eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tetris Liste gör
Yazar

Saki Ataman
Online Durum: Offline
  Alıntı tetris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2014 saat 13:57
şunuda farketmiyo değilm, eskiden bu forumda halil ünala ciddi muhalefet olanlarla bu yönetim güzel ilişkiler kurdular. transfer dedikodularını yayan, içerden bilgi veren insanlar var forumda dikkat ederseniz. tek tek isim vermiyim, daha önce rast gelmediyseniz de ilerde rastlarsınız muhakkak. Sizi kastetmiyorum Ali Bey. bu isimler sık sık bu yönetimin çok farklı olduğunu, çok dürüst olduğunu, çok çalışkan olduğunu pompalıyo farkediyorum. Çünkü hepsi bi şekilde mutlu. Kulüp iktidarı daimi değil, kimsenin tekelinde değil. ama malesef türkiyede işte bu işler böyle yürüyo. Hiç bi kulüp demokratik değil maalesef.
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2014 saat 16:45
Saki bey sözleriniz üzerime alınacak sözler değil. Gerçi bende hala bu yönetime biraz daha fırsat verilmesinden yanayım. Halil ünalın kulübü nasıl yönettiği Necati ile yapılan sözleşmeden bile belli oluyor. Emeklilik yaşı gelmiş bir futbolcunun eline dizginleri verecek mukavele yapar isen ondan verim alman mümkün olamaz. Bu necati antalyada iken daha istekli oynuyordu.
Ayrıca bu forumda halil ünalı tutan kimseler bile hala var iken mesut hoşcanı ve bu yönetimi tutan insanların olması doğal ben şahsen taraftarın yönetimleri başarılarına yahut başarılı olacağına inançlarına göre desteklemesi başka hiçbir şekilde yönetimlerin adamları olmaması düşüncesindeyim.
Yukarı
esescem2634 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esescem2634 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2014 saat 21:47
kulübe üye olanların listesi açıklanmalı.kimdir bu kongre üyeleri şu forumda görelim.kaç kişi başvuru yapmış ne kadarı beklemede kimlerin ki onaylanmış belli olmalı.güven bu şekilde olur.koskoca camia 3-5 kişinin elinde.diğer üyeler figüran indir kaldır türünden.güya eskişehirsporu seviyorlar .
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 11:35
Herkes kulübe üye olabilecek diye verilen sözler yalan çıktı
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 11:40
Hayal kırıklığına uğradım
Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 13:13
Alıntı yapılan TMR 26

Kulübe üyelik rafa kalkmadı
Öncelikle bu işin kongrede gündeme gelip karar alınması lazım
bakkala hesep açtırmıyorsun kulübe üye oluyorsun dolayısıyle bunun bir takım prosüdürleri var onları yani önce şartları hazırlaman gerek bunada yönetim kurulu karar almalı kongreden sonra olacak
Ama ben merakla bekliyorum kaç kişi üye olacak benim tahminim yüzü geçmeyecek Burada bu kadar yazıldığına bakmayın iş o aşamaya gelsin o zaman beni anlıyacaksınız

Dediğiniz oldu, herhalde istense de artık elliyi geçmez. Geçse de ancak eş dost olur.
Yukarı
esescem2634 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esescem2634 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 14:40
kaç kişi üye olacak lafa bak beri gel. yahu oyuncak yaptınız eskişehirsporu.70.000.000 borç.şike nedeniyle ceza.işte bu üye olunması çok zor olan yerin durumu.ne diyoruz. gerçek taraftar üye olsun.şikeden borçdan bahsetmeyiz o zaman.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 15:00
Yönetimin ne kadar diğer konularda iyi niyetli tavrı alkışlanıyorsa da üye konusunda ki tavrı da sonuna kadar eleştirilmeli ve düzeltilmeli..
Referans hadi neyse de 1000 lira ayakbastı parası normal gelirli bir taraftar için zor, hisse senedi satmıyorsun...

Tüzükte üye olma şartları vardır ama miktarının olacağını sanmıyorum, onun için değiştirmeli fiyat politikasını..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
eseses222 Liste gör
Yazar

MSO
Yer: İstanbul
  Alıntı eseses222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 13:33
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2014 saat 14:50
21-22 yıl önce Eskişehirspor' a üye olmuştum. Çok genel kurula da katıldım, Eskişehirden ayrıldıktan sonra genel kurullara da gelemedim, tabi aidat da ödemedim. 3 yıl üst üste aidat ödenmeyince üyeliğin silindiğini bildiğimden, üyemiyim değilmiyim öğrenmek için çok uğraştım. H.Ü. zamanında kulübe çok telefon açtım kimse dönüş yapmadı.  Bu yönetim zamanında kulübe tel açtım sağolsunlar çok ilgilendiler, size döneriz dediler ve dedikleri gibi de döndüler. Üyeliğim devam ediyormuş.  Yeni üye olmuş gibi sevindim valla. Bundan sonra aidat aksatmak yok. Genel kurullarda da ordayım.  
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır