eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 270271272273274 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 03:50
ya okuduklarım arasında birşey gözüme takıldı hatipoğlu yönetimi 4-4,5 trilyon alacaklı değilmiydi geri kalan 4 trilyonda eski borçlardı. herkes 8,5 yazınca dikkatimi çekti. ayrıca hali ünal yönetimi gelirken bu borçlardan haberdardı yani az çok ona göre plan yapmış olmaları gerekirdi. bilmiyorum halil başkan açıklama yaptımı bu temlik konusunda ama yaptıysa bile onu haklı görmek güç.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 07:55
  Eskişehirsporumuza yardım edelim,transferler tamamlansın.İmkanımız varsa kombine alalım.Bu kulüp hepimizin,eleştirelim ancak bizde taraftar olarak görevimizi yapalım.Ulusal basının ağzına sakız olmayalım arkadaşlar,Eskişehirspora bizden başka kimse destek vermez.
  Bitirelim şu kombineleri,eskişehirspor.com olarak bir kampanyada biz yapalım.
kalender
Yukarı
adalı Liste gör
Yazar

hayri
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 08:46
sarar yıllardır beklediği ve sadece reklam ile alacağını istediğinde burdan kıyemeti koparan arkadaşlar peki şimdi sıcak paramıza el koyan MİSYON sahibi eski başkanımıza olan mazlumane tepkileri anlamış değilim. bune lahane bune perhiz.
burdan sayın Nebi Hatipoğluna seslenmek ve tüm forum üyelerine de çağrı başlatmak istiyorum. Misyonun paralara temlik koymak mıydı sayın NEbi , kulübün en ihtiyacı olduğu şu dönemde sırt çevirmekmiydi sayın Nebi,
Tamam amaca giden her yol mubahtır ama esesimizde her şeyden önce gelir. Gel sen yine çık reklamınıda yaparak bi basın toplantısı düzenle ve alacaklarımı kulübün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak erteledim de ne olur bunu yap. Eses için bunu yap..!
Bu büyük kulübü kimsenin küçük düşürmeye hakkı yok....

DEVLER GİBİ ESERLER BIRAKMAK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞMAK LAZIM...!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 09:21
Ümit Bozkurt Çok Beyefendi ve iyi bir futbolcu
                                                                  ama
ben kaptan zaferle aralarında pek bir fark göremiyorum İkiside Tam bir Profosyonel Oyuncu.
Ümit Bozkurt'un transfer edilmesi zafere Saygısızlık olur
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 09:54
İlhan Cavcav ,Mehmet çakırı Ankaraspora vermiş,kardeş klübümüze verdik demiş.Bize yaklaşım göstermemişti ,3 yıllık sözleşmemiz var bana lazım demişti diye hatırlıyorum.hayırlı olsun...
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 10:22
http://www.istikbalgazetesi.com/index.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=24140 
hadi hayırlısı takımda 4-5 tane eskişehirli olması lazım ümiti' de alsalardı iyi olurdu
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
seca26 Liste gör
Yeni Yazar

sedat çanakcı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 10:26

eskişehir'de dolandırmadık adam bırakmayan cem abacı'nın daha önce eskişehirspora yaptığı bağışlar için mahkeme banka hesaplarımıza temlik koymuş..

YOLUMUZ AÇIK OLSUN..
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 10:31
Es-Es Ümit'i istiyor

Eskişehirspor tecrübeli savunma oyuncusu Ümit Bozkurt ile menajeri aracılığı ile görüşüyor.
Futbola Eskişehir'de başlayan ve Kırmızıtoprakspor ve Demirspor'da oynayan Ümit Bozkurt, sırasıyla Denizlispor, Beşiktaş, Gençlerbirliği, Konyaspor'da oynadıktan sonra son olarak Vestel Manisa forması giydi. Süper Ligde oynadığı beş takımda da takım kaptanlığını üstlenen 32 yaşındaki futbolcu 3 kez de milli formayı giydi.
Savunmada ön libero olarak görev yapacak olan Ümit'in bonservis sorunu olmadığı ve görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.
Ümit Bozkurt'un fırsat buldukça Eskişehir'e geldiği belirterek "Eskişehir'de çok tanıdık isim var. Eskişehir'e gelmek isterim. Eskişehirspor'a faydalı olacağıma inanıyorum" Dediği öğrenildi. Uyumlu kişiliği ile tanınan savunma oyuncusu Ümit, bugüne kadar 236 süper lig maçında görev yapmış ve defansta oynamasına rağmen 11 gol atmış. 36 Türkiye Kupası maçı oynamış ve 2 golde burada atmış.
Ümit Bozkurt ile anlaşma sağlandığı takdirde deneyimli futbolcunun Avusturya kampına katılması bekleniyor.

BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 11:05
Ümit tecrübeli bir oyuncu iyi bir yedek olacaktır.Ancak ben de Zafer ile aralarında pek fark olduğunu düşünmüyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 11:07
ümit de defans oyuncusu değil mi? daha kaç tane defans oyunucusu alcaz.ortasaha da ve gol yollarından takviyelere ihtiyac var
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 270271272273274 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,592 saniyede hazırlanmıştır