eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 20:49
   Tarihte  kurulmuş Türk devletlerinin çoğu taht kavgaları ve iç hesaplaşmalar yüzünden yıkılmıştır.
   Sezonun bitmesine çok az bir süre kala  yönetim ve taraftar olarak bizlerde elele verdik çok sevdiğimiz Eskişehirsporumuzun ipini çekiyoruz galiba.
  Ayağa kalkmanın vakti gelmedimi ? Kaybedecek bir şeyimiz kalmadı ama kazanacağımız onurumuz var.
kalender
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 22:10
istanbulspor maçı sonrasıher maçtan sonra olduğu gibi eskişehirspor soyunma odasının önünde bir takım otobüsü ve hemen yanındada sergen yalçının özel aracı yanyana.birazdan futbolcular takım otobüsüne binecek sergen yalçın kendi özel aracına.

takımın en önemli maçı öncesi takımın yıldızı olarak lanse edilen bir futbolcu takımın başkanının firması için reklam çekimlerinde diğer futbolcular antrenmanda ter döküyor.

takımın bir başka hayati maçı öncesi ısınıp duran bir futbolcu nasıl neden olduysa sakatlanıp sahaya çıkmıyor

bir maç öncesi sergen yalçın ya ben ya hoca diyebiliyor buda bana normal geliyor ama işin en acı,en kabuledilemez tarafı oluyor ve bu futbolcu için bu takımın hocası kovuluyor 43 yıllık kulübün tarihinde bence en büyük leke bu şekilde sürülüyor,esesi eses yapan ilkeler,prensipler ayaklar altında aziz bolellerin,yalçın kılıçoğlunun ve diğer adam gibi yöneticilerin kemikleri eminimki hiç bu kadar sızlamıyor

bir takımın milletvekili,bakanı bu takıma birtakım yardımlar yapıyor tamam yapması gerekeni yapıyor belkide teşekkürü hakediyor ama bu takımın bir grup taraftarı unakıtanla avrupa kupalarına diye pankart açma saçmalığı yapabiliyor hemde bu kulübün başkanı ve yöneticilerinin tam karşısında kimsede sormuyor unakıtan kimdir bu takımın başkanı olsa yöneticisi olsa amenna ama arkadaşım unakıtan kimdirki bizi avrupa kupalarına götürsün diye kimse sormuyor ama aynı taraftar bir hafta sonra gittiği deplasmanda unakıtanın i...leri diye karşılanınca bazıları uyanıyor ama,

aynı takımın bir yöneticisinin oğlunun doğumu kocaman sarı-kırmızı pankartlarla tüm türkiyenin gözü önünde kutlanırken bu rengarenk pankart gerçek eseslilerin yüreğine kara bir hançer gibi saplanıyor,

daha iki gün önce bu takım bir mağlubiyet almış ve şampiyonluk şansına bir tekme daha vurulmasının acısı taraftarının yüreğine iyice yapışmışken bu takımın başkanıyla yıldız futbolcusu aynı eğlence mekanını paylaşabiliyor

dahası dahası dahası var ama sadece yukarıda yazılanlarla bile bu takım şampiyonluğu hakediyormu,hakettikmi hakediyormuyuz arkadaşlar

tarafsız olabilsem oh olsun belalarını,hakettikleri cezaları buluyorlar diyeceğim.Allahın sopası yok adamı böyle döver diyeceğim ama diyemiyorum 42 yıllık gözü kör aşkım hala şampiyonluk bekliyor hala esesini layık olduğu yerde görmek istiyor ama o kadar hüzünlü ve bir o kadarda buruk ve acı dolu bir beklentiki bu bu sezona lanet okuyor ama hala beklemeden umut etmeden duramıyor.gel gör beni aşk neyledi.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 22:13
sayın başkanım taraftarı suçlamadan önce birde yukarıdaki satırlardaki olaylara yanıt verebilseniz açık yüreklilikle bizde her türlü suçlamanızı başımızın üstünde kabul edebilsek.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 22:48
sımsek 65 abı gercekten  cok guzel yazı ama bu yazıyı anlayana anlamak ıstemeyenler hala sergenı savunuyor ıyı top oynadı ıyı pas verıyor 43 senelık bır kulubun tarıhınde bu sene oyle lekeler varkı nasıl sıleceksınız soyleyın bakalım unakıtanın takımı ve bır futbolcuıcın hoca yıyen klup buyrun arkadaslar bır zamanlar turkıye de efsane taraftar efsane takım dıye anılan takım bu sene bunlarla anılıyor ve hala sızler sergen ıyı top oynadı dıyorsunuz dıyecek bırsey yok
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
taylan26_11 Liste gör
Yazar

taylan
  Alıntı taylan26_11 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 23:21
Helal olsn baskan suclu biziz kombıneyı aldırdın aldık!!!Destek dedın en kral destegı verdık ama suclu bızız helal olsn!!
Her ZamaN Her Yerde En Buyuk ES-ES...........
Yukarı
yirmi6 Liste gör
Yazar

KADİR AY
  Alıntı yirmi6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 00:47

Bu camia ne yönetimler gördü.esesin adını kullanıp adam olanlar,esesin parasını yiyip para vermiş gibi yapanlar.oy için arada sırada podyuma çıkanlar.artık gına geldi.enson suçlanılacak kişi taraftardır.yönetim en büyük yanlışı Rıdvan ÇAKIRGÖZ gibi birinin yolunun ayrılmasına gözyummakla yaptı.takımı birleştiren etkenlerden biriydi.O ve yanındakiler gitti.geriye tecrübesiz bir yönetim kaldı.gönül isterdiki tatar Mustafa,halil ünal gibi liderlik yapabilecek kişilerin bu yönetimde görev almasıydı.ne yazık ki bu yönetimle utanıyorum.taraftar bir hafta saha kapatma olayına karışsaydı.eminimki herşeyi bizim üzerimize yıkarlardı.En büyük Taraftar gerisi sahtekar..

SENİNLE HERŞEYE VARIM BEN...
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 09:43
Alıntı yapılan kalender 26

Tarihte  kurulmuş Türk devletlerinin çoğu taht kavgaları ve iç hesaplaşmalar yüzünden yıkılmıştır.
   Sezonun bitmesine çok az bir süre kala  yönetim ve taraftar olarak bizlerde elele verdik çok sevdiğimiz Eskişehirsporumuzun ipini çekiyoruz galiba.
  Ayağa kalkmanın vakti gelmedimi ? Kaybedecek bir şeyimiz kalmadı ama kazanacağımız onurumuz var.

Tepeden tırnağa doğru bir tespit.Clap

Hesapları sezon sonuna erteleyelim...
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 10:03

3. faturadan korkar oldum. 

Birincisi en kolay fatura kesme yöntemi olan TD'e kesildi. (newyork152'nin önceden yazdığına göre son 10 yılda 30 küsür adet kesmişiz.)

İkincisi, birçok kulübün (süperlig dahil) faturayı kesecek muhatap bulamadığı taraftara kesiliyor. Ah o taraftar bizde olsa da başımızın üstünde taşısak dediği taraftara. Bu taraftar bizde olsa her yıl süper ligte şampiyonluk kovalarım diyen İ.Cavcav'ın imrendiği taraftara.

Üçüncüsü, Eskişehirspor Kublüne kesilen fatura, banner'in dediği gibi geleceğimizi kesilen fatura. Başkan (eski) TL'ye göre trilyonluk faturayı keser, iddaa gelirlerinden borç bitene kadar muntazam parasını alır. Ama EsEs taraftarının  geçmişten gelen dik duruşunu, onurunu, gururunu zedeleyecek EsEs'i diğer takımlar gibi yapacak faturadan korkarım.

Maç sonundaki söylenen sözleri desteklemiyorum. O sözler duyunca da şok oldum. O sözleri stadımıza gelen misafir taraftarlar bizim oyuncularımıza söyleseydi neler yapardık? Nasıl karşı tepki verirdik, oyucularımıı nasıl destelerdik.  O zaman durum farklı olurdu demeyin, netice de  kutsal varlığa çok büyük küfür var.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 10:14
Dilin kemiği olmadığı gibi söylenen sözlerin geri alınması mümkün olamayacağından artık geçmişte gerek başkanın,gerek topçuların,gerek taraftarın haklı dahi olsa yaptıkları hareketleri geri almanın imkanı yok arkadaşlar.Şimdi hesaplaşmaları rafa kaldırıp iç huzurun sağlanması gerekiyor.Bu tek başına olacak bir hareket değil yönetim futbolcu taraftar herkes el ele verip başarıyı yakalamak zorunda,bunlar neler yönetim huzuru,futbolcu iyi oyunu,taraftar sonuna kadar desteğini ortaya koyup bu keşmekeş durumdan çıkılacaktır.Son 6 haftaya girilen ligte herkes alabileceği maksimum puanı hesabı yapıyor.Lig gerçekten her takımın hedefi olan bir lig her hafta süprize açık gerçkten bizim beklentimiz ise bu ligi rahat bitirebilmekti ama olmuyor.Sahada her şey değişiyor çünkü rakibler ayrı motivasyonla geliyor bize ; düşünün İstanbulspor bu haftaya herkesten golleri yiyip geliyordu hafta içi adamların başkanı federasyona gidip kendi oyuncusu şike yüzünden şikayet etti.Sonra geriye kalanlar birden bizim maçta onur savaşına girdiler.Eğer her maç böyle mücadele ederlerse zaten İstanbul süpriz sonuçlar almaya devam eder.Lakin bundan sonraki maçlarda aynı performansı sergilemezse bu adamlar şaibenin en okkalısını işler. Şimdi kader haftaları başladı;bizim şu an rakibimiz Kocaeli önümüzdeki 2 maçı da galip bitirmeliyiz ki Kocaeli deplasmanına avantajlı gidelim.Olanları söylenenleri sürekli tartışırız ama kalan 6 haftada çözüm adına çıkanlar kısa vadede olur.Bu yüzden kafamızda fikirleri sonra konuşuruz bu saatte yapacağımız en iyi olay kalan 6 maçın 3 ü sahamızda taraftarın tartışılmaz desteğini gerçek anlamda ortaya koymak olsun biz İstanbul maçının sonunda verdiğimiz tepki haklı ancak ağzımızdan çıkan küfür bize hiç yakışmıyor.Bu yüzden kendi sahamızda 1-0 önde başlamak için sonuna kadar destek beyler.Şu unutulmasın BÜYÜK TARAFTAR HER ZAMAN GÖREV BAŞINDA......
Yukarı
kemal Liste gör
Yazar

kemal karabulut
  Alıntı kemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2008 saat 11:58

Kaos , küfür ,şiddet, huzursuzluk, iç tartışma, kavga vs...kime yarayacak ?sadece ve sadece adımızı duydugunda korkan RAKİPLERE ,tabiki tepkimizi medeni bir şekilde bize yakışan yönüyle gösterelim.Ben Nebi başkanı es-es için büyük kazanç olarak görüyorum, sabredip destege devam.....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır