eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Takımın Akibeti

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahsarı Liste gör
Yazar

emrah
Yer: ızmır
Online Durum: Offline
  Alıntı emrahsarı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:15

YÖNETİM İSTİFA

(İZMİR-ESES)
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:18
Alıntı yapılan oaae

Tamam futbolcularımız haklı olabilirler ama bu zamana kadar sabrettilerse 2 maç daha sabredeceklerdi.Üstelik hiç birisi aç açık değil, 2 maçta 30 milyar prim kazandılar, bu alacakları nasıl olsa ödenecek. 

Takıma geçen hafta söz verildi. Paralarınız pazartesi ödenecek diye. Pazartesi geldi "para yok çarşamba" dendi. Çarşamba geldi para yok kimbilir ne zamana salladı. Futbolcular para alamamalarının yanında böyle çocuk gibi kandırılmaları da idmana çıkmamalarını haklı gösterir.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
nefer_t.t.l Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker TOPÇU
Yer: Turkey
  Alıntı nefer_t.t.l Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:21
Sonuna kadar haklılar...Gerekirse yarın bizde gidelim tesislere destek verelim...
Ne sevdam bitti, ne kavgam ..
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:27
futbolcu arkadaşlar,sonuna kadar arkanızdayız.idmanlara çıkmayın.şu yalancı pancarcıbaşı ve tayfasını tesislere bile sokmayın.yalnız maça çıkıp aslanlar gibi mücadele edin,hamsileri devirin.maça YÖNETİM İSTİFA pankartıyla çıkın,maçtan sonra birbirimizle öyle bir kucaklaşalım öyle bir protesto gösterisi yapalımki bu yönetici bozuntuları kaçacak delik arasın.pazar akşamı istifa etmeden sektirip gitsinler,kulübümüz bayram yerine dönsün.hepinizin gözlerinden öpüyorum.
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:28
İki gün önce başkanı ellerinle havalra at. Şimdi de idmana çıkma. çok tezat olaylar bence.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Estatar Liste gör
Yazar

alper
Yer: eskişehir
  Alıntı Estatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:29
Alıntı yapılan atlantis_es

İki gün önce başkanı ellerinle havalra at. Şimdi de idmana çıkma. çok tezat olaylar bence.
adamlarda o kadar inanmış ki paralarını alacaklarına ne yapsınlar.Birde galip gelmişler sevinçten ne yaptıklarını bilememişler bence
seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:31
şimdi cıksın işte biletler 50 tl olsun diyen insanlar bakın verdigimiz paralar futbolculara dönüyomu onlar yine alamıyo paralarını taraftardan alıp nereye gittigi belli olmayan paralar simdi biletler 100 lira olsun hadi yandaslar görün işte

tekrar söylüyorum

yönetim Allah Rızası için

İSTİFA

≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:33
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090521/eskisehirde_soguk_esinti.html

Eskişehir'de soğuk ''ES''inti!

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu oynayacakları Trabzonspor maçı öncesinde Eskişehirspor'da protesto şoku yaşanıyor; futbolcuların alacakları ödenmediği için idmana çıkmadıkları iddia edildi.

Tarih21 Mayıs 2009 , 20:14

function fbs_click() {u=location.href;t=document.title;window.open('http://www.facebook.com/sharer.php?u='+encodeURIComponent(u)+'&t='+encodeURIComponent(t),'sharer','toolbar=0,status=0,width=626,height=436');return false;} html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }

Eskişehirde%20soğuk%20ESinti!

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Hafta sonu Trabzonspor ile karşılaşacak olan Eskişehir'de şok yaşanıyor.. Futbolcular alacaklarının ödenmediği için idmana çıkmadığı iddia edildi..

Futbolcuların bu davranışı camiada şok etkisi yarattı..Oyuncular alacaklarının ödenmemesi halinde bu kararlarından vazgeçmeyeceklerini ve Trabzonspor maçında sahada olacaklarını bildirdi..

İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
sonnefes26 Liste gör
Yazar

üzeyir
  Alıntı sonnefes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:33
Bu başkanlığı yapamıyorsan yapacakların bari önünü kapatma Halil Ünal.Yolun açık olsun!!!Sanırım burada futbolcuların en fazla kızdıkları olay Halil Ünal'ın yalan söylemesi ve sözünde durmamasıdırAngry

Çektiğim her duman seni anlatır, gözümden yaş akar annem kıskanır; alsa da bu sevda canlarımızı, hayatın anlamı siyah kırmızı

Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:33
Büyük eskişehirsporun büyük futbolcuları;
GEREKİRSE PARALARINIZI BİZ ÖDERİZ,AMA HAKKNIZI NASIL ÖDERİZ....!!!
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,282 saniyede hazırlanmıştır