eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biletsiz seyicileri içeri alan kişi !!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 01:03
Adı geçen özel güvenlik şirketinin,
çok yakından tanıdığım başka bir elemanı,
çalıştığı şirketin bu konuda çok hassas olduğunu,
stada adam alma konusuna bulaşanı asla affetmediğini,
hatta kendisinin de görev harici biletsiz gelmemesi konusunda
uyarıldığını, o anda görevli olmadığı halde maça iş elbisesiyle gelip,
girmeye çalışan birinin de işine son verildiğini söylemişti, şimdi göreceğiz.

Angry

# Direnmüdavim....

Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı SeLcuk_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 08:40
bu nasıl bir talimat anlayışıdır anlamadım gitti kardeşimi bu maça götürmek için yemedim içmedim para biriktirdim gidip 50şer tlden iki adet bilet alıp maça geldiğimde kardeşim önümde beklerken karşıdan bağırıyor önde çocuk giremez yasak diye hiç ses etmeden sıra bana geldiğinde gözüne sokarcasına bileti verdim ve içeri girdik ki daha bitmedi bu seferde hiç anlam veremediğim bu su olayı ile karşılaşıyoruz kardeşim aç olduğunu söylediği için dışarıdan yemek aldık ve yanındada ayran demezlermi ayranı alamayız içeri yasak diye çıldırdım nevrim döndü ben asgeri ücret alıp o maça gidebilmek için paralar biriktireyim sonra sen gel benim cebimden bozuk paramı al elimden içeceğimi al sonra içeride ayran su satıp bozuk para dağıt bu nasıl bir talimat anlamış değilim buralarda görevlendirilen kişilere tam yetkimi veriliyorda bana bağırıp çağırma hakkını buluyolar yazıktır günahtır kendi evimizde deplasman muamelesi görmekten sıkıldık artık...Paramızla rezil olan bizleriz cefasını sürenler kapı aralarından girsin yok öyle yağlı ekmek herkez görevini bilsin ve derhal gereği yapılsın...
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 10:14
şimdi foto olayı güzel bir tespit olmuş bende burdaki her maça kamera yada fotoraf makinamla gelirim çoğu olumsuzlukları görüp boş ver deyip çekmemişimdir.ama insanların kendi işine saygısı yoksa işini adam gibi yapmıyorsa ibretlik bir olayın olması lazım ki işini iyi yapanla kötü yapan ayrılsın.artık bu olaydan sonra önlem alacaklarına içeri kamera ve fotoğraf makinası sokturmaz da bunlar...
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 10:19
Aşağıdaki resimde arkada bağıran arkadaşımızın oğlunu almadılar.Adam 50 lira vermiş bilet almış,oğlumuda yanımda sokarım diye düşünmüş..Adam orada çocuğunu aldırmaya çalışıyor,almıyorlar,talimattan bahsediyorlar,kamera olduğundan bahsediyorlar ama adamın gözü önünde biz oradayken sadece 4 kişi aldılar.O resimdeki çocuğu bir polis aldı,polise dedik"kardeşim ayıp olmuyormu,neden beleş alıyorsun?"Polisin umrunda değil,kafası önde hızlı hızlı girdi içeri.Hasan Emek denen Güvenlikçiye"bunu niye alıyorsun?"diyorum.."o benim amirim ona birşey diyemem"diyor.Sonra Metin Yalın"senin adın ne diyor"verdiği cevap"Benim adım Hasan EMEK,iyi ezberle bu adı"....Marmaris'e dönüş yolunda Halil ÜNAL'ı aradık önce telefon açılmadı,sonra sağolsun Başkan cevapsız çağrıları görmüş o bizi aradı..Durumu aktardık kendiside bu konuda çok şikayet aldıklarını çok yakın bir zamanda Güvenlikçilerin tamamını değiştieceğini söyledi,heralde şirketi değiştirecek...Yeri gelmişken ESESSHOP hakkındaki sıkıntılarımızı aktardık,Feneriumdan  ve GSStore'dan eleman transfer etmek üzere olduklarını,bu işi profesyonellerleyapacaklarını söyledi...

SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 10:27
Alıntı yapılan esmaris

Marmaris'e dönüş yolunda Halil ÜNAL'ı aradık önce telefon açılmadı,sonra sağolsun Başkan cevapsız çağrıları görmüş o bizi aradı..Durumu aktardık kendiside bu konuda çok şikayet aldıklarını çok yakın bir zamanda Güvenlikçilerin tamamını değiştieceğini söyledi,heralde şirketi değiştirecek...Yeri gelmişken ESESSHOP hakkındaki sıkıntılarımızı aktardık,Feneriumdan  ve GSStore'dan eleman transfer etmek üzere olduklarını,bu işi profesyonellerleyapacaklarını söyledi...

Vay anasını, Eskişehir'de adam mı kalmamış.. Avrupa birliğine, Başmüzakerecimi seciyoruz..

Kafa (baş,beyin) değişmeden hiçbir şey değişmez, Değişemez...
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 10:34
Oralardan bi de Başkan transfer etde sen de bu işi bırak artık!
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
  Alıntı riader247 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 10:34
vıp trübününde 5-6 kombine sahibi1 grubuz. asla açığa bile giremiyecek tipler maçtaydı. yönetim bi açıklama yapsın ne bu böyle..........!!!!!!!!....?????????????
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 10:40
Alıntı yapılan esmaris

...Yeri gelmişken ESESSHOP hakkındaki sıkıntılarımızı aktardık,Feneriumdan  ve GSStore'dan eleman transfer etmek üzere olduklarını,bu işi profesyonellerleyapacaklarını söyledi...
Yahu profesyonel adam sadece Fenerium'da, Gsstore'da mı varmış? Şu işte bile onlara özeniyor ya başkanımız...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 11:13
Birkaç sene önce bir arkadaş buradan paylaşmıştı.Fenerium mağazalarının en tepedeki yönetici ve tasarımcılarından birisi Eskişehirliydi,hatta o zamanlar ESES'e hertürlü yardımcı olabileceğini söylemişti.Belki onunla irtibata geçmiş olabilirler..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
  Alıntı gokmeydan.erhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 11:28
Marmaris ESES binlerce kez teşekkürler size. Her konuda çok başarılısınız.
Ölümüne ESES...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,265 saniyede hazırlanmıştır