eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Reşad Ferhad Sadıqov

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 03:35
Hayırlı olsun ama çok büyük ihtimalle hazır hale gelmesi 3 yılını alır belki hazır olamaz hiç bi zaman geri bile döner.
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 03:36
valla inşallah hayırlı olur diyelimde kimse kusura bakmasın ama iki yıl önceki kocaelide yada eski kayseride oynayan üstelik futbol düzeyi bizden kat kat düşük bir ülkeden gelen bu futbolcudan hiç umudum yok.bence panikle yapılmış saçmasapan bir transfer inşallah yanılırım ama......görünen köylerde pek klavuz istemiyor.
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 03:43
Alıntı yapılan eskişimşek65

valla inşallah hayırlı olur diyelimde kimse kusura bakmasın ama iki yıl önceki kocaelide yada eski kayseride oynayan üstelik futbol düzeyi bizden kat kat düşük bir ülkeden gelen bu futbolcudan hiç umudum yok.bence panikle yapılmış saçmasapan bir transfer inşallah yanılırım ama......görünen köylerde pek klavuz istemiyor.
izlemeden yorum yapmak en büyük hata olur abi. Batuhanın son durumunu izlemeden kral yaptık sonuç ortada..
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 03:46
Vucko ve İvesa çok iyi takımdan mı geldi? Bence izlemeden erken yorum yapmayalım, hiç yoksa adam tecrübeli milli takım tecrübesi ayrıdır.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 03:52
valla inşallah iyi olur ama dünya kupasında oynayan cezayirlilerden,ispanyollardan italyanlardan azerbeycana kadar düştük.üstelik burada kayseride ve kocaelide oynamış ve kocaeliyi küme düşürme başarısı göstermiş bir futbolcu.bence yönetimin panikle yaptığı bir aldatma transferi.ama inşallah ben haksız çıkarım oda beckanbauer gibi çıkarda hep beraber alkışlarız.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 04:01
Bu transferin neden yapıldığını çözemedim doğrusu.Geçen yılda 4 stoperle mücadele etmiştik,bu yılda o dörtlüyü oluşturmuştuk.Şimdi 5 stoperimiz oldu.3ü yedek kalacak veya kadroya giremeyecek.Acaba Diego kötü çıktıda taraftar tepki göstermesin diye acil bi transfer dahamı yapmak istediler veya Nadarevicle ilgili bir problem mi var?Bugün oynamadı çünkü.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
estanbul26 Liste gör
Yazar

mehmetali
Yer: eskişehir
  Alıntı estanbul26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 04:35
KOCAELİNDE BEĞENDİĞİM OYUNCULARDAN BİRİSİYDİ.DEFANS TA TEK BAŞINA ÇIRPINIYODU.AMA YETMIODU TABİ...İNŞ.UYUM SAĞLAR VE STOPER SORUNUMUZU ÇÖZER..
Yukarı
jazin26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin
Yer: Belçika Esder
  Alıntı jazin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 04:41
Hayirli olsun insallah bu arkadas hazirdir!!!
Hani diyorduk ya ES ES,
Alayına isyan isyan...
Hani diyorduk ya ES ES,
Sensiz herşey yalan yalan...

ESterzi
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 04:59
sadıkov kocaeli taraftarının en sevdiği oyunculardandı,gittiğinde çok üzüldüler,kayserispordanda hatırlıyorum sağ bekte oynuyodu,sadece defansif yönü biraz iyiydi bindirmeleri falan iyi değildi,kocaelide ise stoper mevkinde oynadı orada daha iyi ama bana kalırsa kişisel görüşüm zaten takımımızda onun ayarında birsürü defans oyuncusu var bize lugona gibi stepanov gibi adamlar lazım sadıkovlar,sezginler degil..
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
  Alıntı Beaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2010 saat 05:27
saffet ten sezginden vuckodan bir fazlası olduğunu düşünmüyorum izleyip görücez
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır