eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 140>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2013 saat 20:48
Alıntı yapılan montana26

Ayrıca 2-3 senedir stadyuma küsmüş bir kesim var .Bunları tekrardan stadyuma çekmek için ;bu sene Kombineden fazla gelir beklemek çok mantıksız.

Yanlış anlama sadece senin için söylemiyorum da sürekli şu bahaneyi öne sürenleri anlayamadım bir türlü, ne küskünlükmüş be kardeşim.

Sevdaya küskünlük olmaz dedikçe Halil varken stada adımımı atmam diyenleri bir nebze anlıyordum da şu an kulüp, başta Halil olmak üzere bütün pisliklerden temizlenmiş hala neyin küskünlüğü bu ?
Biraz daha zorlarsak Kayseri gibi kuru pasta olayına kadar ilerleyecek durum.

Bugün Türkiye'nin en iyi tribünlerinden biriysek içerde ahım şahım destek verdiğimizden değil cefakar olduğumuz, takımı hiç bir koşulda yalnız bırakmadığımız için öyleyiz.
O yüzden bırakalım artık şu küskünlük muhabbetini, küsecek bir ortamda kalmadı zaten.

Şu saatten sonra stada gelinmemesinin hiç bir izahı yada bahanesi olamaz çünkü bu yaz her şey istediğimiz gibi gelişti.
Bize yakışan her zaman olduğu gibi beklenti içinde olmadan takımın arkasında durmak.
Yukarı
esesbto Liste gör
Yazar

BURAK
Yer: GURBETTE
  Alıntı esesbto Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2013 saat 02:03
arkadaşlar umarım bu sezon küskünler döner yeni yönetime değil giden yönetici bozmalarına inat alalım kombineleri pamuk eller cebe ben bu yönetime güveniyorum umarım güvenim boşa çıkmaz umarım kombine rekoru kırarız bu yıl umarım onlarda taraftara fayda olsun diye çok ucuza çekmezler fiyatları
eskişehirrrrrrrrrrrr
Yukarı
esesbto Liste gör
Yazar

BURAK
Yer: GURBETTE
  Alıntı esesbto Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2013 saat 02:04
KÖTÜ GÜNDE DE ORDAYDIM İYİ GÜNDE DE ORDA OLACAĞIMMMM
eskişehirrrrrrrrrrrr
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2013 saat 02:32
Bjk gibi bizde tişört çıkaramaz mıyız destek amaçlı?
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2013 saat 10:33
     Beyler şu küskün lafını bırakın lütfen. Küskün falan yok. Adam maça gelmek istemiyor. Bahanesi küstüm! Küskünler gelecek diye beklerseniz daha çok beklersiniz...
      Kombine fiyatlarına da değinmek istiyorum. Kombineler 250 tl. olacak. Satabileceğimiz maksimum kombine 2500-3000.Bir tane fazla satılmaz. Kimse ümitlenmesin.10000 kombine satılmış olsa bile kulübün kasasına 1900000 tl yani 1 milyon dolar girecek. Kombine 150 tl. olursa kulüp 1150000 tl. yani 600 bin dolar kazanacak. Ama 150 tl. ye kombilerin neredeyse tamamını satacak. Arada sadece 400 bin dolar var. Yani koca sezonda alacağımız tek galibiyette dıgıturk'ten gelecek para. Bunları Mustafa Akgören'in hesaplayacağını düşünüyordum.
       Ayrıca Bursaspor'a bakalım. Şu an her konuda bizden öndeler. Buna rağmen stad kapasitesinin 4/3 ünü 100 ve 200 tl. den satıyorlar. Niye? Çünkü fiyatları yüksek tutarlarsa kombinelerin elde patlayacağını çok iyi biliyorlar.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2013 saat 11:34
Kombineler ucuz olsun 150-200 TL bu şekilde daha fazla kombine satılır ve o taraftar maç kazandırıp kulübün kasasına para koyar. Kombine pahalı olursa maç kazandıracak kadar çok taraftarı nereden bulacaksınız? Mali açıdan maç kazanmak kombineye göre çok daha avantajlı.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2013 saat 12:15
Alıntı yapılan TMR 26

Ben bedava Kombine beklicem

Bakalım sazan varmı....

Tahmin ediyorum Kendilerini taraftar Sananlarda Timur abi Senin dedigini Bekliyordur LOL

Lahanaya Geldimi Kıtır kıtır, Pırasaya Geldimi Meeeeee Wink

Kulüp Borc Batağında Bedava yada Ucuz Bilet yada kombine beklemek Ahmahlıkdır Hayinlikdir Fırsat Kolayanalara Fırsat Vermemek Adına Takımıza Sahip Cıkmak Zorundayız Kaca Maal olursa Olsun Kombinemizi Alacagız.

Not:Yeni Yönetimize Destegimizi Verecegiz yanlız Onlarda yanlış Yaparsa Onlarda Yok Olur Gider.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
typhones26 Liste gör
Deneyimli Yazar

typhones26
  Alıntı typhones26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2013 saat 12:16
açık 250 kapalı 750-1500 arasıymış gayet normal kombine fiyatları bence
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2013 saat 15:54
Bir aksilik olmadığı takdirde 2 sezon sonra yeni stadımızda oynayacağız, yani son 2 sezonumuz Atatürk Stadı'nda. Bunu göz önünde bulundurarak şöyle bir önerim var yeni yönetime; Türkiye'de bir ilk olarak gelecek yılın kombinelerini de satışa çıkarın.
Hem bu sezon hem gelecek sezon kombinesi alanlar bir kat daha karlı çıkmış olurlar.
Tabi bu bahsettiğim durum uzun süredir Avrupa ülkelerinde uygulanan bir durum mesela bugün gidip B.Dortmund kombinesi almak isteseniz 3-4 sezon sonrasının kombinesini alabilirsiniz ancak, keza Arsenal için de aynı durum geçerli.
Bizim şu an içinde bulunduğumuz şartları da göz önünde bulundurursak, fazladan bir kaynak yaratılmış olur.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2013 saat 16:01
Alıntı yapılan Rasputin

Bir aksilik olmadığı takdirde 2 sezon sonra yeni stadımızda oynayacağız, yani son 2 sezonumuz Atatürk Stadı'nda. Bunu göz önünde bulundurarak şöyle bir önerim var yeni yönetime; Türkiye'de bir ilk olarak gelecek yılın kombinelerini de satışa çıkarın.
Hem bu sezon hem gelecek sezon kombinesi alanlar bir kat daha karlı çıkmış olurlar.
Tabi bu bahsettiğim durum uzun süredir Avrupa ülkelerinde uygulanan bir durum mesela bugün gidip B.Dortmund kombinesi almak isteseniz 3-4 sezon sonrasının kombinesini alabilirsiniz ancak, keza Arsenal için de aynı durum geçerli.
Bizim şu an içinde bulunduğumuz şartları da göz önünde bulundurursak, fazladan bir kaynak yaratılmış olur.

Mantıklı gerçekten..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır