eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Online Durum: Offline
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 23:25
geçen maçta açık tribündeydim.kızılcıklı tribünün açık ayağa diye bağırmasıyla ayağa kalktım. arkamdakilerden bi sopa yemediğim kaldı. otursana kardeşim bağırcaksan öbür tarafa git burda maç izliyoruz v.sv.s.
 böyle insanlar için ayrı bi tribün oluşturmak lazım aslında. iş burada başlıyor.
 epeydir aklımda şöyle bi düşünce oluştu. hazır açığında üstü kapancakken kızılcıklı açığın bitarafına nefer bi tarafına altes bi tarafına gelirse açıkta 10 bin kişi 90 dk durmadan tezahürat eder ve müthiş bi atmosfer oluşur.
 tabi bunun için en önce olması gerekn tribün gruplarımızın birbirini sevmesi. sanki gruplar başka takımlara aitmiş gibi aralarında sürekli bişeylerin kavgası oluyo. artık çıkar mı maddi boyut mu şahsi şeyler mi onuda bu forumdaki değerli büyüklerim daha iyi bilir
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
efsane TeXaS Liste gör
Yazar

EMİR
Yer: Turkey
  Alıntı efsane TeXaS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2007 saat 12:47

esesli arkdaslar soyle bır dusundugumde baktımkı asıl ask bızlerdekı ask kolay degıl sampıyon olmamıs takımın pesınden kosmak kolay degıl yıllarca 2. lıgde oynamıs takımın pesınden kosmak deplasmanlara gıtmek bızler malum taraftarlar gıbı takımımızın sampıyonluklarına degıl kupalarına degıl sıyahına kırmızısına yesılıne beyazına renklerıne asıgızzz eses sevdalılarınıı tebrık edıyorum sızın yaptıgınızı dunyada kac takım taraftarı daha yapar bılmıyorum ıns bu sene super lıge cıkarsınız bunu cok ıstıyorum cunku benım nedenını bılemedıgım bır sekılde esese sempatım varr anadoludan sampıyon cıkacaksa cıksın ama bu eskısehır olur bursa olur sıvas farketmez hepımızın amacı ıstanbulu yıkmaktır sıze basarılarr dılıyorum

Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2007 saat 13:38
Alıntı yapılan barmen_26

geçen maçta açık tribündeydim.kızılcıklı tribünün açık ayağa diye bağırmasıyla ayağa kalktım. arkamdakilerden bi sopa yemediğim kaldı. otursana kardeşim bağırcaksan öbür tarafa git burda maç izliyoruz v.sv.s.
 böyle insanlar için ayrı bi tribün oluşturmak lazım aslında. iş burada başlıyor.
 epeydir aklımda şöyle bi düşünce oluştu. hazır açığında üstü kapancakken kızılcıklı açığın bitarafına nefer bi tarafına altes bi tarafına gelirse açıkta 10 bin kişi 90 dk durmadan tezahürat eder ve müthiş bi atmosfer oluşur.
 tabi bunun için en önce olması gerekn tribün gruplarımızın birbirini sevmesi. sanki gruplar başka takımlara aitmiş gibi aralarında sürekli bişeylerin kavgası oluyo. artık çıkar mı maddi boyut mu şahsi şeyler mi onuda bu forumdaki değerli büyüklerim daha iyi bilir

Emrah tespitlerine katılıyorum. Ama bu artık değiştirilmesi çok güç olan bir  GERÇEK. Herkes bunu böyle kabullenecek.
Açıkta olduğun zaman benim yamacıma gel bir daha :-)
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2007 saat 16:35

bencede tesbitler doğru hatta açıktaki 3 grup harika olur üstü kapanınca

dernekler yetkilerini kullanıp önayak olmalılar niye kuruluyor bu dernekler?
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 16:55
bu iş hakattende açık kapanmadan mümkün değil olmaz.. açık kapanınca zaten daha farklı bir ambiyans olacaktır.. ve bunun ancak o zaman konuşulup çözüm bulacağı kanısındayım..

Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 17:02
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan barmen_26

Emrah tespitlerine katılıyorum. Ama bu artık değiştirilmesi çok güç olan bir  GERÇEK. Herkes bunu böyle kabullenecek.
Açıkta olduğun zaman benim yamacıma gel bir daha :-)

hocam valla geçen sizle izleme hevesi ile geldim ama yerimizde kimse yoktu. ben yine 2. S harfinin oradaydım ama siz yoktunuz.
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 18:56
Alıntı yapılan umutjohn

asıl bu arada youtube dan izlerken geçen sene bizim bi bandomuz vardı 7-8 kişiden oluşan çok güzeldi gerçekten.acaba neden maçöa gelşmiyorlar veya bununla ilgilenenler maçlara neden davet etmiyorlar.nefer-ayder-kızılcıklı tribününe bando takımını koyarsak eğer tezahuratlarla beraber muhteşem bir ambiasn yaratırız diye düşünüyorum.

bence de cok haklısın ama o bando gelecekse açığa gelmeli belki biraz hareketlenir açık ve bide biraz daha kalabalık gelirse daha iyi olur.Bunları kim davet ediyorsa veya kim tanıyorsa lütfen söylesin gelsinler.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 21:41
arkadaşlar sizden ricam .
bunun bir spor olduğunu.sahada oynayan oyunculara kötü anlamda hiç kimse söz söylemesin çünkü onlarda ekmek parası kazanıyor .bu benim ricam.unutmayalım serkan ve ersin o takımdan geldiler.
ama 90 dak milletimizin arkasında olduğumuzu o hain insanlara bunun son olması gerektiğini anlatmak için elimizden geleni yapalım bunun cazası ağır para cesası olsa bile .bizim milletimizi kimse bölemez buna ABD dahil.
TÜRKÜM TÜRK OĞLUYUM.BU VATAN HEPİMİZİN BUNA İZİN YOK.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 00:42
Taraftar olarak maç dışında sürekli bir araya gelebileceğimiz yerlerin olması güzel olurdu.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 08:56
dün beşiktaş maçını seyrettinizmi bilmiyorum ama trübünler ve yapılan showlar  bu maçı seyreden arkadaşlar için birşey ifade etmiştir sanırım diye düşünüyorum..

sözüm özellikle gruplardaki arkadaşlara rakipse buyrun size rakip taraftar, hedefse buyrun size hedef (yanlış anlaşılmasın bjk taraftarını örnek alalım demiyorum onları geçelim diyorum)

trübünler tek renk
tek ses tek vucut en önemlisi tüm stat tek GRUP olmuş.
tezahuratlar rastgele değil kopya da değil maç akışına göre söyleniyor.
stad ambiansı mükemmel.

not: yazdıklarım yanlış anlaşılmasın  amacım kendi yanlış ve eksiklerimizi görmek ve bunun daha mükemmeli nasıl yapılır bunları burada tartışmak..

şunu unutmayalım arkadaşlar burada sakaryayı-karşıyakayı v.s çapı olmayan taraftar grup ve takımlarını tartıştığımız sürece bunlar Bizim için bırakın hedef olmayı hayalden öteye geçemez..
UNUTMAYALIM  TAKIMLAR VE TARAFTARLAR HEDEFLERİ KADAR BÜYÜKTÜRLER..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır