eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İ.B.B. Street Hooligans ! Bozbaykuşlar

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 04:51
Alıntı yapılan Sephodyrm

Sakin olun beyler. Adamların amaç makara muhabbet. Geleceklerini sanmıyorum gelirlersede bizle uğraşmazlar. Maç var dediler geldik
adam haklı beyler şukuladım pardon beğendim LOLLOL
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 09:34
gelirler izlerler giderler ben pek sanmıyorum gelceklerinide
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 09:39
o alışveriş merkezlerine salça olan tipler gelsin eskişehire.
aynısını yapsınlar güzel olur.
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
ES657ES Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES657ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 12:28
Alıntı yapılan Darkevil_26

yan haken nereye giderse tribünden sürü halinde onu takip etceklerdi

Güzel ama özgün değil.
Geçenlerde dh'de denk geldiğim bir konuda Remi Gaillard adındaki bir fransız bunun aynısını yaptırmıştı.
O adamı örnek alırlarsa daha çok zıpırlık yaparlar.
Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
Argon18 Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Argon18 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 13:54
forumunda geyik olsun diye kendi annesine sövdüren , kendisine p.ç diye hakaret edilmesinden rahatsızlık duyamayan hatta etrafa gülücükler konduran adam taraftar olsa ne olmasa ne. ben bunların insanlığından müslümanlığından şüphe duyarım. 
Küme düşmesek iyi!
Yukarı
anarchy26 Liste gör
Yazar

sertan
  Alıntı anarchy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 14:27
haydaaaaaaaaa iş müslümanlıklarına kadar uzandı:) yahu bu adamlar tribunculuk yada taraftarlık için bunu yapmıyo hala anlamadınızmı adamların işi makara hakemin arkasından gitme işini zate yabancı bir takımın taraftarları yapmıştı videolarıda var belliki onlara öznmişler bırakın belki böylece İBB ye bir taraftar kitlesi olustururlar
SENİ SEVMEK İBADETTİR
Yukarı
serkut Liste gör
Yazar

-
Yer: Sydney
  Alıntı serkut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 14:50
Süper :)) Bırakın yapsınlar işte amaç muhabbet, gırgır :))
"Bir işin başarılı ya da başarısız olması, işin tekniğini bilmekten çok kişinin iletişim kurabilme becerisine bağlıdır".Judit Sinclair
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 14:54
konu kilitlense de tartışma büyümese bari. goethe_minder forumdan uzaklaştırılmadan önce inci sözlük konusunda bu konu bu foruma fazla geldi dedi, adama söylenmeyen laf kalmadı. haklı olduğu yine ortaya çıktı. niye bu kadar tahamülsüzüz ? birbirlerine küfür ediyorlarmış. adamlar kendisi rahatsız olmadıktan sonra biz niye karışalım ? girmezsin olur biter. işimiz gücümüz sansür.
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 14:56
Nefret ediyorum inci ve inciyle alakalı herşeyden
Yukarı
anarchy26 Liste gör
Yazar

sertan
  Alıntı anarchy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2010 saat 14:57
zuhauhauhua harbiden komik bunlar bırakalım baksınlar dalgalarına acayip komplo teorileri falan üretiyolar :):):):)  neymiş her hafta kimle oynuyolarsa onların sitelerini çökerteceklermiş sanalda organize olmalarını engellicelermiş uçmuş abicim bu adamlar :):) devam devam böyle devam uçur bizi kopart bizi boz baykuş zhuahauhauhauhau
SENİ SEVMEK İBADETTİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır