eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 279280281282283 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
osmngrel Liste gör
Yazar

Osman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı osmngrel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 12:33
Basına birşeyler yapmak gerekir denilmiş.Katılıyorum aklıma fikirde geldi.Emekde harcarım herkes gibi bende.
Fikirim ise Gittigimiz Deplasmanları gösterdigimiz kareografi gibi düşünün Haritanın İstanbuldan ötesinde yani anadoluya sırtı dönük gazeteci portresi ve Anadolu takımlarının bulundugu şehirler renklerine göre boyanacak.En altına ise istatistiksel verilere göre bütün Anadolu takımların haberlerinin İStanbul takımlarına oranı Yüzdeler halinde yazılabilir.Veya %30 ANADOLU %70 gsfbbjk yazılabilir.Küçük ve birleşik tabikide :D oranlar gerçek olması içinde ugraş gösteririrz tabiki Problem ?
Yönetim istifa.
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 12:42
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 12:55
Alıntı yapılan osmngrel

Basına birşeyler yapmak gerekir denilmiş.Katılıyorum aklıma fikirde geldi.Emekde harcarım herkes gibi bende.
Fikirim ise Gittigimiz Deplasmanları gösterdigimiz kareografi gibi düşünün Haritanın İstanbuldan ötesinde yani anadoluya sırtı dönük gazeteci portresi ve Anadolu takımlarının bulundugu şehirler renklerine göre boyanacak.En altına ise istatistiksel verilere göre bütün Anadolu takımların haberlerinin İStanbul takımlarına oranı Yüzdeler halinde yazılabilir.Veya %30 ANADOLU %70 gsfbbjk yazılabilir.Küçük ve birleşik tabikide :D oranlar gerçek olması içinde ugraş gösteririrz tabiki Problem ?

Bir pankart:

"EY MEDYA : DÜNYA BİZİ İZLİYOR. SİZ NEREYE BAKIYORSUNUZ..."

Gerçi ETB nin facebook hesabının ve sitesinin bunlardan bahsetmediğini görünce bir şey diyesimiz kalmıyor. Başka haberler ve fotolar konulmasa site ve facede uyku moduna geçti diyeceğiz ama antalya orgaznizasyonunu yazmasını biliyorlar. Anı yakalayamamak diye buna deniyor işte...
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 13:15
Alıntı yapılan StS

Koreografinin bu kadar beğenilmesi ve izlenmesi beni çok mutlu etti. Yalnız benim anlamadığım konuda şu; biz bundan daha güzel görsel şovlar yapmamıza rağmen neden bu gösteri daha çok ilgi topladı? Troll'un farkımı nedir? Yabancıların meşaleye dem vurduğumuzu pek anladıklarını sanmıyorum.

Bu koreografinin farkı meydan okumak. Meşale yasakmış buyur yaktık problem mi var ? Gibisinden.. Şu fotoğrafta meselenin iyi özetlendiğini görebiliyoruz..

Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 13:25
Alıntı yapılan umtuzr

antep maçında basınada birşeyler hazırlamak lazım aslında bunları stada sokmayacan gitsinler eziklerin maçlarını seyretsinler

Clap Clap Clap Clap 
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 13:29
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan umtuzr

antep maçında basınada birşeyler hazırlamak lazım aslında bunları stada sokmayacan gitsinler eziklerin maçlarını seyretsinler

Clap Clap Clap Clap 

"Bizi izlemeyen basın DIŞARI"
"Dünya izliyor bizi size gerek yok",
gibi sloganlar atılabilir.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 13:47
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan umtuzr

Clap Clap Clap Clap 

"Dünya izliyor bizi size gerek yok", 
sloganlar atılabilir.
Clap Aslında güzel olur ... Wink
Yukarı
umtuzr Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı umtuzr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 16:19
MECEK (Ali abi) nin pankartına ekleme 

"EY MEDYA : DÜNYA BİZİ İZLİYOR. SİZ NEREYE BAKIYORSUNUZ..."

sözünün sağ ve sol tarafına meşale şovun resimleri eklenerek açık tribünün önüne tam ortasına asılarak 90 dk. boyunca asılı durması sağlanarak tepkimiz gösterebiliriz

BURASI HERYER DEĞİLLL.........
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 18:16
yapılan koreo oldukça anlamlı ve zekice idi...yapanların düşünenlerin ellerine akıllarına sağlık...

ama taraftarımızın bu kadar çok medyatik olma isteklerini açıkcası anlamsız buluyorum...bu koreonun tff'nin anlamsız yasaklarını protesto için yapılmış olduğunu düşünüyorum ve koreonun yapılış amacının tff tarafından ve dünya kamuoyunca kavrandığı düşüncesindeyim...olayı dahada abartarak sulandırmanın anlamı olmadığını düşünüyorum...yani olayı sırf magazin için aldığı xxxx gazetesinde öğrenen ayşe teyzenin yada iddaa bülteni içi aldığı yyyyy gazetesinde okuyan süleyman amcanın bize çokta getirisinin olacağını düşünmüyorum...bu saatten sonrası işin reklamı olurki reklam olayının tahminimce bu koreoyu tasarlayan heyetce hoş karşılanmayacağını düşünüyorum(ekibi tanıdığım kadarıyla)...

velhasıl-ı kelam bu saatten sonra olay xxxx sitesinde oylama var yüklenin beyler olayına dönüyor...
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 18:35
aynen katılıyorum sesimizi dünyaya duydurduk
Türk haber ajanları bu haberi yayınlamıyorsa onların ayıbı, ne oldukları ortada zaten
bence iyi böyle , güzel protesto oldu tüm dünya gördü,
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 279280281282283 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,687 saniyede hazırlanmıştır