eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 12:16

bu yıl duran toplarda daha etkili olacağız. tello'nun takıma en önemli katkılarından biri duran toplar olacak. hatırlayanınız var mı? en son ne zaman serbest vuruştan gol attık

Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 12:19
Alıntı yapılan meliheses

bu yıl duran toplarda daha etkili olacağız. tello'nun takıma en önemli katkılarından biri duran toplar olacak. hatırlayanınız var mı? en son ne zaman serbest vuruştan gol attık

melih abi çok uzun zaman olduda sezer'inde duran topları iyi ama ne olcak önümüzdeki sezon görcezBig%20smile
KaanOZTRK
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 12:26
penaltı atcımız kim olacak ki? sezer? tello?batuhan ?
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
slayer_26 Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı slayer_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 12:50
Alıntı yapılan ayyıldız

Alıntı yapılan nörones

şu yorum bir beşiktaşlıdan gelmiş başka bir sitede:
tello hayirli olsun es ese.umarim yararli olur.yanliz kimse bedavaya verildi sanmasin,cuma günü herseyi göreceksiniz.biriside yolda 1milyon euro bonservis parasiyla bjk mizdan ese ese gececek,karsiligindada bir oyuncu gelecek bjk miza.cumayi bekleyin !!

şimdi bende tırsmaya başladım acaba batu gidiyor mu?

Beşiktaş Tello'nun sözleşmesini fesh etti.Yani Tello transferinde Beşiktaş'a para ödemedik.
Cuma gününü bekleyelim bakalım..Beni korkutan Batuhan değil, Koray..
benim kafamdam adem sari geciyor cunku cok takımın canını yaktı genc ve yetenkli bir oyuncu umrim ademi vermezler
Yukarı
tango26tr Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Karamürsel
  Alıntı tango26tr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 12:56
hoşgeldin Tello
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
  Alıntı mermerciresit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 13:46
 Başkanımız Halil Ünalı tebrik ediyorum. Acele etmeden harika transfer yapıyorlar. Telloya da hoşgeldin diyorum.
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 13:48
Alıntı yapılan meliheses

<FONT style=": #000000">bu yıl duran toplarda daha etkili olacağız. tello'nun takıma en önemli katkılarından biri duran toplar olacak. hatırlayanınız var mı? en son ne zaman serbest vuruştan gol attık

Ben Mustafa Sevgi'nin 40 metreden attığını hatırlıyorum en son.. (Sergen'i statü dışı bırakıyorum)

Bu sezon Tello olur başkası olur, farketmez. Keyif veren uzun mesafe golleri görrmek ister bünyeler...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 13:55
bank asya da ümit aydın kocaelispora atmıştı... hafızayı zorlamak lazım belki bulunur ama tello duran topları büyük tehlike haline getirecek tekrar hoşgeldin tello... Thumbs%20Up
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
  Alıntı eguven26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 14:03

bugune kadar şöyle yönetim böyle yönetim diyenler nerde acaba  transferlerden sonra.tello hayırlı olsun yararlı bir trasnfer ancak burda bir arkadaşımızın dedği gibi takımın asıl kilit oyuncularından biri bjk ye imza atarsa ozaman bu yönetim kendi sonunu hazırrlar.ben sanmıyorum böyle bir şey olduğunu ama bekleyip gereceğiz  ne olduğunu...

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 14:09
Alıntı yapılan ersöz

Alıntı yapılan meliheses

<FONT style=": #000000">bu yıl duran toplarda daha etkili olacağız. tello'nun takıma en önemli katkılarından biri duran toplar olacak. hatırlayanınız var mı? en son ne zaman serbest vuruştan gol attık

Ben Mustafa Sevgi'nin 40 metreden attığını hatırlıyorum en son.. (Sergen'i statü dışı bırakıyorum)

Bu sezon Tello olur başkası olur, farketmez. Keyif veren uzun mesafe golleri görrmek ister bünyeler...

Berkay , Antep Belediye ' ye atmıştı. Deplasman da 4-1 yendiğimiz maçta.Smile
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır