eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDiego Ângelo de Oliveira

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 292293294295296 496>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 01:04
Tecrübesiyle ve kariyeriyle Dede varken Diego'nun ve Servet'in kaptanlığı olmaz.Dede'den sonra kaptan olmalı.Asıl önemli olan ise sözleşmesi.Bir an önce uzatılmalı.
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 01:27
Kaptanlık olayını neden bu kadar uzattınız anlayamıyorum.

Bu takımın teknik heyeti Türkçe konuşuyor. 6 tane oyuncu saha da Türkçe konuşuyor. Bir tane Lehçe konuşan, iki tane Portekizce konuşan, bir tane Fransızca konuşan ve bir tane de İngilizce konuşan oyuncu var. Sen Kaptanlığı göstermelik olarak vermek istersen Dedé mantıklı, fakat işlevsel olması gerekirse Türkçe konuşan bir oyuncuda olması çooooooooooook daha mantıklı.

Fakat maalesef bir çoğunuz olaya bu şekilde bakmak yerine duygusal yaklaşıyorsunuz..

Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 01:54
ya konu dışı olacak ama birisi bana anlatabilirmi neden Polonyaca ( :p ) demiyoruz da Lehçe diyoruz ? veya neden o ülkeye Polonya diyoruz? Lehonya daha yerinde :D
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 01:57
Önceden ismi Lehistan'mış tarih derslerinden hatırlıyorum. Herhalde nasıl Romanya Moldova, Eflak ve Boğdan'dı. Bunlar da muhtemelen Almanların ve Rusların da ülkeye egemen olmasıyla resmen deri dğeiştirdiler.

Yani ülkede artık gerçek Leh kalmış mıdır bilmiyorum. Google'a bakalım bir de, şimdi tahminlerle falan konuşmayalım. Sonra bir tarihçi gelir, rezil oluruz

Google'a baktım bir şey bulamadım. Bu da herhalde Macarlar Hun mu değil mi gibi bir şeye benziyor
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 02:19
haha sağol neyse bilen varsa özel mesaj ile bana iletirse sevinirim
---
bu arada Erkanın yazdığına katılıyorum Teknik ekip ve takım çoğu Türkçe bildiği için Türk futbolculardan biri kaptan olması lazım, benim tercihim Sezgin den sonra Hürriyet olurdu
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 02:34
Ben Eskişehiri herşeyden çok seviyorum.. Futbolcular başkan gider ama arma takım taraftar her zaman yerindedir..

Lafı uzatmadan Diego adamın hasıdır.. Bu takımda o gider aşırı çok üzülürüm.. Gerçekten çok yetenekli sempatik elinden geleni yapan bir oyuncumuz adamsın DİEGO !!
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 03:22
Alıntı yapılan Bidon26

ya konu dışı olacak ama birisi bana anlatabilirmi neden Polonyaca ( :p ) demiyoruz da Lehçe diyoruz ? veya neden o ülkeye Polonya diyoruz? Lehonya daha yerinde :D

Polonyanın diğer adı lehistandır.lehistan osmanlı imparatorluğu dönemlerinde krallıktı.şimdiki polonyalılarda kendilerine lehistan olarak görüyorlar.dilleri lehçedir.internetten araştırmanız daha faydalı olur.
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 11:20
Diego senin kadar yürekli,formanın hakkını veren, görevini layıkıyla yapan oyuncu sayısı az cidden.Futbolu bırakasıya kadar ESESimizde kalman bütün taraftarlarımızı çok mutlu edecektir.Helal olsun aldığın paralar her kuruşuna kadar...
Yukarı
onururkus Liste gör
Yazar

Onur
Yer: " ESKİŞEHİR "
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 13:21
Diego,Alper,Veysel,Erkan bizimle efsane olmalıdır.Erkut,Aytaç,Mikail,Nuri Fatih,Erhan,Tarık ve Ufuk'ta zamanla monte edilerek şampiyon kadroyu oluşturmalıyız.
es es es ki ki ki eski eski es

https://twitter.com/#!/_AliOnurUrkus_
Yukarı
kabil Liste gör
Yazar

Yücel
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2012 saat 21:18
Alıntı yapılan Erkan26

Kaptanlık olayını neden bu kadar uzattınız anlayamıyorum.

Bu takımın teknik heyeti Türkçe konuşuyor. 6 tane oyuncu saha da Türkçe konuşuyor. Bir tane Lehçe konuşan, iki tane Portekizce konuşan, bir tane Fransızca konuşan ve bir tane de İngilizce konuşan oyuncu var. Sen Kaptanlığı göstermelik olarak vermek istersen Dedé mantıklı, fakat işlevsel olması gerekirse Türkçe konuşan bir oyuncuda olması çooooooooooook daha mantıklı.

Fakat maalesef bir çoğunuz olaya bu şekilde bakmak yerine duygusal yaklaşıyorsunuz..

Hocam turkce acisindan yaklasman dogru, o konuda haklisin. Ancak bir ismin de gelip aninda kaptan olmasi benim icime hic sinmiyor dogrusu. Ayni duygulari umit i kaptan yaptuklarinda da hissetmistim. Diego olmasin, erkan olsun, hurriyet olsun. Bu arada bunu bu konuda konusmak da pek dogru degil galiba.
ben şampiyonluktan önce eski efsane olduğumuz yılları geri istiyorum,taraftarı bütün,bizans yalakası olmayan yönetim, teknik direktör ve futbolcuları istiyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 292293294295296 496>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır