eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 22:03
  Neden Temsadan alınmak istenmişBig%20smile uzun uzun düşündüm,aklıma gelen sadece otobüsün siparişi Halil Ünal ın şirketinden verilecekti,arada komisyon alırmıydı onu bilemem artıkBig%20smile
S.nalbant
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 22:15
Ben Halil Ünal ve yönetimine asla inanmıyorum ve güvenmiyorum. Her yaptıkları işin altında bir şeytanlık olabileceğini düşünüyorum. Bende ki oluşturdukları çizgi bu şekilde. Eminim ki diğer insanlarda benim düşündüğüm gibi düşündükleri için Ünal ın olduğu hiçbir oluşumda bulunmak istemiyorlar. Bence de çok haklılar. Protokolde oturup stadın üzerinden ve yakınından geçen kuşları ağzıyla tutsa benim için bir anlam ifade etmiyorlar hiçbiri. İstenmediği yerde kalıp kendini kabul ettirip başkalarını yem olarak kullanan başkan istemiyorum. Verdiği sözleri tutmayan başkan istemiyorum. Uçuk kaçık demeç veren başkan istemiyorum. Topçunun parasını ödemeyen başkan istemiyorum. Taraftarı keriz yerine koyup soyan başkan istemiyorum. Çok konuşup boş konuşan başkan istemiyorum. Vecibe ödemeyen yönetim istemiyorum. Stadı yapmak için hiçbirşey üretmeyen ama belediye başkanına topu atan başkan istemiyorum. Otobüs alaçak kadar karizma ve çevresi olmayan başkan istemiyorum. Alacağın otobüsün reklamı ve sağlam 5 büyük kuruluşun reklamı ile hiçbir şekilde dilencilik yapmadan sponsorlarla alınabilir o otobüs tabi insanlar sana ve yönetimine güvenirse. Daha çok sayılırda şimdilik bunlar yeterli. 
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 00:11
ETO´da gruplar harekete geçti

ETO 46. Grup (Gözlükçüler) Komite Başkanı Murat Destici, komite olarak Eskişehirspor’a otobüs alınmasını desteklediklerine belirtti. Destici, “46. Grup olarak Eskişehirspor’a otobüs alınması için 10 bin TL para vermeyi taahhüt ediyoruz” dedi.

Destici, “ETO Meclisi’nde temsil edilen 49 meslek komitesi grubu kendi üyelerinden para toplayarak, Eskişehirspor’a otobüs alımını katkıda bulunabilir. Biz 70 üye ile ETO’nun en küçük meslek komitelerinden birisiyiz. Komite olarak bu olaya duyarsız kalmayarak, otobüs için 10 bin TL vermeyi taahhüt ediyoruz. Bu konuda bir kıvılcım yakmak istiyoruz” dedi.

Başkan Destici, “Bizden mali gücü yüksek ve binlerce üyesi olan  meslek komiteleri var. Diğer meslek komiteleri de üyelerinden para topladığı takdirde Eskişehir’in çok önemli bir markası olan Eskişehirspor’a istenilen otobüs alınabilir. ETO Meslek Komiteleri olarak, Es Es’in otobüs isteğini duyarsız kalmamalıyız” dedi.

sakarya
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 00:31
Alıntı yapılan toci26

ETO´da gruplar harekete geçti

ETO 46. Grup (Gözlükçüler) Komite Başkanı Murat Destici, komite olarak Eskişehirspor’a otobüs alınmasını desteklediklerine belirtti. Destici, “46. Grup olarak Eskişehirspor’a otobüs alınması için 10 bin TL para vermeyi taahhüt ediyoruz” dedi.

Destici, “ETO Meclisi’nde temsil edilen 49 meslek komitesi grubu kendi üyelerinden para toplayarak, Eskişehirspor’a otobüs alımını katkıda bulunabilir. Biz 70 üye ile ETO’nun en küçük meslek komitelerinden birisiyiz. Komite olarak bu olaya duyarsız kalmayarak, otobüs için 10 bin TL vermeyi taahhüt ediyoruz. Bu konuda bir kıvılcım yakmak istiyoruz” dedi.

Başkan Destici, “Bizden mali gücü yüksek ve binlerce üyesi olan  meslek komiteleri var. Diğer meslek komiteleri de üyelerinden para topladığı takdirde Eskişehir’in çok önemli bir markası olan Eskişehirspor’a istenilen otobüs alınabilir. ETO Meslek Komiteleri olarak, Es Es’in otobüs isteğini duyarsız kalmamalıyız” dedi.

sakarya
helal olsun...Clap
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 00:50
Damlaya damlaya göl olur. Teşekkürler ETO nun en özel 70 üyesi.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 11:31
Alıntı yapılan 2şimşek6

Halil Ünal bir kurnazlık yaptı.Otobüs işini Harun Bey e ihale etti.Harun Bey de Eskişehirspor taraftarları belediye başkanı ve basın önünde bir söz verdi.Fakat verilmiş bu söz yerine getirilmedi.Kimse kimseye TEMSA dan alınacak diye bir dayatma yapamaz.İstediğin yerden alırsın mülkiyeti sende olur Eskişehirspora kullanım hakkını verirsin.Şifayen gündeme geldiğini söylüyorsunuz.Bunu siz biliyorsunuz.Bizler bilmiyoruz.Kendi basın açıklamasında da gündeme gelmediğini söylüyor.

NEDEN O STATDA TARAFTAR VE BASIN ÖNÜNDE VERDİĞİN SÖZÜ YERİNE GETİRMİYORSUN..
Harun Karacan'a başka bir seçenek bırakıldı mı? Harun Karacan'ın hayır deme şansı var mıydı? Öyle bir ortamda o şekilde bir söz alırsanız, böyle bir sonuç çıkar. İmza törenindeki ortamı, Halil Ünal'ın tavırlarını, hareketlerini, uslübunu, konuşmasını, destek isteyiş şeklini, o koşulları göz önüne aldığımızda hala Harun Karacan'a "sözünüzü neden yerine getirmiyorsunuz" demek saçma.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 11:35
Alıntı yapılan forum26

şu şehir bir otobüs alamıyorsa yuhhh ki yuhhh.ES-ES'ehizmet için yarışmak varken.Harun Karacan gibi,Büyükerşan gibi,pancar koop gibi vs vs hizmetten kaçmak niye.Tarihe kara harflerle giriyorsunuz.Paylaştıklarınız sizindir sakladıklarınız değil.Paranız batsın...

Helal olsun Murat abiClap
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
26es65 Liste gör
Yazar

kadir
  Alıntı 26es65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 11:41
Alıntı yapılan esesreha

Ben Halil Ünal ve yönetimine asla inanmıyorum ve güvenmiyorum. Her yaptıkları işin altında bir şeytanlık olabileceğini düşünüyorum. Bende ki oluşturdukları çizgi bu şekilde. Eminim ki diğer insanlarda benim düşündüğüm gibi düşündükleri için Ünal ın olduğu hiçbir oluşumda bulunmak istemiyorlar. Bence de çok haklılar. Protokolde oturup stadın üzerinden ve yakınından geçen kuşları ağzıyla tutsa benim için bir anlam ifade etmiyorlar hiçbiri. İstenmediği yerde kalıp kendini kabul ettirip başkalarını yem olarak kullanan başkan istemiyorum. Verdiği sözleri tutmayan başkan istemiyorum. Uçuk kaçık demeç veren başkan istemiyorum. Topçunun parasını ödemeyen başkan istemiyorum. Taraftarı keriz yerine koyup soyan başkan istemiyorum. Çok konuşup boş konuşan başkan istemiyorum. Vecibe ödemeyen yönetim istemiyorum. Stadı yapmak için hiçbirşey üretmeyen ama belediye başkanına topu atan başkan istemiyorum. Otobüs alaçak kadar karizma ve çevresi olmayan başkan istemiyorum. Alacağın otobüsün reklamı ve sağlam 5 büyük kuruluşun reklamı ile hiçbir şekilde dilencilik yapmadan sponsorlarla alınabilir o otobüs tabi insanlar sana ve yönetimine güvenirse. Daha çok sayılırda şimdilik bunlar yeterli. 
Clap
Aynen katılıyorum
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 12:01
hiç kimse harun karacan bey den direk hemen otübüs al kulübe teslim et demiyor..
bu otobüs yada diğer destekler için sayın karacan nın odalara bir ricası yada önayak olması fazlasıyla yetecektir kanaatindeyim. örnek olarak 46. grup (gözlükçüler) böyle bir kıvılcım başlatmışlar bu kıvılcımı sayın kayacan başlatmış olsaydı şuan burada bu konu tartışılmıyor olurdu..
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 12:27
Alıntı yapılan enES26

hiç kimse harun karacan bey den direk hemen otübüs al kulübe teslim et demiyor..
bu otobüs yada diğer destekler için sayın karacan nın odalara bir ricası yada önayak olması fazlasıyla yetecektir kanaatindeyim. örnek olarak 46. grup (gözlükçüler) böyle bir kıvılcım başlatmışlar bu kıvılcımı sayın kayacan başlatmış olsaydı şuan burada bu konu tartışılmıyor olurdu..
Siz insanları o duruma düşürürseniz, o şekilde sıkıştırırsanız, kimse kıvılcım filan yakmaz. Bir söz vardır; elime ne verdin de yüzüne ne çalayım, diye. Hala Harun Karacan'dan ne kıvılcımı bekliyorsunuz.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır