eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBasından Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 347>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 09:04
Alıntı yapılan redES

Alıntı yapılan matt

Sabah gazetesi yazari Kazim Kanat'in bugunku yazisindan bir bolum:
SON SÖZ: Sergen Yalçın'ın kaprisleri yüzünden bu sene Eskişehirspor şampiyon olamayacak. Gerçekten yazık!

İnşallah şampiyon olursak bu son sözünü K.Kanat'a hatırlatacağım. Ozamanda diyecek ki ''Ben Sergen'i motive etmek için öyle yazdım'' Smile

Daha önce H.Şükür'ede buna benzer şeyler demişti bir milli maç öncesi. Sonrada ben onu motive etmek için öyle söyledim demşti.

Erdinç;Kazım  hocanın enteresan bir manevra kabiliyeti var,aradan iyi sıyrılır...Big%20smileLOL
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 10:08
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Kazım  hocanın enteresan bir manevra kabiliyeti var,aradan iyi sıyrılır...Big%20smileLOL
Murat; ESP' si kaymayı önlüyordur, birde ASR varsa patinajı da hallederSmile
Geçenyıl denk gelirse NTV de yüzde100 futbol programını seyrediyordum, bazende trt-1 dekini. Ama D-spor'u kaçırmazdım.
 K. Kanat kalıbında dikkatleri üzerine çekmeye çalışan, arkadaşlarıyla tartışan, kavga eden ve program sonunda beraberce yemeğe giden, dediklerinin kabul görmesi için sesini yükselten, sunucuyu devre dışı bırakan çok yorumcu var.

Türkiye'den 1'den 81'e kadar kurayla bir il seç, o ilin tüm mahalle isimlerini torbaya koy gene kurayla bir mahalle seç, seçilen mahallede ki tüm kıraathenelerden birini seç, oradanda bir masa ve masadan birisini seç.

Bu kişiye cuma-cumartesi ve pazar üç bizansın maçını numaralı koltuktan seyrettir, uçakla gidiş-dönüş ve 5 yıldızlı otelde konaklama imkanı ver. Gündüz maçı da seyretme imkanı olursa  seyrettir. Sonra spor programında onada bir sandelye ver, değişen pek birşey olmaz.
İki haftada aynı tempoda SÜPER yorumcu olurWink
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 11:26
Alıntı yapılan matt

Sabah gazetesi yazari Kazim Kanat'in bugunku yazisindan bir bolum:
**
Sergen için özür dileriz
Eskişehirspor ve Sergen Yalçın hakkındaki eleştiriniz için size kızmıştık. Ama şimdi sizden özür dilememiz gerekiyor. Çünkü haklı çıktınız!
-Çok sayıda okurdan aynı mesajı aldım... Daha iki hafta önce beni eleştirmenin ötesinde bana hakaret edenler, şimdi özür diliyorlar. O gün ne yazdım ki?. Şunu dedim: 'Sergen Yalçın'ın futbolcu kişiliği şöyledir, böyledir. Çok yakında Eskişehir'den kaçar.' Öyle de oldu.Ama Eskişehirspor yönetimi kaçan Sergen Yalçın'ı korudu ve antrenör Metin Diyadin'in kaçmasına izin verdi! İşte önemli nokta budur. Anadolu efsanesi Eskişehirspor ilkesizlik yüzünden bugün olması gereken noktada değil.
SON SÖZ: Sergen Yalçın'ın kaprisleri yüzünden bu sene Eskişehirspor şampiyon olamayacak. Gerçekten yazık!
**

Komik adam işte..zaten atv deki programını da gece geç saatlere kadar beklerdim,çünkü çok komik oluyor,bayaa bi gülüyorum yorumlarına,ahmet çakar'ka resmen komedi programı yapıyorlar,izleyenler bilir...
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 13:04
ıldız futbolcu, yeni takımı Eskişehirspor'da süresiz kadro dışı bırakıldı...
10.08.2007

Diyadin’in kararı
Lig A’da bu sezon şampiyonluğu hedefleyen Eskişehirspor’da dün hareketli dakikalar yaşandı. Daha önce teknik direktör Metin Diyadin ile arasında gerginlik yaşanan Sergen Yalçın ile kaleci Cenk, yeni sezon öncesi süresiz kadro dışı bırakıldı. Sergen ve Cenk’le ilgili yaşadığı sorunlar nedeniyle görevini bırakmak istediği Eskişehir’de, yönetim tarafından destek bulan Diyadin, tüm yetkinin kendisine verilmesinin ardından bu iki futbolcuyla ilgili kararını hemen verdi.

Fotomaç
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 14:27
11 yeni kural
Atilla TÜRKER   10 Ağustos 2007
Yeni sezonda çok değişik uygulamalara gidilecek. Devrelerin ortasında su molası verilecek.

FUTBOL Federasyonu Yönetim Kurulu, yeni sezon öncesi radikal bazı kararlar aldı. Yeni sezondaki yeni uygulamalar şöyle:

1 Her iki devrenin 22 ve 23. dakikalarında su içilebilecek. Gerek görülürse saha kenarına su şişesi koyulacak.

2 Maçta formasını çıkartan ve fanilasındaki sloganı gösteren futbolcu ile birlikte kulübü de PFDK’ye verilecek.

3 Etnik, bölücü, şovenist ve ırkçılığa yönelik mesaj ve propaganda karşısında kuralı ihlal eden futbolcu, yönetici ya da kulüp cezalandırılacak.

4 Futbolcunun forma ile içindeki fanilası aynı renk olacak.

5 Futbolcuların takı kontrolü daha sıkı yapılacak.

6 Hakemler de yüzük ve künye gibi herhangi bir takı ile maça çıkamayacak.

7 Yeni düzenlemeyle Lig A’nın ismi TFF 1. Lig, Lig B’nin ismi TFF 2. Lig, 3. Lig’in ismi ise TFF 3. Lig oldu.

8 Hak mahrumiyeti, maç cezası alanlar protokol yanı sıra, akredite kartla girilen alanda oturamayacak.

9 İnfaz yasısını ihlal eden yönetici, teknik adam veya diğer kulüp görevlilerinin ilk ihlali yaptıklarında, kulüplerine Süper Lig’de 120 bin, TFF 1. Lig’de 50 bin, TFF 2. Lig’de 25 bin, 3. Lig’de 10 bin YTL ceza verilecek. İhlalin 2. kez tekrarlanmasında bu cezalar bir misli arttırılacak, 3. kez tekrarlanmasında Süper Lig’de 120 bin, TFF 1. Lig’de 50 bin, TFF 2. Lig’de 25 bin, TFF 3. Lig’de 10’ar bin YTL arttırılacak.

10 Naklen yayının engellemeye kalkılması halinde, ev sahibine ilk seferinde 500 bin YTL, tekrarında 500 bin YTL artı 2 maç saha kapama cezası verilmesi, 3. seferde 500 bin YTL para cezası, 3 puan tenziline gidilmesi kararlaştırıldı.

11 Hava sıcaklığının bu şekilde sürmesi halinde maçların 21.45’te oynanmasına devam edilecek.
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2007 saat 17:29
İyi Olmuş bu Kurallar ah bide uygulanırsa daha gusel olur
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 05:51
Yeni Asir gazetesinin "Altay'a Cirkin Saldiri" baslikli haberinden bir bolum:
Lig öncesi çalışmalarını Kocaeli'de sürdüren Altay'a bir darbede Sakaryaspor'dan geldi. Nevşehir'deki Kapadokya Cup'da Eskişehirspor taraftarlarının saldırısına uğrayan Altay, dün de Sakaryaspor fanatiklerinin gazabına uğradı.
**
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 09:32
murat bolukbas midir nedir o sahsiyet eski takiminin taraftarlarina laf atmis sonrada sakaryalialr sahaya girmis. heralde sahalari kapanir hem kocaeli maci icin super guvenlik onlemi olur bence federasyonda bunu bekliyordu. seyircisi olmayan altay bu kadar cok olay cikartabiliyorsa seyircili altayi dusunemiyorum. iyiki seyircisizler :)
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
E-lia-S Liste gör
Yazar

metin
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2007 saat 03:19
Bugün(20.08.2007) CNN TÜRK'te futbol extra'da geçen sene gerçekleştirilen karton şov ile ESES'ten övgüyle bahsedildi.
ESES ismi:
taraftarı olan klüplerde,(kemikleşmiş taraftar)
kent takımı eskişehir
tarihi olup süper lige çıkmayı isteyen klüplerde
ve birçok değişik konuda ismi geçerken...
en önemli nokta şuydu:
Şampiyonluğa ulaşabilecek takımlar şanslarına göre sırayla gösterilirken
ESES'im 2. takım olarak süper lige çıkacak takımların en önünde yer aldı.
(Birinci takım Antalya olarak gösterildi.)
-------------------------------------------------------------
karton şovu görünce yine gururlandım.
ESES'siz süper ligin tadı yok.Bu sene gerçek heyecan 1.lig'te.
(tam olarak böyle söylenmese de ben öyle anlamak istedim.)
---------------------------------------------------------------
ESES için pazar akşamı 21:00'da ATATÜRK STADYUMUNDA OLACAĞIZ.
 ve bulutlar toplandı..ŞİMŞEKLER ÇAKMAYA DEVAM EDECEK..
YTU-ITU

TAA UZAK YOLLARDAN GELDİM...
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2007 saat 10:11
Evet programı bende seyrettim karton şovumuzu tvden ilk defa izleme şansım oldu.Muhteşem bir görüntüydü.Gerçekten büyük bir iş başardığımız ortada.Diğer takımların maçlarından görüntüler verilirken bizden bahsederken sadece karton şovumuz gösterildi.

Ayrıca 1. ligin şehire takımlarının çokluğundan dolayı süper ligten daha zevkli ve çekişmeli geçeceğini Antalya, Eskişehir, Ordu, Kocaeli ve Karşıyakanın bu sezonun favori takımları olduğunu söylediler.Bolu ve Giresunda sürpriz yapabilecek takımlar olarak gösterildi.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 347>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,595 saniyede hazırlanmıştır