eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Selçuk Dereli, hakemliği bıraktı

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:12
kayseri beşiktaş bir çok maçta hakkımızı yedi ama genede bana sempatik geliyorduSmile  inşallah yorumcu olur yorumlarını merak ediyorum...
Yukarı
İtüeses Liste gör
Yazar

Evren
Yer: İstanbul
  Alıntı İtüeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:34
Aslında kendisini sevmem ama İnönü'deki Bolu maçında 2. dakikada çıkarttığı kırmızı kartı çıkaracak hakem sayısı pek fazla değildir bu ülkede. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim Selçuk Dereli'ye.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:38
Darısı Kuddusi'ye...Aslında bu adama sempatim vardı bizi yönettiği son maça kadar, play-off'larda Bolu ile maçımızı yönetmişti diye..
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:44
isabet olmuş.
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:54

isabetli karar olmuş.darısı kuddusi müftüoğluna

BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:08
2 yıldır çok ahımızı alıyordu. Bırakması doğru karar olmuş. 
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:43

aslında bir delikanlılık yapsada türk futbolunun önü açılsa.. Türkiyede futbol camiası nasıl yürür, hakemler maçlara nasıl motive edilir, kimler hakemlere baskı yapar, kimler açık açık şike teklif eder.. şöyle bir açıklasada Türk futbolunun ufkunu açsa.. zira yönettiği birçok maçta şaibe dizboyu.. verdiği kararların saha içiyle uzaktan yakından alakası yok.. bari Tük futboluna hizmt etmeye niyetli bunları açıklasın yeterli..

Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:54
Darısı Kuddusinin başına..
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
selcukbasar Liste gör
Yazar

SELÇUK BAŞAR
  Alıntı selcukbasar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 18:04
Alıntı yapılan İtüeses

Aslında kendisini sevmem ama İnönü'deki Bolu maçında 2. dakikada çıkarttığı kırmızı kartı çıkaracak hakem sayısı pek fazla değildir bu ülkede. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim Selçuk Dereli'ye.
Bende arkadaşı hiç sevmem...Ama kesinlikle Bolu maçındaki kırmızıyı hiç bir hakem veremezdi...Ben hatırlamıyorum 2.Dakikada kırmızı gösteren başka bir hakem!!!
Ayrıca isimlerimizde aynı olduğundan dolayı artık bende üstüme alınmayacağım bizim tribunden edilen küfürleri...Son Kayseri maçında her bir kafadan ses çıkıyordu Selçuk..... Angry Selçuk ......Angry!!!!
forever ES-ES
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 18:20
Alıntı yapılan ESafa

isabetli karar olmuş.darısı kuddusi müftüoğluna

Kuddusi ve Bülent Yıldırım.Biran önce defolun...
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,520 saniyede hazırlanmıştır