eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 Spor Toto Süper Lig (GENEL)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 252627
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
comx26 Liste gör
Yazar

engin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı comx26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2014 saat 19:25
Şampiyon olanda küme düşende bence haketti seneye bakıcaz artık.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2014 saat 19:44
2.yarının en kötü takımıyız ..Cry
Yukarı
Şaban EMRE Liste gör
Yazar

Şaban EMRE
Yer: Trabzon
  Alıntı Şaban EMRE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2014 saat 23:13
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan Sürgünn

Lütfen sonuna kadar okuyun.

Arkadaşlar ben istanbul takımlarından gelen oyuncuların bilerek ve isteyerek anadoluyu yükseltmemek istanbula hizmet etmek için gönderildiğini düşünüyorum.

.

Kurtlar Vadisi Pusu persembe günü aksami ATV kanalinda cikiyor.... yazdigin senaryolar orada cok...

Ne güldüm be abi süper.. Haklısın..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 08:04
TFF Kulüp Lisans Kurulu, 2014-2015 sezonu için UEFA Kulüp Lisansı almaya hak kazanan kulüpleri belirledi. Yapılan incelemeler sonucunda Spor Toto Süper Lig`den Akhisar Belediyespor, Beşiktaş A.Ş., Bursaspor, Eskişehirspor, Fenerbahçe A.Ş., Galatasaray A.Ş., Gençlerbirliği, Kardemir Karabükspor, Kayseri Erciyesspor, Sivasspor, Trabzonspor A.Ş. ve Çaykur Rizespor A.Ş. UEFA Kulüp Lisansı almaya hak kazandı. Bu kulüpler sportif başarıları doğrultusunda UEFA müsabakalarına katılabilme hakkına sahip oldular.

Şimdi bu hafta sonu kasımpaşa 3 puan alır trabzon yenilirse kasımpaşa ligi 5. sırada tamamlayacak ancak lisansı olmadığı için UEFA' ya katılamayacak mı?
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı tükenmiş nefesler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 10:18
Alıntı yapılan Şaban EMRE

Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan Sürgünn

Lütfen sonuna kadar okuyun.

Arkadaşlar ben istanbul takımlarından gelen oyuncuların bilerek ve isteyerek anadoluyu yükseltmemek istanbula hizmet etmek için gönderildiğini düşünüyorum.

.

Kurtlar Vadisi Pusu persembe günü aksami ATV kanalinda cikiyor.... yazdigin senaryolar orada cok...

Ne güldüm be abi süper.. Haklısın..

Adnan Abi hasta halimle beni güldürdün ya Allah da seni güldürsün.    bir de perşembe günü akşamı atv kanalında çıkıyor demişsin ya yarıldım. asgfdgfsgfg abi bence saat de ver haketmiş çünkü vallahi hala gülüyorum
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 12:27
İkinci yarı 2 tane galibiyet aldık şaka gibi
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 14:57
benim adminlerden bir ricam olacak ana sayfaya bir anket koysunlar Eskişehirspor'u 2013/14 sezonunda başarılı olarak kabul ediyor musunuz? diye anket sonucu ne olur çok merak ediyorum
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
e1076652 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı e1076652 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 17:48
Alıntı yapılan comx26

Şampiyon olanda küme düşende bence haketti seneye bakıcaz artık.

turkiye'de esit sartlar altında bir rekabet yaratılmadıgı, devlet tarafından yıllarca bilinçli bir politika sonucu bazı takımların guclendirildigi bir ortamda; hak edilmiş bir sampiyonluktan soz edilemez. sen yıllarca gs-fb-bjk pohpohla, buyut, sonra sampiyon oldu alkıslayın. yok oyle yagma.

fb-gs-bjk'nin hak edilmiş sampiyonluklar kazanmasının yolu; once bu takımların bir beykozspor seviyesine dusurulmesi sonra yıllar icinde eger becerebilirlerse donerlerse kazanmalarıdır. bugun gunumuzde bu takımların karagumrukten, anadoluhisarından v.b.'den farklılasmasını saglayan haklı sebepler yoktur. haksızlıkla bugunlere kadar gelerek buyutulmus gunumuzde medya, taraftar, finansal gucler kazanmıslardır. bu sebeple, isterlerse 34 macın 3 unu de 5-0 alsınlar; o sampiyonluk hak edilmiş bir sampiyonluk degildir.

saygı duyulması icin once bir karagumruk seviyelerine dusmeleri 10 bin taraftara sahip olmaları, yıllarca ulusal basında yer etmemeleri gerekir; sonrasında basarılı olurlarsa bakarız.

su an icin basarıları sudur: kendileri kadar kollanan diger iki rakibi gecmislerdir. hepsi o.
eses
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 17:52
Bize yakışmadı İkinci yarı oynadığımız oyun
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2014 saat 11:23
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=687&ftxtID=20667

Genç Futbolcu Teşvik Sistemi'nden faydalanan kulüpler belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun almış olduğu karar ile 2013-2014 sezonunda uygulanan Genç Futbolcu Teşvik Sistemi'nden faydalanan kulüpler belli oldu.

Spor Toto Süper Lig'de; Gençlerbirliği, Ahmet Yılmaz Çalık isimli futbolcuyu müsabakalarda toplam 2601 dakika oynattığı için 150.000 TL, PTT 1. Lig'de Boluspor, Emre Kılınç isimli oyuncuyu müsabakalarda 2621 dakika oynattığı için 100.000 TL, Bucaspor, müsabakalarda Batuhan İşçiler isimli futbolcuyu 2752 dakika, Taylan Antalyalı adlı oyuncuyu ise 1977 dakika oynattığı için toplam 200.000 TL, Tekden Denizlispor, Şevki Çınar isimli futbolcuyu müsabakalarda toplam 1567dakika oynattığı için 100.000 TL, Samsunspor ise Canberk Aydın adlı futbolcuyu müsabakalarda toplam 1353 dakika oynattığı için 100.000 TL teşvik almaya hak kazandı.

Diğer yandan; Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, geride bıraktığımız sezon Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de uygulanan Genç Futbolcu Teşvik Sistemi'nin, 2014-2015 sezonunda tüm profesyonel liglerde uygulanmasına karar verdi.

2014-2015 sezonunda tüm profesyonel liglerde uygulanacak Genç Futbolcu Teşvik Sistemi hakkında TFF Yönetim Kurulu'nun almış olduğu yazılı karar şu şekilde:

"Spor Toto Süper Ligi'ne dahil kulüplerin 2014 - 2015 Futbol Sezonu Spor Toto Süper Lig müsabakalarında, 12. yaş gününden itibaren müsabakaların oynanacağı tarihe kadar kesintili veya kesintisiz en az 2 yıl kulüpte tescili devam etmiş olan, 01.01.1995 ve daha sonra doğmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı futbolcuları sezon sonu itibariyle en az 1170 dakika fiilen sahada oynatmaları halinde her bir futbolcu için kulübüne 150.000 TL teşvik verilmesine,

PTT 1. Ligi'ne dahil kulüplerin 2014 - 2015 Futbol Sezonu PTT 1. Lig müsabakalarında, 12. yaş gününden itibaren müsabakaların oynanacağı tarihe kadar kesintili veya kesintisiz en az 2 yıl kulüpte tescili devam etmiş olan, 01.01.1995 ve daha sonra doğmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı futbolcuları sezon sonu itibariyle en az 1350 dakika fiilen sahada oynatmaları halinde her bir futbolcu için kulübüne 100.000 TL teşvik verilmesine,

Spor Toto 2. Ligi'ne dahil kulüplerin 2014 - 2015 Futbol Sezonu Spor Toto 2. Lig müsabakalarında, 12. yaş gününden itibaren müsabakaların oynanacağı tarihe kadar kesintili veya kesintisiz en az 2 yıl kulüpte tescili devam etmiş olan, 01.01.1995 ve daha sonra doğmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı futbolcuları sezon sonu itibariyle en az 1530 dakika fiilen sahada oynatmaları halinde her bir futbolcu için kulübüne 20.000 TL teşvik verilmesine,

Spor Toto 3. Ligi'ne dahil kulüplerin 2014 - 2015 Futbol Sezonu Spor Toto 3. Lig müsabakalarında, 12. yaş gününden itibaren müsabakaların oynanacağı tarihe kadar kesintili veya kesintisiz en az 2 yıl kulüpte tescili devam etmiş olan, 01.01.1995 ve daha sonra doğmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı futbolcuları sezon sonu itibariyle en az 1530 dakika fiilen sahada oynatmaları halinde her bir futbolcu için kulübüne 20.000 TL teşvik verilmesine,"
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 252627

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır