eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çocuklar Nasıl EsEsli Yapılır/Olur...

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_tatar_26 Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_tatar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 16:34
biz bu takım için koştuğumuzda takım 3.ligteydi... sıcakta soğukta takımımın gol atmasayla sevinen 10.000 kişiyi görünce 90 dakika boyunca elimize bişey geçmeyeeceğini bildiğim halde deli gibi bağırarak eses kalbime işledi resmen... yaşıtlarım ozamanlar gs fb formaları giyerken ben eses atkısı takarak geziyordum... amcalar hangi takımlısın diye sorduğunda eses cevabını aldıklarında başka diye bi soru daha yönelttiklerinde sadece eses cevabını alınca onların mors olmuşl suratlarını gördükçe u takıma sevgim daha da arttı... :D
Başka Diye Soranlara İnat Sadece Eskişehirspor !!!
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 16:39
Alıntı yapılan esolimpiyates

Bakın ne kadar güzel bir başlık açmışsınız,çocuklar nasıl Esesli olur diye,çocuklar ve başka takımı tutan büyükleri olsun Eskişehirspor taraftarını tanırsa,marşlarını dinlerse,stadyumun kokusunu içine çekerse, eses taraftarının büyüklüğünü görürse kendisinin de o camiaya ait olmasını isteyecektir.Sözü nereye getireceğim sezon açılışı başlığında da yazmıştım bazı arkadaşlar eğlenceye ve taraftar olmayanların gelmesine karşılar.Bırakın gelsinler Eses in tanıtımını başka nerede daha iyi yapabilirsinizki.Kutsal formayı orada daha iyi görecekler,marşları orada dinleyecekler,takımı tanıyacaklar ve stadyuma adım atacaklar. içlerinden belkide onlarcası Eses taraftarı olacak.

Açılış konusundaki düşüncelerinizde haklısınız.. Eskişehirspor Eskişehir halkının takımıdır.. Senede bir seferde olsa bu açılışta belki konser münasebetiyle gelmiş olsalar bile teyzeler, dedeler , çoluk çocuk diye nitelenen insanların gelip şehrinin takımını alkışlamaya hakkı vardır.. Eskişehirspor hepimizin.. Bu çok görülmemeli..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
xxvıESES Liste gör
Yazar

hüseyin kafalı
Yer: eskişehir
  Alıntı xxvıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 16:45
Alıntı yapılan KaOs

-- En önemli faktör maça getirebilmektir. O atmosferi solutmaktır..

-- Mutlaka  Mithat Körler'in ESES Albümünü, evde, arabada, çocuğunuz bulunduğu her ortamda çalmaktır. (Bir süre sonra bu parçaları mırıldanmaya başlar)

-- İnternette veya spor programlarında yayınların showlarımız ve Spor kamuoyunun önemli isimlerinin ESES imize olan övgü dolu sözleri mutlaka izlettirilmelidir.. (Gururlandıracaksın ki, arkasında dursun)

maça götürmek en iyi yöntem bence hiç unutmam ilkokuldayken ESES 2. takımımdı bir yalova maçına gittim tuttuğum istanbul takımı silindi sadece eses kaldı bu olay 5 sene önceydi ki 2.lig b kategorisindeydik şimdi ligimizdeyiz canlı örneği olarak esesli yapmak istediğiniz kişiyi bir maça götürmeniz yeterli gerisini ona bırakınWink

hatırlayan abilerimiz eski maçları filan anlatırsa o da etkili oluyoSmile
GERÇEKÜSTÜ ŞEYLERİ GERÇEKTE YAŞAMAKTIR ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK!

HAYAT=SİYAH+KIRMIZI
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 16:50
daha önce başka bir başlıkta daha detaylı yazmıştım..
ben her maça girişte mutlaka stada etrafın bilet almaya gücü olmayan bir çocuğuda yanımda sokmaya çalışırım bazıları zaten yanınıza geliyor, ama inanın buna cesaret edemeyen utanan ama içeri girmeyede gücü olmayan bir çok çocuk oluyor maç günü stad etrafında..

çocukları kazanmanın en etkili yolu onları mutlaka bir şekilde maçlara getirmek bu atmosferi yaşatmak olacaktır..
geçen sene hiç unutmuyorum 40-50 yaşlarında bir adam yanındada 7-8 yaşlarında bir çocuk çocugun üstünde bjk atkısı ve şapkası var geldiler tam önümde oturdular ama ben tabi sinir oldum adamla konuşayımmı konuşmayayımmı epey bir terddüt yaşadım sonra düşündüm hadi dedim tatsızlık olmasın, neyse 2nci yarıydı sanırım açığın ESPENA ile coştuğu bir an çocuk maçı filan bıraktı gözleri atkı sallayan tirübünlerde hemen tepesinde ben :) çocuk bir tirübünlere baktı bir boynundan çıkardığı atkıya baktı havaya kaldırdı ama salalayamadı bjk atkısı olduğu için sonra babasına döndü hiç unutamam "baba maçtan çıkar çıkmaz bana ES-ES atkısı ve forması alallımmı dedi".. o anki babadaki yüz ifadesini görmenizi çok isterdim  Wink
yani sözün özü bazı şeyler zorlama yada uyarmayla olmuyor, siz ortamı hazırlayın zaten kişiler gidecekleri yeri  bilirler..  aklın yolu birdir..
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 16:50
Tabii stadın atmosferini yaşamak bir başka.Babam beni hep maça götürdü ben kendimi bildim bileli, bir Ispartaspor maçında düştüğümüz hale bak diye ağlamaklı şekilde anlatmıştı eski günleri,o gün bu gündür bu sevda içimde.Küçük çocuklar stada çekilmeli kesinlikle.Her şeyden önce aile teşvik etmeli
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 16:52
Güzel başlık acaba nasıl diyoruz kendimize ama hiç bir hazırlık ve çalışma yok Eskişehirin politikası diye bir başlık  acdım bu işler özveriyle calışmakla olur herşeyden önce yönetimin çalışması olması lazım ama malesef hiç bir çalışmaları yok genclerimiz kardeşlerimiz istanbul basınında ve trtde cıkan takımlara daha cok ilgi veriyor dogal olarak bu iş için çalışma yapıyoruz ama malesef yönetimden hiç bir ses cıkmadı cıkmayacakda sanırım.

Öncelikle bizlerin bir politikası olması gerek lobimiz olması gerek günü kurtaralım kafasıyla gidersek sadece Eskişehirde onuda sayı olarak sıdadı dolduramayacak taraftarlarla kalırız

Bence öncelikle bu soruyu yönetime sormak lazım negibi bir çalışmanız var diye bizlere hiç soruyorlarmı taraftar ne düşünüyor diye tek söledikleri kombine alın büyük camia bazı çalışmalar yapmak zorundadır Eskişehir yönetimi bu genclerimizi tam esesli yapmak herkesin görevidir günü kurtaran yönetimlerle yada basınla bizler erir gideriz bazı endişelerim var bizler buraya yazıyoruz ama gercekden ölesinemi yazıyoruz yoksam canı gönülden eseslimiyiz işde sorun burda

bazı arkadaşlarla yada kişilerle konuşuyorum düşüncelerimi anlatıyorum bişeler yapmak istiyorum yanlız aldıgım sonuçlar beni üzüyor sanırım ben esesli degil onlar daha fazla esesli

Herşeyden önce lobi çalışmamız olması lazım
yönetim destek vermesi lazım
Herkes üstüne düşen görevi yapması lazım
Basında daha fazla reklam ve Eskişehirsporun sürekli gelir saglayacak kaynakları olması lazım
Alt yapımız genc oyuncu yetiştirmesi lazım
Ürünlerimizi daha iyi pazarlamamız lazım
Basını iyi kulanmamız lazım
herşeyden önce dünyaya gelen cocuklara siyah kırmızılı esesli oyuncak yada giysiler odaları olması lazım

Gerisi saten gelir tabiki yönetim günü deyilde gelecegi düşünüyorsa bu hepimizin görevi sadece yönetime sucu atmakda bizlere yakışmaz ama ben yönetimin hiç bişe yaptıgını görmedim o yüzden büyük başkan el sala diyemecem kimse kusura bakmasın

yucel gönülden esesli
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
26 ES ES 1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26 ES ES 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 16:53

minik yüreklerde ES ES ateşini yakmak için ,stadta çocuk tribünü olmalı , ES ES imizi -tribünleri canlı canlı seyretmekten daha etkili bir yöntem olmaz.Birde Nebi başkanın oldugu dönemde kulüp bir kaç maçımıza okullardan belli sayıda ögrenciler davet etmiş ve çoçuklarımız kapalı tribünden maçlarımızı seyretmişti.Maçın heyecanını doyası yaşamışlardı .Bence yine böyle birşey yapılabilir.Çocuklarımız gelecegin taraftarlarıdır.

Aslında bir Eskişehir li zaten ES ES lidir.Aksini kabul edemem.ES ES li olmayan bir ESkişehirliye ben hemşehrim demem,diyemem.
Tek Büyük ES ES
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 17:00
Eski Nefer'in olduğu tribün'e ( Kapalının Solu)  her hafta ilköğretimden çocuklar ücretsiz olarak götürülmeli. MEB ile işbirliği yapılmalı ve mümkünse sponsor bulunarak o gençlere forma dağıtılmalı. Bu öğrenciler okul müdürlerinden isim alınarak seçilmeli ve mümkünse mesela okulun başarı bakımından ilk 100 öğrencisi olmalı. Gelmek zorunlu olmalı ve öğretmen kontrolünde yoklama yapılarak stada alınmalı. Çok ısrarla gelmek istemeyyenlerin yerine sırayla 101. 102. öğrenciler alınmalı.  Başarı sıralaması bir önceki yıla göre alınmalı.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 17:06
benim yeğen oldu, eses ürünü olsada alsam diyorum ama yok ki ürünlerimiz..

Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 17:12
valla yazdıklarınızı okudukca yeter bu yönetimden ya.yeter yeter..bi bebek ve cocuklar için ürün cıkarmaktan aciz.kim bilir simdi neler yapıyordur.yeter yeter...
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır