eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 10:31
Türk futbolunda bir dönemin sonu geldi.Bursaspor olmaz denileni başardı gönül isterdi ki bunu biz başaralım.Bursasporu tebrik ediyorum.Umarım devamını getirmeyi başarırlar.

Ayrıca Trabzonlulara da bizim yapamadığımız yaptıkları için imrenmedim desem yalan olur.Bu sezon benim içimi burkan tek olay İstanbulda ki FB maçımız da ortaya koyduğumuz futbol.

Artık Anadolu takımları hedeflerini büyük tutmak zorundalar. Futbol camiasının büyük bir çoğunluğu sıradaki şampiyonun bizim olmamızı bekliyor istiyor.  
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 10:32
tebriklerClap
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:06

tebrik etmem edemem içim elvermiyor!!

Uludağ ÜNİESES
Yukarı
ertan_aybar Liste gör
Yazar

Ertan AYBAR
Yer: Turkey
  Alıntı ertan_aybar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:06
Tebrikler Bursa
Darısı bize olsun artık
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:09
yürekten tebrikler BURSASPOR !!! darısı ESESİMİN başına İNŞAALLAHHH...
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:16
bu tabuyu yıkabilicek 2 takım vardı yada hakeden diyelim... bunlardan biri bursa diğeride bizdik... bursa hakederek aldı.... tebrikler komşu...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:17
Bursaspor tebrik ediyorum. Ediyorum çünkü yıllarca yıkılamayan bizans kalesinde bir delik açmıştır. Yapılamaz olmaz denileni yapmıştır. Ve bundan sonra bütün anadolu kulüp taraftarları bunu isteyecektir.Bilmem kaçıncı sıra olunca başarı sayılmayacaktır. Küçük bütçelerlede şampiyon olunacağını göstermiştir. Artık kimse Ertuğrul Hocanın elinde messi mi var ronaldo mu var ne yapsın diyemeyecektir.
Gönül ister di ki bunu biz yapsaydık ama bursa nın bunu yapmasını canı gönülden destekliyor Ertuğrul Hocayı tebrik ediyorum... 
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:18
TD'de biri bıçaklama olayını yapıştırıp sadece Eskişehir diye yazı yazmış altında millet bizi yine yerden yere vuruyor . Bu siteye yazmama kararı almışken bu karara uymayıp ısrarla ve inatla o siteye yazıp üstelik bıçaklama olayını öven yazıları yazan o şahsı kınıyorum . Yahu Allah'tan da mı korkmuyorsunuz ya o insanlarında annesi babası var sevgilisi var yazıklar olsun sizin gibilere ve sizin gibileri stada sokanlara . Sizleri Allah'a haval ediyorum .
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:18
Alıntı yapılan upsidedown

Türkçemizi düzgün kullanalım eşrefle değil esefle kınanır.Bursa'yı bende tebrik ediyorum.
Olayları takip etmeden ironileri anlamadan yazmak böyle birşey galiba..

Bursayı bende bu pankartından dolayı eşrefle kınıyorum. Acaba nereye soktular şimdi o pankartı yapanlar.

Gerizekalılar İvesa'ya şikeci demiş. İyide biz febeyi ilk yarıda İvesayla yendik. Eğer İvesa olmasa belkide şampiyon olamayacaklardı. Ts'ye laf atmışlar, adamların yaptığını kimse yapmaz. Gerçekten pankartı nereye soktular acaba.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
LanethLi Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı LanethLi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:21
tebrikler bursa. kazanan anadolu olsun
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır