eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Küçük Şifo" Cennetine kavuştu!

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 08:20
allah rahmet eylesin
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 08:45
Allah Rahmet eglesin.........
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
Yer: Turkey
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 08:57
Allah rahmet eylesin.....
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 08:59
Allah Rahmet Eylesin ...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 09:45

KÜÇÜK ŞİFO MEHMET KARDEŞİME

Senin yerine pekâlâ ben de kozasından yeni çıkmış kelebek misali o yaşta hayata gözlerimi yumabilirdim kardeşim… Aslında dün senin yerine ben gitseydim de sen bu dünyada kalsaydın keşke!
Ne de olsa “son gönül adamı” Süleyman Seba’nın başkanlığını, özkaynak dehası Serpil Hamdi Tüzün’ün altyapı devrimini, siyah-beyaz rüyaların en güzelini yeniden başlatan Ziya-Gökhan-Rıza’yı, o rüyayı olabilecek en güzel gerçeğe dönüştüren Metin-Ali-Feyyaz’ı, siyah-beyaz savunma şaheseri Recep Çetin’i, Liverpool maçındaki İnönü tribünlerini ve daha nice ölümsüz siyah-beyaz değeri doya doya yaşama mutluluğuna erişmiş şanslı bir çocuğum ben!
“Abi sen 32 yaşındasın, ne çocuğu!” deme bana Mehmet, futbol hiç büyümek istemeyen çocukların en güzel oyunu. Bazıları ısrarla çirkinleştirmek için elinden geleni yapsa da, biz taraftarı müşteriye indirgemeye çalışsa da bizzat büyümeyi inatla reddettiğimiz için hayatımız bazen o meşin yuvarlağın içinde gizlenmiş büyülü dünyadan ibaret sadece.
Valdano’nun dediği gibi futbol yaşadığımız hayatın metaforu Mehmet. Hayat nasıl seni bu gencecik yaşında aramızdan alacak kadar acımasız olabiliyorsa, inan onun metaforu olan futbol da öyle… Yine de Dostoyevski’nin “Beyaz Geceler”inin son sayfasında yazdığı gibi “Bir anı bile tüm bir ömre değer bazen”
Sen ki en azından o çok sevdiğin İbrahim Toraman’la beraber İnönü’ye çıkma anında “Tüm rüyalarım gerçek oldu” deyip dünyanın en mutlu çocuğu oldun, hastalığın yüzünden her şeyi unutup Beşiktaş’ı hiç unutmadın ya, farkında olmadan bize çok büyük ders verdin paşam: Bundan böyle Beşiktaş, Beşiktaş gibi olsun; bir de Rıdvan’ların ayağı kırılmasın yeter de artar bana!
Gel de üstümü ört, yazın ilk günü çok üşüdüm be Luce!
Gönderen Ali Ece zaman: 15:29
DSİ Es Es
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 10:46
Allah rahmet eylesin...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 11:00
Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.Allah mekanını cennet eylesin küçük dostum.Ebediyette ebediyen mutlu ol.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 11:17
Eses o gün maçı verdiğinde bir tek bu çocuk için sevinmiştim, küçük yüreği bu mutluluğu haketmişti ...Allah kalanlarına sabır versin !!!!!
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 11:30
Allah rahmet eylesin.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
perfect2690 Liste gör
Yazar

Hasan
  Alıntı perfect2690 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 12:07
Allah rahmet eylesin...
Eskişehir çocuğuyuz             Senin için yaşıyoruz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır