eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 1-0 Konyasspor(19.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2011 saat 23:17
Taraftar oLarak birşeyLer yapmak Lazım.. şöLen havasında geçmeLi maç..
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2011 saat 23:20
en önemlisi bu maçta ANDIMIZ ı söylemeyi unutmamalıyız......... hayalim şöyle bir taraf söylüyor diğer taraf tekrar ediyor :) :)
AntiBizansss!!!
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2011 saat 23:27
Ligtv'de az önce taraftarımızı çok övdüler.Mustafa Denizli bu ligin en renkli şehri ve takımı,taraftarı çok etkili,üst sıralara yakışıyor dedi..Şansal'da Halil Başkan'a sesleniyorum haftaya dolu tribünler önünde BandoESES'i görmek istiyoruz dediler..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 01:04
bu maç bizim başka yolu yok
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 01:08
Ciddiyetten taviz vermeden rakibi küçümsemeden sahada ve tirübünde şov yapmalıyız.
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 01:37

Acayip mac--önemli bir karsilasma..taraftar es es i özledi...bence hem es es cosacak hemde taraftar...rövans macida ayni zamanda..bence süper ve zevkli mac olacak...stadi tam doldurmaliyiz...

Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 01:56
halil ağa ve saz arkadaşlarından bi süpriz bekliyorum sanırım bu formda takımı izlettirmeye açığa 25 tl bilet çekerler demedi demeyin... takım nede olsa formda herkes gelir 3-5 lira demeden örnekkmi maziye bakalım
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 01:59
Konyaspor küçümsenecek bir takım değil bence.Ligimizde herkes herkesi heryerde yenebiliyor.Sonucta bütün güçlerini ortaya koyacaklar.Ziya Doğan'ın takımı genelde savaşçı bir yapıda oluyor. Dikket etmek lazım. Sansızlık olmazsa 3 puanı alacağımızı düşünüyorum.
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 02:01
ne olurs olsun artık bülent hocayı çağırmalıyız tribünlere kadar hak etti artık 
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Yer: Turkey
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2011 saat 02:11
Alıntı yapılan ESESHAN

ne olurs olsun artık bülent hocayı çağırmalıyız tribünlere kadar hak etti artık 

Ben de katılıyorum. Takımını nereden aldı nereye getirdi. Kesinlikle bizimle kucaklaşmayı hakediyor.
Rehavete kapılmamalıyız. Eğer ciddi bir oyun sergilersek en az 2 farkla kazanacağımızı düşünüyorum. Tek kozları uzun top ile kontra bulmak olacak.
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır