eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kayıtsız Şartsız ESES!

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2014 saat 22:14
Passoysa passo , sonuna kadar ESES !
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2014 saat 22:30
forumdaki birkaç kişinin hakarete varan yazıları yüzünden bende yazmıyacaktım ama üstad gelmiş diyoki gün birlik günü biz o stadı doldurursak hakemde bir yere kadar hatalarda bir yere kadar o taraftar maç aldırır bugün içinde bulunduğumuz durumda öyle bir durum şimdi tek yumruk olup bu sezonu kazasız belasız atlatmak sezon bitimindede hesap zamanı bu amatör zihniyetin değişmesi lazım bize lazım olan amatör yönetim biçimi değil amatörün ruhudur bugün eskişehirsporu yönettiğini zannedenler aslında küçük bir derneği bile yönetemezler .....
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2014 saat 22:31
Alıntı yapılan banner

Son derece iyi biliyorum yönetimin hataları çok. Yine son derece iyi biliyorum teknik heyetin de hataları çok. Ama yine de kayıtsız şartsız ESES'imin başarısı için dua ediyorum. Ve inanıyorum ki herkesin korktuğu olmayacak, bu takım başarılı olacak. Çocuklar inanın, inanın çocuklar, güzel günler göreceğiz güneşli günler...

https://www.youtube.com/watch?v=rf7HwAi7Bag

Her zaman heryerde en büyük ESES !!!
Yukarı
Tuncay Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Ankara
  Alıntı Tuncay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2014 saat 23:17
Forumu sık sık takip etmeme rağmen çok uzun zamandır yazmıyordum. Sebebi ise, eski forumla karşılaştırdığımızda şu an için seviyenin yerlerde sürünüyor olmasıydı. Konu başlığını açan kişinin Müjdat olduğunu görünce içim bir kıpırdadı. Eski forumun seviyesini yakalayabilme ihtimali düştü aklıma.
Forumu eski seviyesine çıkarabilmemiz umuduyla... Hoş geldin Müjdat.
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///
Yukarı
yavuz fahri Liste gör
Yazar

yavuz fahri
  Alıntı yavuz fahri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 05:36
Sonuna kadar tam destek.
Her an her yerde Eses.
Müjdat abi hosgeldin.
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 10:02
Konuyu şöyle bir baştan sona doğru okudum da yorum yapanlar hep eski tüfek ağabeylerimiz. Çok değerli ve saygıdeğer ağabeylerim sizleri tekrar burada görmek ne kadar güzel. İnanın yorumların her birini okurken gözlerim doldu. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Hepinizin ellerinden öperim...
Eskişehirspor ÖLMEZ!
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 11:14
Müjdat Abi bu forumda senin gibi abilerimizin düşüncelerine,olgunluklarına ihtiyacımız var,hoşgeldin
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 12:51
Müjdat abi hosgeldin.
Özledik seni ve yazılarını
DSİ Es Es
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 12:54
artık tek düşüncem ligde nefes alıp şu ortamdan kurtulmamızdır. Ne passoligi nede yönetimi nede futbolcusu. Destek olup bu sıkıntıdan kurtulmak için bir olmalıyız dir olmalıyız.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 13:19
Tek yürek tek nefes.Her zaman heryerde en büyük ES-ES
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır