eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Birbirimizi Tanıyalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ferhat-222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ferhat-222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 14:36
selam herkeze 78 dogumluyum  işciyim
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 16:33
Alıntı yapılan Esparta 32

2 yıllık çabamın ardından tekrar forumdayım ve Harvard a girmiş kadar mutluyum bugün 2 yıl çalışsam eminim orası bile kabul ederdi   

bende aynı senin durumundayım 3 yıl forumdan uzaklaştırıldım sonunda geri dönebildiğim için çok mutluyum
Big%20smile
[/QUOTE]
aynen bukadar zor olmamalı forma girmek Greencard daha kolay alınıyomuş
Yukarı
zekiak Liste gör
Yeni Yazar

ZEKİ
Yer: ANKARA
  Alıntı zekiak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 18:23
merhaba

aslen eskişehirliyim. şu an ankarada memurum. hafta sonları kaçıp maçlara geliyorum. adım zeki..
Yukarı
messi26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı messi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 18:38
Alıntı yapılan zekiak

merhaba

aslen eskişehirliyim. şu an ankarada memurum. hafta sonları kaçıp maçlara geliyorum. adım zeki..

merhaba zeki bey, nekadar sanslisin, bazen oluyor bende düsünüyorum, buralardan kacip'da maclarami gitsem, ama vatan bana cok uzak be Smile
Yukarı
ramos13 Liste gör
Yeni Yazar

Ramazan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ramos13 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 19:18
slm 1984 doğumluyum sinop da memurum aslen Eskişehirliyim 3-5 senede bi geliyorum 
EFSANE
Yukarı
mcotuk Liste gör
Yazar

Mehmet ÇOTUK
Yer: Eskişehir
  Alıntı mcotuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 19:21
slm batmanda okuyorum. okul bu sene bitti her eskişehirde oluşumda maçtayım
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 19:32
Selam..
Ben Ozan İzmir/Konak doğumluyum.Aslen Eskişehirliyiz..Ailemden kimse futbolla ilgilenmez.İlgilenenler ise çoğu istanbul takımı tutuyorlar.Bende aile zoru ile malesef 5 yaşıma kadar istanbul takımı tuttum.Bir arkadaşımın babası sayesinde Eskişehirspor'la tanıştım.Sağ Ayağımın olmadığından protez kullanıyorum.Bunun için futbolla pek alakam olmamıştır.Ama Eskişehirspor'u tanıdıkça futbolu sevdim.Şuanda Koyu bir Eskişehirspor taraftarıyım..Çevremdeki herkese İstanbul Takımlarından uzak tutmaya çalışıyorum.. Kardeşimide koyu EsEsli yaptım.Hayatımda bir kez EsEs maçına gittim.Oda bu seneki Bucaspor-Eskişehirspor.Ama koyu hemde en koyusundan EsEs Taraftarıyım.Sonuna kadar maçları izlerim.Tek başıma bir çok fenerli , bjkli , geseli , kskli taraftarla tartışırım.Ama Sevdamdan vazgeçmem.EsEs yüzünden okuldaki çocuklarla kavga etsemde yinede vazgeçmem sevdamdan..Amatör olarak Altay'da Ampute Futbol oyuncusuyum.Seneye tam olarak ampute futbolu oynacam.Anlıcağınız ben böyle biriyim.EsEs sevdalısı bir genç'im :)
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 19:39
Alıntı yapılan Bidon26

Selam,

Internette kendi fotoğrafımı koymuyorum onun için biraz hayatım ve Eskişehirspor:

Ben Mert Şirvan
1 Aralık 1991 Hollanda'da doğdum Büyüdüm

Itiraf ediyorum eskiden Galatasarayliydim, Hollanda'da fazla ailemiz yok, fanatik futbolu takip eden de yok sadece babam vardi abimablam annem fazla takip etmezler hepsi bizans takımı tutuyorlardı,

13-14 yaşlarıma kadar Galatasarayı tuttum, Formalarım Bayraklarım vardi fotoğrafım bile var Galatasarayın UEFA kupasın aldıgı zaman burda dışarı çıkıp bayrakla bile dolaştım :(

( Yaz Tatılıne gidemediğimiz için, Amcam telefon açtı sana ne yolliyim diye ne istiyorsun diye, anneannem'den yollayacaktı çünkü o Türkiyeye gitmişti. Ben Galatasaray bayrağı istedim, Amcam tamam dedi (Amcamda fazla futbola ilgisi yoktur), Bana izinden dikilmiş sari-kirmizi şeritle bir bayrak geldi meğer amcam Eskişehirde Galatasaray bayrağı bulamamış ve böyle bir bayrak yollamiş , sağolsun her istediğimi illaki bir yolunu bulup yerine getirmek ister, )Big%20smile

Ama ben o zamanlarda Eskişehirli olduğumu bile bilmiyordum

2 senede bir izine gideriz tabi Eskişehire memleketten çıkmayız fazla
Şanşla tanıştım herhalde Eskişehirsporla nasıl Eskişehirsporu tutuğumu hala bilmiyorum birden bire oldu. Belki sokaklarda asılı şampiyon ESES bayrakları beni uyarmiş olabilir :)

Internetten Taraftarlarımızın Videolarını gördüm, ben böyle atmosfer görmemiştim, Tarihi okudum (amigo orhan, konyadaki 30.000 taraftar vs..) Bu Forumu Takip Etmeye başladım.

Eskişehirsporumuzun ( 2lig B di herhalde) maçlarını Livescore gibi sitelerden takip ederdim her hafta, neden birden 2lig B takımını böyle takip ediyordum hiç bilmiyorum....
Radyodan bile dinlerdim, Bağzen abim ablam bana deli derdi 2.lig maçlarını dinlediğim için...

2.lig B 2.lig A derken --> Bankasya işte burda canli (televizyonda) arasıra DSpor maçları veriyordu bakıyorduk, Final Maçlarını Dıyarbakırspor ve Boluspor a karşı maçlarını Internetten (Sopcast, internetten bakanlar bilir Big%20smile) baktım ve süper lige çıktık.

< Ve bu arada okulda arkadaşlara anlatırdım "süperlige geliyoruz" diye, her hafta anlatırdım "Biz bu hafta yendik" falan, sonra Hindistanlı arkadaş bana hep soruyordu Eskisivhirzsiport gibi (doğru söyliyemiyordu, dili dönmüyordu Big%20smile ) bu hafta neyaptı diye (adamlarıda alıştırmıştık). >

Bağzen bana soruyorlar sen niye büyük takım tutmuyorsun diye, benim cevabım herzaman "Tutuyorum, Ben Eskişehirsporu tutuyorum!"oluyor.
Burda Istanbullu çok az, hiç yok denilebilir, Herzaman sorarım bizans takımını tutanlara: Sen niye gs,fb,bjk yi tutuyorsun diye, doğru dürüst cevap veremiyorlar...

şuan ailemde herkes Eskişehirsporlu, sadece Eskişehirde doğmuş büyümüs bir Yeğenim var adam koyu Beşiktaşlı anlamıyorum gercekten... herzaman diyorum neden? ben bile yurtdışında sadece Eskişehirsporluyum diyorum ama, yok o ben Beşiktaşliyim diyor..

Diğer bilgiler:
Şuan bilgisayar,reklamcılık,Webtasarım gibi bir okulda okuyorum (Türkiyede Üniversite oluyor herhalde, (ilk 8 sene okudum, sonra 4 sene, sonra kisaltilmiş 2(normalde yine 4) sene okudum ve şuan 1 senemdeyım(biraz karışık oldu herhalde Big%20smile ) )

Sporla/Eskişehirsporla yatıp kalkıyorum denilebilir
onun yanında 2 senedir Fitness yapıyorum...

Fazla Spor ile alakalı oldu ama burasıda Eskişehirspor forumu Big%20smile

Not: Hayatımda Tribünde Eskişehirsporumuzun maçını izlemedim...

Mert kardeşim.. Seni tebrik ediyorum.. Kırmızı-Siyah bir hayat diliyorum.Yaşasın Eskişehirspor..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
saddler26 Liste gör
Yazar

CRAZY HORSE
Yer: ESSKİİŞEEEHİRR
  Alıntı saddler26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 19:41
hele şükür foruma katıldım. iki harf bilirim biri E biri S
Yürüdüler cenk meydanına ellerinde siyah kırmızı bayraklarla...Yalın kılıç yürüdüler bizans üstüne...Göynek sırma SİYAH üzeri AL çepken...
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 19:56
bu başlığı düşünüp açan hemşehrilerime teşekkür ederim.Çok güzel bir iletişim kurulacağı kesin.
Emeğinize sağlık.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır