eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hakan Sivriservi Hakemliği Bıraktı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2010 saat 19:25
Alıntı yapılan dj_daghan

bu arada bazı arkadaşlar gereksiz bir konu vs tarzı yazılar yazmış..eskişehirin futbol kenti olmasıyla övünüyoruz ancak bir tane üst klasman hakemimiz vardı onuda kaybettik.eğer futbol şehriysek şehrimizden daha çok hakemler çıkmalı..(ben üst klasmanda eskişehir bölgesinden sadece hakan sivriservi var diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin)

Bir de son dönemde oldukça popüler olan, yanılmıyorsam bir Galatasaray ve Manisa- BJK maçında çok kritik yerlerde doğru kararlarıyla göze batan İSMAİL ŞENCAN var. Kendisi yan hakemlikte üst klasman hakemi. Oldukça da mütevazi bir ağabeyimiz, beden eğitimi öğretmenliği yapıyor Eskişehir'de bir okulda. Önemli bir değerimiz, onu da atlamayalım.

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=72&hakemId=18585
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2010 saat 19:28

verdiğin bilgi için teşekkürler ergin:)

Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
EsNeFeReS Liste gör
Yazar

Murat
  Alıntı EsNeFeReS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2010 saat 19:30
Evet İsmail Şencan benim mezun olduğum İlköğretim Okulunda beden öğretmenliği yapıyor.1 sene sınıfımın öğretmenliğini de yapmıştır.Biraz sert,disiplinlidir ama taşkınlık,şımarıklık yapmassan gayet iyidir.
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2010 saat 01:54
kudusidede azıcık onur olsada oda bıraksa şu hakemliği 
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2010 saat 02:28
Kendisi Eskişehir'li olabilir Fakat fanatik bir fenerbahçeli kendisi. Anadolu Üniversitesinde, (oraları bilenler bilir) Memur lokalinde samimi bir abim kendisinden şu sözü duyduğuna yemin etti...
''Fener maçlarını verseler keşke bana !''

Zaten fenerbahçeli olduğunu biliyordum daha öncesinden. Bu duyduğumdan sonra sevindim hakemliği bırakmasına...
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
  Alıntı TARIKCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2010 saat 09:25
Beklenen bir gelişmeydi,Zaten kendisine maç verilmeyeceğini biliyordu...
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2010 saat 09:30
Alıntı yapılan albaycihan26

kudusidede azıcık onur olsada oda bıraksa şu hakemliği 

Bence de bırakmalı Selçuk Dereli bıraktı artık sıra Kuddusi'ye geldi.Kuddusi Müftüoğlu stratejik sarı kartlarla Anadolu takımlarını yakmış durumda.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2010 saat 09:34
yazık oldu be adamı tek mactan yaktılar oysa türkiyede hakemligin h sini bile haketmeyen kuddisiler varken

gerçi suda türk hakemligi malesef içler acısı durumdadır bu gün dünya kupasına ruanda federasyonundan bile hakem cagırılırken bizim hakemlerimiz ne yapıyor acaba
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2010 saat 10:13
bildiğim kadarıyla kendisi Eskişehirli değil Adanalıdır....
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2010 saat 10:50
 Hakan Sivriservi kendisi Adanalı olup üniversiteyi Eskişehirimizde okumuştur.Öğrencilik yıllarında bizim apartmanda oturmaktaydı ve o zamanlar ikinci lig maçlarını yönetirdi.Hatta bi hafta karşıyaka maçını yönetcekti takılmıştım ona :) Kendisi fenerbahçelidir.Fakat bir Eskişehir sevdalısı olduğundan evlenipte Eskişehir e yerleşmiştir.Benim tanıdığım kadarıyla iyiniyetli ve dürüst biri nsandı.Kimse keriyerini bu kadar basit bir şekilde yakmak istemez aslında ama cok hata oldu o maçta.Ama ben yinede o kadar büyük hatalar ve basiretsiz hakemler var ki ligimizde bir maçla Hakan abinin hakemliğini bitirmelerine üzüldüm.Çünkü Selçuk Dereli , Kuddusi Müftüoğlu gibi hakemler görev hakemiydi bitirici ama yıllarca bu görevlerini yerine getirdiler!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır