eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sigara,Alkol Ve Uyuşturucu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 18:03
15 yaşından beri sigara içiyorum ve hiç bir zaman bırakmayı düşünmedim..arkadaşlar hep bırakmaya çalıştı..hatata yemin ettiler içmicem diye ama 1 hafta sonra devam ettiler...ben hiç denemedim bırakmayı...hiçte düşünmüyorum...iyi bir şey deil ama yapcak bir şey yok...sigara benim hayatımın bir parçası oldu artık...ama tavsiyem hiç başlamayın
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 18:50
Yukarıdaki tütün yaprağını inek,koyun,keçi vs gibi büyük ve küçükbaşlar yemiyormuş. Kolanyası da biraz ağır kokuyorWink

Bu adresten http://www.ssv.org.tr/tutun.asp  sigarayı bırakmaya yardımcı oluyorlar. Güzel bilgiler mevcut.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
wolfalone37 Liste gör
Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı wolfalone37 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 19:46
Alıntı yapılan semihk

pardon bende 29 senedir içiyorum bırakamıyorum bu belayı AMA YUKARIDAKİ CİGERLERİN SAHİPLERİ ÖLÜ DEGİLMİ ????ölüyse demekki içende içmeyende ölüyor kanımca
wolfalone38
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 20:50
Bırakamam diye bir şey yok gerçekten, bende 23 yıl içtim yanımda bırakma muhabbetinden bile nefret ederdim 4,5 yıl önce bıraktım sigarasız hayat çok daha güzel.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:34

Sayın ashanye bende sizin gibi 22 yıl içip bıraktım keşke elimizde sihirli bir değnek olsada tüm ESES li gençlere bu mereti bıraktırabilsek  Sayğılar. Tongue

Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:43
allahıma çok şükür bu güne kadar hiç ağzıma bile sürmedim zararını bilen bilinçli bir insan içmez bu sigarayı....
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:45
25 yıl içtim bu mereti,yaklaşık 9 aydır içmiyorum.
Sigarasız hayat gerçekten güzel.

Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 21:59

Sigara, alkol uyuşturucu kullanmıyorum. Sigara ağır çekimli bir intihardır. :) Sigarasız hayat güzel (Sigaralı nasıl oluyor bilmesemde :) )

Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 22:02

Sigara zaralı üstünde de yazıyor tartışılmaz ama ben sigarayı bırakmayı düşünmüyorum. Hiç uyuşurucu kullanmadım. Alkol ise yeri geldiğinde, ağzıyla içenlerdenim.

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:02
    Sigara içmeyi bırak,içenlerin yanında duramıyorum.Özellkle tribünde devre arasıLOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır