eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Online Durum: Offline
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 09:17
İnandık yürekten gönülden size , Avrupa için haydi esesim...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 21:51
Bu gün Batu,Alper ve birazda Dede ve Veysel iyiydi.
http://halilunalistifa.com
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 21:51
Bu gün Batu,Alper,Volkan ve birazda Dede ve Veysel iyiydi.
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:02
Yazıklar olsun hepinize.Üzerinizdeki formayı birazcık hakedin.Bune vurdum duymazlık.Ama suc sizde değil , kasar futbolcuları takıma dolduranlarda.Hedefi olmayan futbolcuyla basarılı olamazsın.30 yas üstü futbolculardada hedef ne arasın.İvesa 30 kusur , Dede 30 kusur , Bülent 30 kusur , Tello 30 kusur , Kamara 30 kusur , Volkan 30 kusur , Hurriyet 30 civarı ve bunlar 11 oynayan as oyuncularımız.Adamlar ne yapsın bu yastan sonra Avrupa Ligini tatil yapmak varken , sezonu erken acıcak vs. ben olsam bende istemem.Koyulan hedefle yapılan icraatlar transfer politikası falan hıc mantıklı gelmiyor insana , ama mantılı dusununce.Bizde bi kara sevdanın pesinde sürüklenip duruyoruz.Bugün sinirden aglayamadım bile.Hani kıl payı kacırırsın , penaltılarda vs. elenirsin.Hungür hungür aglarsın.Bugün aglayamadım bile.Bide dasak gecer gibi.Bu macın önemini biliyoruz vs. acıkmalar yapıyorlar.Bugün İzmire giden taraftarımızdan 3-0 olunca tek birsey istedim o da Genoa taraftarının yaptırdıgı gibi , sahadakilerin formalarını cıkarttırmalarını ama olmadı.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:09
Bu maç kuru bir özürle yada üzgünüz lafları ile geçiştirilemez.
Halil Ünal ya Kelle vereceksin, yada kelleni...........
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:11
Futbolcu kardeslerim; Izmire binbir zorlukla giden ve gidemeyip gönülden destekleyen tüm renkdaslarimiz insallah haklarini helal ederler,yoksa isiniz cok zor ....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:17
Ruhsuzlar ordusu. Bizler kadar inanmadınız. Yüreğinizi koymadınız ortaya. Yazıklar olsun hepinize. Hocanızda dahil olmak üzere rezil ettiniz bizleri...........
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:31
İzmir e gıden bınlerce taraftar karşısında bu kadar ruhsuz ve kotu oynamaya hakkınız yok
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:35
yazıklar olsun yaa taraftar gıbı ınanamamısınız  ılk golu yedıkten sonra o taraftar hıç bırınızın gozunun onune gelmedı mı ya yazıklar olsun aldınız paralara yazıklar olsun verdığımız emeklere
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2012 saat 22:54
Bakalım bu gece rahat uyuyabilecekler mi?
Bu deplasmandan dönecek olan renkdaşlarımızın yolu açık olsun.
Bu ruhsuzlara okkalı bir ceza vermek lazım.
Önce Halil Ünala tabii
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır