eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

NBA 2008-2009 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 03:16
Alıntı yapılan affetmezz

Yaklaşık yarım saat sonra (3.30'da) Cleveland Cavaliers-Orlando Magic doğu konferansı finali ilk maçı başlayacak.Hidayeti seyretmesi o kadar zevkli ki sahada her şeyi yapıyor,bir guart'dan daha çok asist yapabiliyor,sahayı müthiş bir görüş açısı var,boyunun uzunluğuna rağmen bu kadar etkili asistler yapması biraz bana Magic Johnson'ı andırıyor:) Hidayet'ten bir muhteşem performans daha bekliyorum bu gece.Bizi o kadar iyi temsil ediyorlarki Nba'deki oyuncularımız spor basınında biraz daha konuşulmayı,ilgiyi hak ediyorlar.Yalnız Orlando'da tek canımı sıkan olay Rafer Alston'un performansı.Sebebine gelince oyun Orlando'nun üstünlüğü ile giderken bir anda garip ve saçma hareketlerle topu bir şekilde kaybediyor,bir ciddiyetsizlik var bu adamda ama çözemedim gitti.Keşke Nelson olsaydı..

Eylem abi öyle diyorsun da Nelson asıl dengesiz olan saçma sapan zorlamalar yapan...Rafer Alston inişli çıkışlı oynuyor ama oyunu elinde tutmasını biliyor..Ayrıca bugun Hidayet çok zorlancak çünkü karşısında KİNG(Lebron) olacak..İlk turda İgodala ikinci turda Pierce tutmak kolay iş değil ama Lebron bu yıl insan üstü oynuyor..Umarım Orlando galip gelirde gece gece biraz seviniriz...

Not:Howard'a dikkat onun maçı olabilir...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
affetmezz Liste gör
Yazar

Eylem
Yer: Orlando
  Alıntı affetmezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 03:23

Nelson'da dengesizdi ama son anlarda kendini bayağı toplamıştı neyse inş. dediğin gibi olur Refer oyunu elinde tutar zaten son periyotta tüm topları Hidayet'e teslim edecekler,Hido bugün James'i dışarda zorlasa yeter, içerde Howard bir yolunu bulur keser onu,bence gecenin adamı Rashad Lewis olucak Cleveland'ın potasına yağmur gibi 3lük gelicek.Bu arada inş. Kaan Kural-Murat Kosova sunarlar maçı.

İstanbul bestesi istemiyoruz.
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 03:27
Maçı Ntv veriyor mu?
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 03:27
Alıntı yapılan affetmezz

Yaklaşık yarım saat sonra (3.30'da) Cleveland Cavaliers-Orlando Magic doğu konferansı finali ilk maçı başlayacak.Hidayeti seyretmesi o kadar zevkli ki sahada her şeyi yapıyor,bir guart'dan daha çok asist yapabiliyor,sahayı müthiş bir görüş açısı var,boyunun uzunluğuna rağmen bu kadar etkili asistler yapması biraz bana Magic Johnson'ı andırıyor:) Hidayet'ten bir muhteşem performans daha bekliyorum bu gece.Bizi o kadar iyi temsil ediyorlarki Nba'deki oyuncularımız spor basınında biraz daha konuşulmayı,ilgiyi hak ediyorlar.Yalnız Orlando'da tek canımı sıkan olay Rafer Alston'un performansı.Sebebine gelince oyun Orlando'nun üstünlüğü ile giderken bir anda garip ve saçma hareketlerle topu bir şekilde kaybediyor,bir ciddiyetsizlik var bu adamda ama çözemedim gitti.Keşke Nelson olsaydı..

Orlando'nun Boston'ı yendiği maçta Hido o kadar iyi oynadı ki TNT yorumcusu Charles Barkley bile" Michael Jordan böyle bir performansı isterdi" demiştir...

Rafer Alston (Skip to my lou), Rucker Park'ın en büyük efsanesi olduğundan ve sokaktan geldiğinden dolayı set oyununa uyum göstermiyor.Bazen kafasına göre takılıyor.Ama Hido Orlando'nun bütün açıklarını kapatmış, 7. oyun stresine giren bütün oyuncuları maç içinde tutmuş( en başta Rashard Lewis), onları muhteşem paslarıyla oyuna dahil etmiş ve stres girdikleri anlarda ise kendisi devreye girmiştir...

4 dakika sonra başlayacak maçı bekliyorum ben de, işten gelince 12'ye kadar uyudum ve kendimi maça hazırladım...

Bu arada maç başlıyor, iyi seyirler... 
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 03:27
Alıntı yapılan affetmezz

Nelson'da dengesizdi ama son anlarda kendini bayağı toplamıştı neyse inş. dediğin gibi olur Refer oyunu elinde tutar zaten son periyotta tüm topları Hidayet'e teslim edecekler,Hido bugün James'i dışarda zorlasa yeter, içerde Howard bir yolunu bulur keser onu,bence gecenin adamı Rashad Lewis olucak Cleveland'ın potasına yağmur gibi 3lük gelicek.Bu arada inş. Kaan Kural-Murat Kosova sunarlar maçı.

İnşallah abi..Orlandolu'yuz bu gece...Maç başlıyor birazdan iyi seyirler... !Yunus abi'ye de burdan cevap vereyim maç Ntv'de 2 dakka sonra..
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
Yer: Turkey
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 03:30
hadi hedo bi yüzükte senden bekliyoruz.
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 03:32
Hido ile röportaj yapıyorlar...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 03:42
Maç başladı, Hido'nun işi çok zor.  Dwight ile karşılarında Lebron var. Howard potayı kırdı smaç basarakLOL
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 04:20
Bu maç izlenmez...:)

Maçın başından belli oldu galip (Bana göre bayada bir fark olcak)...

Yanlız bir şey sorucam umarım okursun Lebron;Sen insanmısınBig%20smile...

Hadi iyi geceler kendinize iyi bakın sabah 8.30 da ders var umarım uyanırım...
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 04:27
Alıntı yapılan Özer

Lebron;Sen insanmısınBig%20smile...

olmadığını belli ediyor LOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır