eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 2 - Manisaspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2010 saat 23:08
Alıntı yapılan banlıuye

Bu takım bu kadar ruhsuzken kazanamayız.Defans bitmiş oyun kuracak adam yok, kaleci zaten berbat, golcülerde kazma, bu sene düşeceğimiz kesin farklı mağlup oluruz
NOT= Sadece totemdir bu. Wink 

Totem mi yapacaksın, Wudu büyüsümü yapacaksınLOL ne yaparsan yap da şu maçı 3 puanla kapatalım Hüseyinim...LOL
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2010 saat 23:13
Artık gereksiz puan kaybı yaşamamamız gerekiyor.Bu maçı farklı bir şekilde kazanıp ilerleyen haftalara umutlu bir şekilde girmeliyiz.Allah'ın izniyle kazanacağız...
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
Tuna_26_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı Tuna_26_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2010 saat 23:17
Trabzondan alınan puanın bir anlamı olması için bu maçın alınması bana göre şart.Bu maç bizim bu seneki kaderimizin belirleyicisi olacaktır.Takım şu dört maçlık periyot da 10 puan yaparsa,küme düşme defterini kapatır.Devre arası yapılacak akıllı hareketler ile geçen seneki gibi rakiplerimizin korkulu rüyası olabiliriz.Buda bana göre ligi 10+ bir sırada bitirmemize yeter

Ama dediği gibi.Bana göre bu maç,şu ana kadar ki en kritik maçımızdır.Manisaspor maçının sonucu bizim ligdeki durumumuzu belirler.Ardından Kayseri gibi kritik ve bir o kadar da zorlu bir deplasmana gidiyoruz.O yüzden Manisaspor maçının alınması çok önemli ve artık Allah'ın emridir.

Gelelim takımımıza...Bugün heralde bir çok taraftarımızın beklemediği kadar iyi bir mücadele ortaya koyduk.Maçın son bölümlerinde "Çanakkale Geçilmez"i oynamamız her ne kadar canımı sıksada,Trabzonspor gibi lidere karşı deplasmanda "yenemiyorsan yenilmeyeceksin" mantığını iyi başardık.Kaldıki son maçlarda bulmadığımız kadar pozisyon bulduk.Serdar yerine Adem Sarı oynasa,bana göre şu an galibiyeti konuşuyor olacaktık,sağlık olsun.

Trabzonspor maçından önce maçın başlığına "değişikliğe" ihtiyacımız var demiştim ve bu değişiklik gerçekleşti.Başarılı da olundu.Bana göre artık Serdar kızağa çekilmelidir.Çok iyi niyetli,mücadeleci ama yetenekleri çok kısıtlı.Formda bir Adem Sarı bu maç iyi gider.Keza Sezer Öztürk bu maç dönüyor.Eski takımına karşı daha hırslı olacaktır.Pele bu maç kesinlikle oynamalı,yanına da Doğa monte edilmelidir.Kanatlara da Erkan Zengin,Tello ya da Korayı monte edersek hücum alanında iyi bir görüntü sergileyebiliriz.Heralde bu maç,Diego ve Nadarevici beğenmeyen olmamıştır.Bu iki askerimiz stoperde başlar.Sol bek zaten değişilmez Volkan Yaman,sağ bek Sezgin - Koray ikilisi değişiyor.

Her ne kadar defans problemi çözülmüş olsada,rakipte Ariza Makukula gibi bir tahribat gücü var.Ceza sahasında yakalanırsak %90 gol yeriz.Joshua Simpson da oldukça etkili bir oyuncu.Bu yüzden Manisanın pas trafiğini iyi kesmeliyiz.Bekleri Ömer Aysan hızlı bir adam ama Eren Aydın yavaş.O kanada bol bol bindirme yapmak gerekiyor.Eğer orta sahada iyi pas yapar ve ileriye yönelik akıllı paslar yaparsak,Manisayı yenmememiz için hiçbir sebep yok.Yeterki bu maçtaki gibi isteyelim ve mücadele edelim.

HAYDİ ASLANLARIM !
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2010 saat 23:40
 Kader maçımız,kazanıp Kayseriye yenilmez isek rüzgar terse dönmeye başlar.
S.nalbant
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2010 saat 01:45
maçı kazanıp kayseridende puanla dönecek bu takım inanıyorum onlara 
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2010 saat 01:45
bişi söylimmi bu maç ölüm kalım maçıdır esesimin ...çok çok önemli... 3 puan alamazsak vay halimize
BEN RÜYAMDA BİLE YALNIZ SENİ SEVDİM...(ESESİM)
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2010 saat 02:20
Dananın kuyruğunun kopacağı maç bu maç... Trabzondan alınan bir puandan ziyade bu maçta alınacak olan 3 puan bizim için çok daha önemli...

Kişisel kaprislere, hırslara ya ben ya o demelere hiç gerek yok...  Çünkü Bizim Türk teknik direktörlerin hastalığıdır bu... 

Batuhan ne pahasına olursa olsun kazanılmalıdır... Tabiri caizse kafasına vurula vurula futbol oynatılmalıdır...

Bu maçta özellikle Sezer ve Batu'ya çok iş düşecek...

Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2010 saat 02:25
Kazanmamız şart! Nasıl olursa olsun. Kazanmalıyız.

Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2010 saat 02:29

Trabzondan alınan 1 puan ,biz bu maçı aldığımız taktirde anlam kazanacak

Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2010 saat 02:30
Askere gitmeden önce icerde son macım olcak sanırm Galibiyetle vedalanmak istiyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır