eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

LYS 2011

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:50
Alıntı yapılan kraleses

İstediğim gibi geldi sınav sonucum. Makine ya da inşaat mühendisliği bölümlerinden birini tercih etmeyi planlıyorum, şehir olarakda Edirne ya da Tekirdağ var aklımda öncelikli olarak.

Umarım herkesin dilediği gibi gelmiştir sonuçları, söylemesi kolay biliyorum ama sonucu istediği gibi olmayanlarda fazla takılmasınlar. Bu sene binbir türlü zorlukla geçti sınav dönemleri, herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar.

Kardeşim Tekirdağa beklerim yardımcı olurum sanada.
ES-ES
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 15:57
Edit.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 16:25
Alıntı yapılan erus

Yeditepe Elektrik Mühendisliğinde Öğretim Görevlisiyim. Düşünen arkadaşlara yardımcı olurum..
Geçen sene EAL bizi götürmüştü Yeditepe' ye hayran kalınası bir okul. Ama bi kaç dezavantajı var.
1)Şahsen ben tıp istiyorum kazanması zorLOL
2) şehir merkezinden kopmuş biraz dicem ama afedersiniz ağalar istanbul un merkezi nerdedir?Wink
3)okul biraz pahalı sanırım bunun sebebi vakıf üniversitesi olmasından kaynaklanıyor.
Ama gene de Türkiye standartlarında okunabilecek en güzel 3 5 üniversiteden biri diye düşünüyorum.
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 17:01
Sevgili öğrenciler tercih konusunda çok dikkatli olunuz.Maalesef bazı dershanelerin rehber öğretmenleri kasıtlı ya da kasıtsız yanlış yönlendirmelere neden olabiliyorlar.Tercih konusunda geçtiğimiz sene klavuz 2-3 sefer yenilenmiş hatalar olmuştu.Tercih yaparken acele etmeyiniz,sadece dershanenizden değil mezun olduğunuz okullardaki rehber öğretmenlerinizede muhakkak danışınız.Başarı sıralamanıza göre yüksekten uçmayınız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Allah hepinizin yardımcısı olsun...
En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 17:37
Sınavda başarılı olan herkezi tebrik ederim. Başarılı olamayanlarda üzülmesin tekrar denesin ikincisinde başarırlar, moral bozmaya gerek yok. Kendimden biliyorum ikincisinde başarmıştım.  Bilen arkadaşlardan yardım isteyeceğim benimde çocuğum bu sene sınavlara girdi. TOBB Ünv. Endüstri mühendisliği aklına yatıyor. Tam burslu olarak da puanı tutuyor. Nasıl bir Ünv. bilgisi olan yardımcı olabilirmi.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
BySéRHaT Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: EskişehirKarabk
  Alıntı BySéRHaT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 17:45
Alıntı yapılan Adrenalinss

Arkadaşlar Esparta'ya gelecek herkes bizle iletişime geçebilir. Son senelerimiz artık bu oluşumu yeni arkadaşlarımıza aktarmamız gerekiyor.

Ispartadaki Teknoloji Fakültesinde Elektrik-Elektronik Müh.(M.T.O.K) Kac Puanla Alıyor Acaba ? Tercıh Klavuzunda Yazmıyorda. Bu Sene LYS İle Alıcak MTOK Ler. Ve Tek Meslek Lisesini ve kendı bolumunu bıtırenler gırebiliyor. O Yuzden Puanlar Cok DUscekmıs Umarım Bizim için hayırlısızı olur.
Karabük ÜNİESES

Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 18:24
Alıntı yapılan esolimpiyates

Sınavda başarılı olan herkezi tebrik ederim. Başarılı olamayanlarda üzülmesin tekrar denesin ikincisinde başarırlar, moral bozmaya gerek yok. Kendimden biliyorum ikincisinde başarmıştım.  Bilen arkadaşlardan yardım isteyeceğim benimde çocuğum bu sene sınavlara girdi. TOBB Ünv. Endüstri mühendisliği aklına yatıyor. Tam burslu olarak da puanı tutuyor. Nasıl bir Ünv. bilgisi olan yardımcı olabilirmi.

Ali abicim bence TOBB üniversitesine göndermelisin.Bir yakınım okuyordu orayı tavsiye etmişti ama benim puanım o kadar yüksek gelmedi bu sene Smile
Yukarı
chapman Liste gör
Yazar

HAKKI
Yer: eskişehir
  Alıntı chapman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 18:43
erciyese gelecek gibiyim uçak gövde motor okuyan var mı ?
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 18:51

Geçen sene EAL bizi götürmüştü Yeditepe' ye hayran kalınası bir okul. Ama bi kaç dezavantajı var.
1)Şahsen ben tıp istiyorum kazanması zorLOL

2) şehir merkezinden kopmuş biraz dicem ama afedersiniz ağalar istanbul un merkezi nerdedir?Wink

3)okul biraz pahalı sanırım bunun sebebi vakıf üniversitesi olmasından kaynaklanıyor.

Ama gene de Türkiye standartlarında okunabilecek en güzel 3 5 üniversiteden biri diye düşünüyorum.
[/QUOTE]
Sende ilk 5binde bi hava var EAL yanılmıyorum herhalde.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 19:04
Hiç mi TM yok şu forumda ? Smile
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır