eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Selçuk Alibaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:04
Çok yetenekli bir oyuncuya benziyor.İlk izlenimler güzel.İnşallah başarılı sezonlar geçirir.
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
Yer: Turkey
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:04
Gelecek için futbolcu yatırımları yapılması gerekliydi herşeyin yavaş yavaş rayına oturması için girişimlerin devam etmesi gerekiyor...
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN
Yukarı
ByBossu-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Taha
Yer: Eskişehir
  Alıntı ByBossu-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:48
Evet antrenmanı izlediğimde , zeki ve akıllı oynayan bi futbolcu oldugu gorunumunu verdi.Umarım başarılı olursun Selçuk..
Yukarı
filaguso Liste gör
Yeni Yazar

sabri
Yer: ankara
  Alıntı filaguso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 10:31
hoşgeldin selçuk....

Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
  Alıntı yasinolcay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 10:48
19 yaşındaki bir oyuncuyla 5 yıllık imza çok güzel...Ama bu sene takıma pek girebileceğini sanmıyorum.O yüzden ben bu sene Bozüyükspor'umuza kiralık verilmesinden yanayım..Hem Bozüyük'e faydası olur,hem de kendini geliştirir..
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
mete26 Liste gör
Yazar

Mete
Yer: Germany
  Alıntı mete26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 11:45

Basarili olacagina inaniyorum. Gelecek vaad eden bir genc ayrica hazirlik macinda Kocaeliye karsi son dakikada golü atan futbulcumuzdu. Oradaki topu durdurusu ve kalecinin yanindan golü atmasi gercekten güzeldi.Basarilar diliyorum.

Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 12:02

Hayırlı olsun.

"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 14:29
antremanda izlediğim kadarıyla çok yerinde bir imza...m.akif ten falan 1000 kat daha iyi
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 14:35
Alıntı yapılan yasinolcay26

19 yaşındaki bir oyuncuyla 5 yıllık imza çok güzel...Ama bu sene takıma pek girebileceğini sanmıyorum.O yüzden ben bu sene Bozüyükspor'umuza kiralık verilmesinden yanayım..Hem Bozüyük'e faydası olur,hem de kendini geliştirir..
Bir bakalım adamın oynayışına bence adamı alır almaz kiralık vermek uygun değil kendisini hızlı bir şekilde geliştirip hem fatih terimin hem de avrupa takımlarının dikkatini çekebilir. Eğer takımda yer bulamıyorsa yarıyılda ya da seneye kiralık verilebilir.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
  Alıntı yasinolcay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 15:12
Alıntı yapılan Android_26

Alıntı yapılan yasinolcay26

Bir bakalım adamın oynayışına bence adamı alır almaz kiralık vermek uygun değil kendisini hızlı bir şekilde geliştirip hem fatih terimin hem de avrupa takımlarının dikkatini çekebilir. Eğer takımda yer bulamıyorsa yarıyılda ya da seneye kiralık verilebilir.
Tabiki ne olacağı belli olmaz ama eğer oynatmayı düşünmüyorlarsa boşuna takımda durmasının anlamı yok,hem Bozüyük'e faydalı olsun hem kendini geliştirsin ama eğer oynatmak gibi düşünceleri varsa tabiki takımda kalsın
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır