eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

12. Adam Konuşuyor (Konferans)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Online Durum: Offline
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2010 saat 03:44
Tribün Liderleri, İlk Tribün Lideri Amigo Orhan'ın Eskişehir'inde Tarihi bir toplantı yapıyorlar bu toplantıya emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum.
Kulüpler Birliği'' kulüplerin biraraya gelerek sorunlarını tartışıldığı ve TFF'da çözüldüğü bir yerdir, Tribünlerinde hergeçen gün sorunları artmakta sporumuza olan katkıları önem kazanmaktadır.
Ülkemizde en önemli sorun haline gelen  tribün terörünü önlemeleri konusunda büyük görev düşmektedir, bununla ilgili şiddet yasaları mecliste kanunlaşmak üzeredir, ileride birçok sorunla karşı karşıya kalınacağı muhakkaktır Çözüm;Eskişehirspor Tribün Lideri adına Murat Diri kardeşimiz ''Tribünler Taraftarlar Birliği''kurulmasına öncülük etmeli Başkanlığını yürütecek vasıflara sahip olmasıda herkes için bir şanstır umarım bu konuyu ele alır tartışırlar tarihe imza atarlar.
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2010 saat 03:57
Geleceklerin hepsi formalı ve atkılı gelmeye özen gösterse güzel olur.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2010 saat 09:47
Sefa ile Selim işi makaraya vurmasınlar yine 
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2010 saat 12:25
bunlar kaydedin de en azından izleme fırsatımız olsun
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2010 saat 14:29
"eşrefle kınayan adam" selim yinemi programa davetli hahahahaha
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
EsEsuLan! Liste gör
Deneyimli Yazar

FATİH
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEsuLan! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2010 saat 17:13

Gayet Güzel Bir Konfrens Oldu. Galatasaraylı Arkadaşların Feryatları Görülmeye Değerdi LOL

İNADINA NEFER
Bazen Sevinç,Bazen Keder ..
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2010 saat 17:39
Medyadan yakınan İstanbul temsilcilerine gerekli cevabı verdim.Bana içimi dökme fırsatı sağlayan ve bu konferansı düzenleyenlere teşekkür ediyorum.Çok rahatladım bu gün güzel bir uyku çekebilirim. Smile
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2010 saat 17:47
Gs tribünlerinden Sebahattin,Bursa tribünlerinden Kolsuz Mehmet ve Ankaragücü tribünlerinden Ali İmdat abi katılamadılar.kendilerince elbet bir şeyler olmuştur bilemeyiz.

sıkıcı olmayan ve ara ara güzel konuşmaların geçtiği bir söyleşi oldu.Pepe Metin abinin sesindeki sorundan dolayı bir kardeşi onun söylediklerini oturuma iletti.

Sakarya'dan birçok kardeşimiz vardı renk kattılar.bunun dışında Bursalı arkadaşlar temsilcileri gelmediği için sitem ettiler.Ankaragücü dışında hemen hemen her tribünden insan vardı.MİY'li arkadaş konuşmalarıyla dikkat çekti.

iki Galatasaraylı arkadaş (biri tdye yazıyor) Eskişehir'de yaşadıkları sorunları fazla fazla dile getirdiler.biri "ben burda ürünle gezmek istiyorum" diyerek kendini parçaladı diyebilirim.

salonda Eskişehirsporlular dışında Sakaryalı,İzmirli arkadaşlar karşı çıktı ve güzel yorumlarda bulundular.Fenerbahçe temsilcisi Eskişehir Osmangazi Üni'nin sorumlusu olduğunu ve dışarıda hiçbir şekilde ürünle dolaşmadıklarını,Metin abinin de telkinleriyle şehre saygı duyduklarını dile getirdi.

Mustafa abi (Akgören) yine çok güzel konuştu ve toplantının asıl amacını çok iyi özet geçti."saygı duyacaksın,taktırmam kardeşim" lafıyla bütün salon alkış tufanına tuttu... :%29

güzel bir gün geçirdik,yeni tribüncü arkadaşlar edindik.elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.oturumların devamının olacağını söylediler.

Nefer
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2010 saat 17:50
Murat Diri, arkadaşımız bizi çok güzel temsil etti. Güzel konulara temas edildi. Bu tarz toplantıların sayısının mutlaka artırılması gerekli. Bu oyunun en önemli tarafı olan taraftarlar, her konuda birbirlerini daha iyi anlamalı ve sorunlarını gerekli mercilere iletebilmelidirler.

Attığımız adımlar, bizim iyi yolda olduğumuzu gösteriyor. Fakat daha önce de dediğim gibi yapılacak çok ama çok fazla işimiz var. Sadece biz büyüğüz, farklıyız, şöyle iyiyiz demekle olmuyor. Reel hayatta da farklılığımızı ve büyüklüğümüzü göstermemiz gerekiyor.  
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2010 saat 18:12
Murat Diri abimiz konuşmalarıyla bizi çok iyi temsil etti.Mustafa abimizde geçmişten günümüze nelerin olduğunu niçin anti bizans felsefimizin olduğunu gayet güzel açıkladı.Geselilerin atkı,forma ile gezemiyoruz diye isyan etmelerine sakaryasporlu arkadaşların bizi destekler biçimde karşılık vermeleri çok hoşuma gitti açıkçası.Genel anlamda zevkli ve sıkıcı olmayan bir söyleşi oldu.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır