eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 278279280281282 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
umtuzr Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı umtuzr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 08:26
antep maçında basınada birşeyler hazırlamak lazım aslında bunları stada sokmayacan gitsinler eziklerin maçlarını seyretsinler
BURASI HERYER DEĞİLLL.........
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 08:38
Koreografinin bu kadar beğenilmesi ve izlenmesi beni çok mutlu etti. Yalnız benim anlamadığım konuda şu; biz bundan daha güzel görsel şovlar yapmamıza rağmen neden bu gösteri daha çok ilgi topladı? Troll'un farkımı nedir? Yabancıların meşaleye dem vurduğumuzu pek anladıklarını sanmıyorum.
Belki Bir Gün!
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 08:58
Alıntı yapılan umtuzr

antep maçında basınada birşeyler hazırlamak lazım aslında bunları stada sokmayacan gitsinler eziklerin maçlarını seyretsinler

valla doğru söze ne denir.
Yukarı
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 10:33
Videoyu Rusya Facebook'u olan vkontakte.com 'da trollface adlı grupta paylaştım. Sanırım daha da izlenir :)
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 10:53
Alıntı yapılan mecek

videoyu seyrdenlerden bir yorum:
f**k that. I want to live in Turkey now.(lanet olsun, artık Türkiyede yaşamak istiyorum.)
Adam kafa yapmış.Her duyduğuna inanmaLOL
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 11:01
Alıntı yapılan StS

.....Yabancıların meşaleye dem vurduğumuzu pek anladıklarını sanmıyorum.

Önemli olan anlatmak isteneni üstü kapalı (soru işaretleri ile dolu) olarak sergilemekse,
bu başarılmıştır, tıklayanın bir kez daha (hatta bir çok kez daha) görüntüyü incelediğine eminim.
Bu düşünceyi yaşama geçirenleri ben ayakta alkışlarım, düşünceyi güzel olarak tanımlamak bile az gelir.

Heart
# Direnmüdavim....

Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 11:31
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan StS

.....Yabancıların meşaleye dem vurduğumuzu pek anladıklarını sanmıyorum.

Önemli olan anlatmak isteneni üstü kapalı (soru işaretleri ile dolu) olarak sergilemekse,
bu başarılmıştır, tıklayanın bir kez daha (hatta bir çok kez daha) görüntüyü incelediğine eminim.
Bu düşünceyi yaşama geçirenleri ben ayakta alkışlarım, düşünceyi güzel olarak tanımlamak bile az gelir.

Heart

Hüsnü Abi ben de ayakta alkışlıyorum. Bu kadar nasıl izlendi onu çok merak ettim. Görsellik olarak daha kapsamlı şovlarımızda oldu ama böyle izlenmedi. Bu izlenmedeki başarının sırrı nedir? Bunu çözemedim.
Belki Bir Gün!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 11:42
Alıntı yapılan StS

...........Bu izlenmedeki başarının sırrı nedir? Bunu çözemedim.

Olur da bir gün karşılaşırsak, bu konuda seninle okuyarak öğrendiklerimi paylaşırım,
beklemeye tahammülün yoksa, Josef Stalinin Anarşizm mi Sosyalizm mi kitabını oku yeter.

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 11:54
Bu ultras olayında İtalya tribünleri başı çekiyor.
İtalya forumlarında paylaşabilirsek daha fazla kitlelere hitap edebiliriz.
Yok mu aranızda italyanca bilen...
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2012 saat 11:59
Tamamdır Hüsnü abi. :)
Belki Bir Gün!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 278279280281282 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır