eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 269270271272273 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2011 saat 18:49
Herkese selamlar.Uzun suredir foruma yazmiyordum ancak artik birseyler yazmanin vakti gelmis.. Murat diri kardesimiz fesh konusundan bahsetmis oncelikle sunu belirteyim ewet boyle birsey ciddi ciddi gundemde ve konusulup tartisiliyor ancak bunu murat degilde net karar alindiktan sonra volkan aciklasaydi iyi olurdu. Neyse Sunu herkes bilsin ki bu konu hakkinda net bir karar henuz yok..Ben 20 yildir KIZILCIKLI tribunune giriyorum halada gidiyorum evliyim Allah bagislarsa bir tanede cocugum var son bir yila kadar hic on plana cikmadim gokmeydan tayfa adi altinda tribundeki yerimizi aldik demir ve rant sevdamiz asla olmadi ve hala yok volkan kardesimle tribunu duzeltelim diye tasin altina elimizi koyduk ama olmadi bircok kisi temizlendi tribunden ama yine bir gelisme olmadi. burda atip tutanlar maclarda yok, toplanti oluyor 100 150 kisi var, macta 30 kisi lafa geldigi zamanda KIZILCIKLI Bitmez ! KIZILCIKLI yi bitiren ne nefer ne baskasi kendisi bitirmistir. kimse birilerine suc atmasin suclu aramasin dedigim gibi cok eskiden beri bu tribundeyim kimin ne oldugunu kimin rant pesinde oldugunu ogrendik , gorduk kotu gunde nerdeydi o SAFKAN KIZILCIKLI lar.. neySe fazla derinlere inmeyelim birde nerden soktuysaniz siyaset mevzusu sokmussunuz herkes istedigi siyasi yolda olabilir kimse karisamaz ben Ulkucuyum bununlada gurur duyuyorum. simdi nefere ulkucu diyolar emin olun neferdeki o ulkucuyum diyen bircok kisiden daha saglam ulkucuyumdur ocaga gidelim arkamiz olsun diyenlerden degilim.(kimse alinmasin) bir donem KIZILCIKLI nin basindada sol kesimden kisiler vardi biz biraktikmi bunlar solcu diye tribunu, diyecegim o ki artik su sag-sol muhabbetini tribunlerden kaldirin lafini bile acmayin. KIZILCIKLI tribunu bitmistir bunu icim aciyarak soyluyorum. suanki durum 2000 yili gibi degil bunu da herkes gorsun ve bilsin. Alinan kararlar onumuzdeki gunlerde Volkan tarafindan aciklanacaktir.. son 1 yildir kosturan volkan, hakan tarhan, bulent abi, samet ve ismini sayamadigim birkac kardesimiz daha kendi adima sizlere tessekkur ediyorum.. Burada yazdiklarim kendi gorus ve dusuncelerimdir bu yazdiklarima kirilan olduysa kusura bakmasin ama gercekler bunlar.. saygilarimla..
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2011 saat 15:06
           Madem son Raund dayız bende içimi dökeyimde bitsin bu işgence...
Yıllarca eskişehirsporu bir gölge gibi takip eden,içeride dışarıda desteğini veren ve sonuç ne olursa olsun parmakla gösterilecek kadar az ken bile yinede ir deplasmanda rakip takıma hükmedebilen ve hatta okadar az kişiyle maç çevirip takımını eskişehire galibiyetle getiren o Şanlı trübünümüz kızılcıklı nezaman kişilerin çıkar sembolü olduysa işte o gün bitmiştir.. Son 5 yılda inanılmayacak durumlara düşen ve elalemin ağzına bizleri sakız edenlere yazıklar olsun..Hiçbir işle meşgul olmayıpta maç günlerini sadece para kazanma kapısı gibi görenlere yazıklar olsun..Her deplasmanı güzellikten çıkarıp,rezilliğe çevirenlere yazıklar olsun...Birileri iyi niyetle uğraşırken iğne ile çaktırmadan kendi kuyusunu kazanlar kimseye bize yanlış yaptınız demesin.. Bu trübün kendi içinde patladı..Bazı kardeşlerimiz,arkadaşlarımız yinede bu trübün bitmeyecek diye son 1 yılda ellerinden geleni yaparlarken,yine bu sürede başkaları herzamanki gibi  Kızılcıklının ( K ) sinden (I ) sına kadar yemeye devam ediyorlardı..Yediler ama doymadılar...Caddede pazarda karşılaştığımız arkadaşlarımız büyüklerimiz , ersin sizin trübün yine böyleymiş şöyleymiş demeleri artık zoruma gider oldu...Birgün gelirde Neferde hedefinden şaşarsa eğer aynı kızılcıklı için yazdıklarımı nefer içinde yazarım.Tıpkı aydere yazdığım gibi... Trübünlerin hepsi bizimdir..Güzellikeri alkışlamak varsa kötülükleri eleştirmekte var..Kimse bozulmasın... Yıllarca bir avukat gibi herşeyi savunurken buralarda  savunduğumuz kişiler bir kere pişman olmadılar ya..Biz avukatlık yaparken bir grup kişide barlarda cazlardaydı..Deplasmandan biz aç dönerken, bazıları hiç gelmediler ve hep toktular..Tamam gelmesinler ama benim eskişehirsporumu bukadarda kullanmasınlar...Çıkar için eğilinen secde nasıl kabul olmuyorsa çıkar için yapılan taraftarlıkta taraftarlık değildir.. Eskişehirsporu bankamatik gibi görenler ne yazıkki tarihte yerlerini çok güzel alacaklar.. Torunlarına anlatırlar artk,abilerimiz kurdu biz s,,çtık  diye...Yazmaya kalksak sabahlar olmaz... Son 1 yılda iyi işler için uğraşan abi ve kardeşlerimi kutluyorum..Gelinen bu nokta kesinlikle onlarla alakalı değildir..Gelinen nokta Trübün çocuklarının bile haberi olmadan yaşanan gizli gelişmelerdir...Bütün kalbimle belirtmek isterimki Kimsenin trübünü fes etmesini beklemeye bile gerek yoktur.. Sahipmi  çıktılarki trübüne şimdi fesh etsinler.. Bitiyorsa biter.. Biz yine kızılcıklı formalarımızı giyer neferdeyse neferde açıktaysa açıkta maçımızı seyreder desteğimizi veririz..Hiç yapamazsak evlerimizde seyreder anılarla yaşarız.. Fesh edecek kişiler Bu trübünü akıllarından 5,,,6 sene önce silmişler,sahipsiz bırakmışlar..Onlara defalarca çağrı yapılmış ama biz trübün çocuklarını bile dinlememişler..Demekki onlar zaten kafalarında fesh bayrağını çoktan açmışlar..Onlar zaten bu trübünü tanımıyorlar ki biz neyin peşindeyiz hala...

Bütün gerçek trübün sevdalılarına saygı ve sevgilerimi sunarım...
Ersin KONAK
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2011 saat 18:01
yazalım bakalım 2 cümle ;

yaklaşık 9-10 senelik KIZILCIKLI tribünü mazisinden sonra içerde dışarda ersin & yasin konak & daimi özdemir abilerimin yanında iyi kötü maçlara gittim elimden geldıgı kadar gırtlak patlattım..bunlar yazılmaz ama genede yazmak ıstıyorum son 5.aydan beri aldığım cezadan dolayı tribünde yokum..geçen sezon ve öncesinden bahsedeyim hepimiz beraberdik KIZILCIKLI & NEFER olarak doğrumudur ? doğrudur ne oldu sonra haberımız olmadan iyi niyetle o trubune gıdenler adına konusuyorum haberimiz olmadan bir maç sonrası yanılmıyorsam Rıza ÇALIMBAY hakkında basın açıklaması şeklinde bir duyuru yayınlandı hocamızın arkasındayız ben o maçda yoktum bıle nefer trıbunu de sanırım tekrar soyluyorum yanlıs duymadıysam hocayı ıstıfaya davet etmısdı sonradanda nefer ve kızılcıklı arasındakı bağlar koptu olaylar buyudu dışarda bağrışmalar oldu gene bız yoktuk şahsi olarak bagıranlar 5-10 kısı '' nefer nerdesın '' falan gıbısınden olaylar tum kızılcıklı trıbunune mal edıldı bızde o trıbunun ıcınde oldgumuz ıcın bızde zan altında kaldık bu arada bagıranlar arkadaslarımız degıl mıydı ? arkadaşlarımızdı ama haberımız yoktu + o tur bagırmalarınada tepkı gostermedık değil ne gerek vardı nefer nerdesın falan dıe bıze kızılcıklı trıbunune yıllardır emege yazıkdı yakışmazdı nasıl smdı nefer dık durus dıye adlandırdıkları konumu bozmamaya çalşıyorsa KIZILCIKLI çocuklarınında o şekilde bağırması çok saçmaydı ..buyuk abı dedıklerımız ınsanlar trıbune gelen bazı kısılerın çirkin hareketlerıne engel olamadı bızler kustuk lk dakı eskı arkadaslar olarak sırf o cocukların kızılcıklı trıbune zarar verıyorlar dıyerek trıbune gelmedıgımız dönemler oldu bu sefer o abı dedıklerımız sözler verdıler kardeşim biz konuştuk tamam rahat olun gelın dıye gene ewl dedık kıramadık ÇÜNKÜ KIZILCIKLI TRİBÜNÜNÜ BİZLER ESKİ LİSELİ KIZILCIKLI Tayfadakıler ÇIKAR RANT PARA MENFAAT İÇİN SEVMEDİK..Gene kıramadık geldık bu sefer ne oldu ee o x kısıler gene cocukların FORMALARINI,ATKILARINI , alarak trubune yanlıs yaptılar aldıkları bedava bıletlerı dışarda satmalar trıbun cocuguna para ıle satmalar bu neferde olmadı mı ben gözlerımle gördum ufak nefer polarlı cocukların bılet sattıklarını ama tum NEFER trıbunune mal etmedım çünkü çocukdu o yapanlar ..Bunlar KIZILCIKLI trıbunun bıtıren bence çoğu etkenden bırıdır bu sefer cevremızdekı arkadaşlarımız ne dedıler '' kardesım böyle olursa ne ısımız var gelmeyız '' dıyerek trıbunden koptular nefer e geçmedıler ne oldu ya açık a gıttıler yada trıbunu tamamen bırakdılar unıversıteye gttıler vs..ama o cocuklar trıbunun cocuklarıydı karşılıksız sevenlerdi..Nefer NE YAPTI ; Murat abi 1.si tribününde bunu engelledı dışardan gözlemledıgım ordakı cocuklar tamam kızılcıklıdanda kopanlar vardır ama kimse kimsenin atkısına formasına parasına göz koymadıgını düşünüyorum bu nefer trıbunun savundugumdan değildir şahsi görüşüm bızım trıbunumuzdekı abılerımız bunu ne yazık kı başaramadılar..! Murat abi kısa ve öz başardı..tribünüm bu duruma düşmesi çok mu hoşuma gidiyor hayır bizlerde çok çağrı yaptık sşteyı takıp edenler ıyı bılırler kaç kez plazada toplandık açıkdakı arkadaslarımız sevenlerımız trıbune döner dıye ama dönen adamlar maç a gelıo maç başlıyor bi kavga hayda ee bizim o kadar savunmamız nerde kaldı ?? adam ertesı hafta gene açıkda veya neferde yalan mı ? Nefer tribünü son dönemlerde gözde durumda KIZILCIKLI neden değil kardeşim gitmediniz maçlara niye gitmıyorsunuz çok sevıyordunuz ya KIZILCIKLI yı facebookda yaşıyor savaşıyor yazmayın ! maç a gıdın stada gıdın bı ayagınız stada bassın paranızla bılet alın ! bu trıbunu nefer bıtırmedı KIZILCIKLI trıbunu kendı kendıne bıtırdı o ben gıtmıyorum dedı başkası yok ben açıkdayım soğudum dedı kaçtı korkupta gıdenler olmadı o tribün herkese açık bır yer gıremezsın dıye bır sey yok adam gıbı sahıp cıksaydınız nefer tek trıbun yapmaya kalkmasaydı tebrık etselerdı sızde guzel gıdıyorsunuz kavgasız gurultusuz kovalıyorsunuz dıye ama nerde umrunuzda olmadı ! yazık yazık . . . tribün t.o.p.l.a.n.m.a.z 2 2 4 ..şu saate kadarda uğraşan arkadaşlarım vardı olmadımı olmuyor nefer trıbunun boş olup olmaması bizi seni ahmet'i mehmet'i bağlamaz sen kendı trıbunune bak stada gıt doldur sonra konuşun..milletin agzı torba degıl kı büzesin ? iğneyi kendinize dürtün trıbunu bu hale sokanlar..zaten bayadır trıbunu batıranlar gelmıyorlar ama iş işten geçmiş millete heves kalmamış kısacası yapıcak birşey yok..kimseyı kırmak ıcın yazmadım herkes bunları zaten bılıyorlar.. tribünler son dönemde zaten küs eskişehirspor'u sevenlere gıdın o sogutda neferınden tut altesıne kızılcıklı trıbunune ama gerçekden yürekden sevenlere saygılar herşey eskişehirspor için TÜRK futbolu için..

KIZILCIKLI SEVDADIR GERÇEK TRİBÜN ÇOCUKLARININ HALA KALBİNDEDİR İYİ VEYA KÖTÜ...
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2011 saat 19:08

ESKİŞEHİRSPOR orda..ESKİŞEHİRSPORLUYUM diyen,alır biletini istediği yere geçer takımını destekler..13.800 tane koltuk var orda,git dilediğine otur..bu konuyu bukadar arabesk hale getirmek çok gereksiz..bu fesih kararını kim hangi sıfatla veriyor onuda anlamadım.hani nefer kendini fesih etme kararı alsa lider sıfatında 1 kişi çıkar bunu açıklar..kızılcıklıdan kim çıkacak?zaman içersinde o kadar çok lider öncülük etti ki sayısı 30'u geçti..bu 30 kişiden hangisi kendinde böyle bir hak görüyor..zaten biten bir tribün nasıl fesh edilir?...bunun ekstardan açıklanacak bir yanı yok bana göre,illaki bunu görsele çevirmek isteyen olursa kızılcıklı kimliğini silip ,topluca yada bireysel herhangi bir gurubun içine dahil olur olay biter.zaten bu fesh olma anlamına gelir..

Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2011 saat 19:21
Alıntı yapılan eskan

<FONT style=": #000000">ESKİŞEHİRSPOR orda..ESKİŞEHİRSPORLUYUM diyen,alır biletini istediği yere geçer takımını destekler..13.800 tane koltuk var orda,git dilediğine otur..bu konuyu bukadar arabesk hale getirmek çok gereksiz..bu fesih kararını kim hangi sıfatla veriyor onuda anlamadım.hani nefer kendini fesih etme kararı alsa lider sıfatında 1 kişi çıkar bunu açıklar..kızılcıklıdan kim çıkacak?zaman içersinde o kadar çok lider öncülük etti ki sayısı 30'u geçti..bu 30 kişiden hangisi kendinde böyle bir hak görüyor..zaten biten bir tribün nasıl fesh edilir?...bunun ekstardan açıklanacak bir yanı yok bana göre,illaki bunu görsele çevirmek isteyen olursa kızılcıklı kimliğini silip ,topluca yada bireysel herhangi bir gurubun içine dahil olur olay biter.zaten bu fesh olma anlamına gelir..

haklısın yasin abi..KIZILCIKLI tribününde lider maşallah çoktu..ama sahip çıkan yoktu..tartışmaya bile gerek yok..hayırlısı diyelim
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2011 saat 20:44
arkadslar hep merak ettim ts macında sdat nıye bos dıye meyersem nefer olsun butun gruplar bilet bedava degilmiş yarıda degil  anlasıldıki esesı beleşcıler daha cok sevıyormus sanaldan bılet fıyatı verıp gırmeye tenesul etmıyolar 
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2011 saat 01:14
http://www.youtube.com/watch?v=-Qpu5o1dTC8  yazık oldu bu güzelliğe takım altta taraftaR üst seviyede takım süper ligde ama tribünümüz boş...

altı üstü kısmıda hikaye ama baksanıza videodaki güzelliğe ben EsEs'imle bu tribünde tanıştım ve kızılcıklının bu halde olması içini acıtıyor insanın tribünü çıkarları için kullanan ve bu tribünün içinde patlamasına kısacası bu tribünün bu hale gelmesinde emeği geçen her kim varsa hepsinin kulaklarını çınlatıyorum..

Her ne olursa olsun

Göztepede yalı 8taşta çarşı Bırakın traşı KRaL KıZıLCıKLı.......
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2011 saat 11:26
http://www.youtube.com/watch?v=4At1XHGcPnE&NR=1
Unutulmaz...Kızılcıklı ruhu ölmez tribün bitse de kimse de kalmasa o ruh Kızılcıklınındır..Gerisi hikaye..
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2011 saat 17:20
ES ES eğer bugün süper ligdeyse KIZILCIKLI bunun mimarlarındandır..
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2011 saat 17:40
Alıntı yapılan KEMAL YILMAZ

ES ES eğer bugün süper ligdeyse KIZILCIKLI bunun mimarlarındandır..
Kesinlikle Öyle
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 269270271272273 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır