eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

kızılcıklı,nefer,ayder,1965ler ve altes

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 12:54

Keşke stadda tek ses cıksa hem çok gür ve güzel olur hemde açıkta daha çok çoşar...

keşke birleşseler ya harika olur...
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 13:59

Birlik beraberliğin olmadığı paramparça olmuş bir taraftar topluluğuyuz . Bunun sebebide ranttır . Eskişehirsporun sırtından geçinen mahluklar temizlenmedikçe de bu devam edecektir burdaki yazılar sadece güzel birer temenni . Hiç bir gruba üye olmayıp bölünmeye ve ranta katkı sağlamadığım için mutluyum .

Yukarı
memati Liste gör
Yazar

kazım
  Alıntı memati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 14:46
ya arkadaşlar bu siteyi her actığımda gruplar birleşsin birleşsin diye yazılar okuyoruz....
bizlerde bu işin farkındayız zaten nefer grubunun diğer gruplarla hjiçbir sorunu yoktur...bazı projeler var zaten bizde bu işin böyle gitmeyeceğini biliyoruz...yakında öğrenirsiniz zaten...
Herkez Gider Biz Kalırız...NEFER

Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 14:48
Alıntı yapılan ES_Kadir

Birlik beraberliğin olmadığı paramparça olmuş bir taraftar topluluğuyuz . Bunun sebebide ranttır . Eskişehirsporun sırtından geçinen mahluklar temizlenmedikçe de bu devam edecektir burdaki yazılar sadece güzel birer temenni . Hiç bir gruba üye olmayıp bölünmeye ve ranta katkı sağlamadığım için mutluyum .

ClapClapClap
ClapClap
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
it was 1965 Liste gör
Yazar

Ufuk
  Alıntı it was 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 14:54
arkadaslar hayal gormeyın..demıstım bıkac sayfa once..ben bunları ılettıyımde cocukca dusunce...utopya....salakca ... olamaz...bırlesmez...dıye karsılık gordum....
es kadır dogru soylemıs...rant cılar ayıklanmadan bırlık sadece bana dedıklerı gıbı cocukca ve ahmakca....

Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 15:04
Sezonun başlamasına az kaldı!Ancak ortada net bir durum yok!Kombine satışları,bilet fiyatları,grupların durumları ve bulunacakları yer hepsi birer muamma!Sadece 65lilerin durumu net normal olarak!Kızılcıklı başkana durumunu izah etti ancak kapalı kombineleri satıldı ise geri bir dönüş olacağını sanmıyorum!Grupların birleşmesi ise çok zor görünüyor!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 15:48
Bence bir amigo şart.Bütün trübünlerin saygı duyacağı bu işi yapabilecek bir amigo trübüneri birleştirir tek ses haline getirir.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 15:55
Gruplar birleşmesede tezahüratlar birleşmeli her maç oncesinde amigoların elinde tezahürat yapılacak besteler marşlar yazılmalı ve hangi dakikada hangisi söylenmeli belirlenmeli bunu yapan takımlar var bizde neden böyle yapmayalım ki hem daha güzel bir atmosfer hem daha eğlenceli tribünler olur bu vesileylede tribün grupları arasında yakınlaşma gerçekleşir bunu yapmak çok ta zor olmasa gerek
Yukarı
wolfalone37 Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı wolfalone37 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 16:36
Alıntı yapılan memati

ya arkadaşlar bu siteyi her actığımda gruplar birleşsin birleşsin diye yazılar okuyoruz....
bizlerde bu işin farkındayız zaten nefer grubunun diğer gruplarla hjiçbir sorunu yoktur...bazı projeler var zaten bizde bu işin böyle gitmeyeceğini biliyoruz...yakında öğrenirsiniz zaten...
arkadaşlar ben gruplar birleşsin hepsi açıkta yada kapalıda olsun demedim yerleri çok güzel orada kalsınlar ama ben bunu yazdıgımda gruplar birbirine girmek üzereydi .herkes öteki grubu suçluyordu ben buna karşıyım hepsinin yeri ayrı esesime faydalı. tek istediğim. bir tezahurat varsa ..hepsi aynı anda olmalı.. bir grup başka. öteki GRUP başka bagırmasın....ve grup üyeleri birbirini suçlayıp durmasın sadece eses konuşulsun yoksa ipin ucu kaçmak üzere.. forumda neredeyse hakarete varan yorumlar yapılıyor...... du..      ben yazdıgımda ama.. şu anda biraz iyi gibi birbirine karşı tutumları ve anlayışları
wolfalone38
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 17:26
Alıntı yapılan ES_Kadir

Aynen gerçi bu sene gelemiycem maçlara gurbete geldiğim için ama xD Orda olsam yine hiçbir gruba girmezdim.Önceleri yaşımız küçüktü takılıyoduk grup falan çakmıyoduk olan biteni bende aklım başıma gelince bende grup işlerini bıraktım ve çok mutluyum çünkü ben Eskişehirspor'luyum Kızılcıklı veya Nefer veya Ayder veya Altes li değilim..Adamların ilk söyledikleri ESES değil grup isimleri yazıklar olsun siyasete,rant peşindekilere.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır