yere yatiyor, o nu cikariyor ama yine alpereni sökmüyor.
Neyse hoca takimi taniyor diyelim ama haftaya m.özcan yerine mutlaka furgan olmali m.özcanin kesik yeme zamanki geldi. Oyuncu değişikliklerinde hoca hatalıydı.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2019 saat 15:59
Yediğimiz golde Erdal ayağını uzatmak yerine topa koşsa Mirkan kafayı vuramazdı. Coşkun Hoca da yanında geç çocuklar otururken Hakan'dan Ferhat'dan medet umuyorsa bu iş bitmiştir.
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2019 saat 16:10
merhaba,

sevgili Coşkun hoca ;
    *Allah aşkına yaş itibariyle futbolu bırakmış adamların (Hakan,Ferhat),
gencecik çocuklar dururken takım da ne işleri var,Alperen'i el birliğiyle
öldürdüler devamı sizden,
   *takım ayağın da top tutamıyor,üç dakika pas yapamıyor,çare üretin,
   *Jesse uzun atılacak topları kovalayacak adam,orta saha da bütün topları
ezdi,
   *Erdal,çok basit kafana gelen topa ayak uzatmanın manasını bize anlatıver lütfen,
   *en önemlisi takım kazanma ruhunu kaybetmiş....
   Allah yardımcınız olsun,ancak bu laubalilikle de hiç bir şey olmaz!...
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2019 saat 16:13
Koşmaktan aciz, yürüye yürüye futbol oynayan bir ESES izledik bugün, Hatay yüklense fark atardı, ne pas var ne şut var, bitse de gitsek diyen ruhsuzlar ekibi; Halil İbrahim Öner'den bir cacık olmaz, Ferhat'tan forvet diye umut mu beklenir, sakatlanınca Onur; bugün Hoca Furgan Polat ve Alperen'i oynatmalıydı; Emre şart, o da 4 sarı kart sınırında; Karagümrük maçında oynarsa kesin bir sarı daha yer ve sonraki maçta oynamaz. Futbolcuların motivasyonu ve heyecanı kalmamış, belli paralarını alamıyorlar, onlar da koyvermişler artık. Yazıklar olsun.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
KırmızıSimsek96 Liste gör
Yazar

BERK
Yer: Eskişehir
  Alıntı KırmızıSimsek96 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2019 saat 16:22
Alıntı yapılan ypeker

Koşmaktan aciz, yürüye yürüye futbol oynayan bir ESES izledik bugün, Hatay yüklense fark atardı, ne pas var ne şut var, bitse de gitsek diyen ruhsuzlar ekibi; Halil İbrahim Öner'den bir cacık olmaz, Ferhat'tan forvet diye umut mu beklenir, sakatlanınca Onur; bugün Hoca Furgan Polat ve Alperen'i oynatmalıydı; Emre şart, o da 4 sarı kart sınırında; Karagümrük maçında oynarsa kesin bir sarı daha yer ve sonraki maçta oynamaz. Futbolcuların motivasyonu ve heyecanı kalmamış, belli paralarını alamıyorlar, onlar da koyvermişler artık. Yazıklar olsun.

Emre sarı kart cezasını bu hafta çekti zaten Menemen maçında istekli ve güzel top oynayan takım nasıl oluyorda Hatay maçında maç bitsede gitsek diye bakıyor anlamıyorum.Kongre mi oluyor kıyamet mi kopuyor ne oluyorsa olsun artıkda futbolcular sahaya odaklansın REZALET!
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM...
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2019 saat 16:49
Emre sakat diye oynamadı diye biliyordum, sarı kart cezalısı durumu bittiyse iyi o zaman. Ancak bu hafta Karagümrük maçı artık en kritik maçlardan biri olacak. Bir taraftan yönetim belirsizliği, bir taraftan hala FIFAdan gelebilecek puan silme cezaları, tepetaklak amatör kümeye kadar gidecek duruma gelebiliriz.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2019 saat 22:27
karagumruk yenmemiz lazim sonraki maç akhisar deplasman I ve icimizden gecerler bu gerçek
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2019 saat 23:38
... FIFAdan gelebilecek puan silme cezaları, tepetaklak amatör kümeye kadar gidecek duruma gelebiliriz.[/QUOTE]

O durumdayız zaten.Paraşütsüz düşüyoruz.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
KırmızıSimsek96 Liste gör
Yazar

BERK
Yer: Eskişehir
  Alıntı KırmızıSimsek96 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2019 saat 00:12
Alıntı yapılan furemen

... FIFAdan gelebilecek puan silme cezaları, tepetaklak amatör kümeye kadar gidecek duruma gelebiliriz.

O durumdayız zaten.Paraşütsüz düşüyoruz.[/QUOTE]
Aman aman ağzımızı hayra açalım.Yeni gelecek yönetim umarım kurtarır bizi bu durumdan
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM...
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2019 saat 13:17
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Yediğimiz golde Erdal ayağını uzatmak yerine topa koşsa Mirkan kafayı vuramazdı. Coşkun Hoca da yanında geç çocuklar otururken Hakan'dan Ferhat'dan medet umuyorsa bu iş bitmiştir.

Erdal'ın bir hatası pozisyonun olmadığı maçı rakibe hediye etti.. Orada ayak kaldırmak nedir Allah aşkına? Amatör defans oyuncuları yapmaz böyle saçma sapan hareketler..

Golden 2 dk önce Jesse'nin şutu direkten döndü, eğer o top gol olsa muhetemelen maç bambaşka bir boyut kazanacaktı.. Bu sezon her maçta bir kırılma noktası oluyor ve hep bizim alyhimize sonuçlanıyor.. Gerek direkten dönen toplar gerek hatalı hakem kararları gerekse gol pozisyonlarındaki beceriksizlik.. Her maç yakamızı bir türlü bırakmayan şanssızlıklar yaşıyoruz.. Ya da bunlar hep düşük motivasyondan başımıza geliyor.. Bir şekilde iyi bir yönetim gelirde takıma para dağıtılırsa ben daha motive bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum.. Umarım o yönetim çıkarda rahat bir nefes alırız..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır