eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:38
malesef bende izleme şansı bulamadım 01.15 sabırsızlıkla bekliyorum yorumları okuduğum kadarı ile ömer kardeşimiz bizleri en güzel şekilde temsil etmiş inşallah devamında daha da güzel olur tebrikler ömer kardeşimClap
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:43
Alıntı yapılan omer26

Arkadaşlar hepinizin yorumlarını okudum. Hepinize program sırasında yüreklerinizle ve dualarınızla yanımda olduğunuz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bazı eksikliklerimiz olduysa affola. Sonuçta bırakın canlı yayını bir kamera karşısında bile ilk kez konuştum. Oradaki tüm katılımcılar (Ts hariç) yaklaşık 6 aydır bu programdalar. Hepsi blog, sözlük, forum yazarı ya da dergi editörü. Ayrıca hepsi birbirlerini tanıyorlar. Ben sonradan katıldığım için adapte olmam zaman alabilir. Tabi ki bundan sonraki programlara çağırılırsak. Bunun yanında 10 kişi olunca her şeyi konuşmak ne yazık ki mümkün olmuyor. Ayrıca bizi ilgilendirmeyen konulara girmemeye çalıştım. Kapı isimlerini söylemek istedim fakat programın gidişatına göre o anda söz alamadım. Genel hatları ile sunucular tarafından açılan konular hakkındaki taraftarlarımızın düşüncelerine tercüman olmaya çalıştım. Olumlu ya da olumsuz her eleştirinizi değerlendirip bundan sonraki programlarda (eğer çıkarsak) sizleri daha iyi temsil etmeye çalışırız. Hepinize EStanbuldan selamlar.

Not: Bu arada yazım 26. sayfaya denk gelmiş. Daha bir mutlu oldum şimdi.

Herşeyden önce oraya o KUTSAL FORMAyla çıkıp , tüm Türkiye'ye o armayı göstermiş olman yeter. Kaldı ki sen gerek duruşunla , gerek konuşmalarınla ESKİŞEHİRlinin diğer gereksiz istanbul takımlarıyla arasındaki kalite farkını göstermiş oldun.Biz Eskişehirlileri en iyi şekilde temsil ettin.Bunun için kendi adıma sana sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum ve umarım en kısa zamanda ,bir istanbul deplasmanında:) , tanışma fırsatını da buluruz.

İyi ki varsın sağol...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
esk.asımpasa1921 Liste gör
Yazar

3n35 apaci
Yer: kasımpaşa
  Alıntı esk.asımpasa1921 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 00:01
Alıntı yapılan omer26

Arkadaşlar hepinizin yorumlarını okudum. Hepinize program sırasında yüreklerinizle ve dualarınızla yanımda olduğunuz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bazı eksikliklerimiz olduysa affola. Sonuçta bırakın canlı yayını bir kamera karşısında bile ilk kez konuştum. Oradaki tüm katılımcılar (Ts hariç) yaklaşık 6 aydır bu programdalar. Hepsi blog, sözlük, forum yazarı ya da dergi editörü. Ayrıca hepsi birbirlerini tanıyorlar. Ben sonradan katıldığım için adapte olmam zaman alabilir. Tabi ki bundan sonraki programlara çağırılırsak. Bunun yanında 10 kişi olunca her şeyi konuşmak ne yazık ki mümkün olmuyor. Ayrıca bizi ilgilendirmeyen konulara girmemeye çalıştım. Kapı isimlerini söylemek istedim fakat programın gidişatına göre o anda söz alamadım. Genel hatları ile sunucular tarafından açılan konular hakkındaki taraftarlarımızın düşüncelerine tercüman olmaya çalıştım. Olumlu ya da olumsuz her eleştirinizi değerlendirip bundan sonraki programlarda (eğer çıkarsak) sizleri daha iyi temsil etmeye çalışırız. Hepinize EStanbuldan selamlar.

gurur kaynagımız oldun gerçekten bende kasımpaşadan takip ettim klüplerimizi eger sözü gelirse ve programa katılırsan eskişehir kasımpaşa kardeşligindende söz etmen dilegiyle
ßu Semt böLe aşk qöRmedi..!eses-paşa
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 00:15
eline, diline sağlık özellikle armamızın yanlış kullanıldığına dikkat çekmen çok önemliydi.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 00:28
Alıntı yapılan omer26

Programdaki duruşunla ve konuşmalarınla ne kadar efendi olduğunu gosterdin Ömer abi.. Keşke her hafta o programda dığer istanbul takımı taraftarı gibi senıde yayında gorsek.. Clap
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 00:33
Kardeşim tebrik ederim .Tek kelimeyle dört dörtlüktün.Umarım devamı gelirClap

defalarca 3 büyük yerine istanbul takımları lafını kullanmaları ve de arasıra da olsa spikerin bizans lafını kullanması insana nasıl zek veriyor anlatamam ;)
Yukarı
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 00:35
http://www.youtube.com/watch?v=VHgPATkRq3Q

nerden tanıyorum diyorum bende
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 00:36
Alıntı yapılan ESginHaLiL

http://www.youtube.com/watch?v=VHgPATkRq3Q

nerden tanıyorum diyorum bende

Aynen ya bende bi yerden hatırlıyorum diyordum
Bu videodan hatırlıyomuşum Smile
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
saint Liste gör
Yazar

Süha Ekici
  Alıntı saint Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 00:38
Tebrikler Ömer, güzel bir programdı, ilk kez katılıyor olman, ilk kez kamera karşısına geçiyor olmana rağmen çok güzel konuştun, çok güzel şeylerden bahsettin. tabiri caizse ordaki ekip zaten kaşarlanmış bir ekipti, mor formalı gs li dışında çok da terbiyeli değillerdi, muhatap kabul etmeyerek en güzelini yaptın.

Bir teşekkür de canlı yayında beste söylemeye kalkışmadığın için hacım :))
Yiğitsen Uslandır Beni
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 00:39
bir çift kelime : LANET OLSUN ! .. merak etmeyin size değil , kendime , ben nasıl unutabilirim bunu ? Cry 1:15 ' de tekrarı mı var arkadaşlar ? lütfen cevap ?
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,483 saniyede hazırlanmıştır