eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2014 saat 15:51
Bu konu hakkında söylenecek çok şey var...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2014 saat 16:48
Başkanımız,üyelik konusunda UEFA normlarına uygun bir değişikliğin ancak tüzük değişikliği ile mümkün olacağını söylemiştir.Bu değişikliğin de Haziran 2014 de yapılacak Mali kongre sırasında gündeme getirilmesi muhtemeldir.Bu ifadeyi bütün arkadaşlarımızın bilmesi yararlıdır.
Ateş Ülker
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2014 saat 17:04
Alıntı yapılan AtesUlker

Başkanımız,üyelik konusunda UEFA normlarına uygun bir değişikliğin ancak tüzük değişikliği ile mümkün olacağını söylemiştir.Bu değişikliğin de Haziran 2014 de yapılacak Mali kongre sırasında gündeme getirilmesi muhtemeldir.Bu ifadeyi bütün arkadaşlarımızın bilmesi yararlıdır.

Ateş abi...
Biz zannediyorum 2010 yılındaki tüzük değişikliği olmadan önce ki kongrede kulübe üye olmak için başvuru da bulunduk...Doğal olarak sözü geçen 75 kişilik listede de bizlerin ismi vardır... Yani bu 75 kişi Tüzük değişikliği olmadan önceki kongreden önce başvuru da bulunduğumuz için biz yeni tüzüğe tabi olmadan üyelik başvurularımızın kabul edilmesi gerekirdi...Fakat nedense ne eski yönetim, ne de yeni yönetim bununla ilgili bir karar almadığı gibi bize başvurumuzun neden kabul görülmediğine dair bir yazı da gelmedi...

Şimdi yeni üye olan arkadaşları gördükçe seviniyoruz,fakat bir taraftan da çok daha önce hak etmiş olmamıza rağmen biz bir türlü üye olamıyoruz...İşte can sıkan noktada budur...Şimdi ki idari menajerimiz Özgür TULUN bununla ilgili sağolsun bir çok yaptırım da bulundu...Açıkcası bizlerin hakkını savundu...Şimdi yeni yönetimden beklentimiz bizlerin bu sıkıntısını gidermesi için gerekli çalışmayı yapmasıdır...Yoksa geçmiş yönetim de gördüğümüz sırası gelmesine rağmen bir takım atlamalar olmuştu...Şimdi böyle bir atlamamanın olmasını dileriz...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2014 saat 19:18
Evet biz MarmarisESES'den 5 kişi üye olduk.Yıllardır bekliyorduk,yönetime çok teşekkür ediyoruz.Zaten nasipse bu %10 barajı kalkacak ve gerçek ESES'liler üye olacaklardır..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
  Alıntı SaDRaZzaM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2014 saat 20:34
Açıklanan listede üye yapılmayan bizler üyelik bekliyoruz...( Üstelik yeni yönetimle beraber tekrar başvurmakla birlikte hala bekliyoruz )
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2014 saat 20:41
sizler orda üye olamiyorsaniz bizler gurbette hic beklemeyelim siramsi ozaman:(
Yukarı
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 20:35
Halil Ünal'ın seçimden önce yapdigi 67 üyenin.
Yeni yonetim onların üyeliklerini düşürdü.
Bende gecen sene yeni yönetimin seçilmesini bekledim.
Be üye icin aday oldum. Üyeliğim 2013 yılından başlamış olarak kabul edildi.
Size tavsiyem, eger sizde düşüyorsanız. Hic beklemeyin ve üye olun.
Sonucda kulübe destek olalım ve soz hakkı bize de geçsin ki. Birdaha Halil Ünal gibi birisi gelmesin.
Bana hayır olsun sizede insallah.....
ESES HOLIGANS
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 20:41
Alıntı yapılan tufaneses26

Halil Ünal'ın seçimden önce yapdigi 67 üyenin.
Yeni yonetim onların üyeliklerini düşürdü.
Bende gecen sene yeni yönetimin seçilmesini bekledim.
Be üye icin aday oldum. Üyeliğim 2013 yılından başlamış olarak kabul edildi.
Size tavsiyem, eger sizde düşüyorsanız. Hic beklemeyin ve üye olun.
Sonucda kulübe destek olalım ve soz hakkı bize de geçsin ki. Birdaha Halil Ünal gibi birisi gelmesin.
Bana hayır olsun sizede insallah.....

Hayırlı olmasını diliyorum Tufan öncelikle.
Çok iyi ve isabetli bir karar almışsın.
Bu kulübün gerçek sahipleri biziz ve kendi isteği ile kulübe üye olanlardır yani burası çok önemli bir nokta bence.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
  Alıntı SaDRaZzaM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 21:22
ya şu olaya bir açıklık getirelim 2 seferdir başvuru yapıyorum ki ilk başvurumda Halil ÜNAL'ın üye yapmadığı listede olmama rağmen   hala ses seda yok başvurularımız kulüpte mevcut ama ses yok..
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 22:33
Alıntı yapılan SaDRaZzaM

ya şu olaya bir açıklık getirelim 2 seferdir başvuru yapıyorum ki ilk başvurumda Halil ÜNAL'ın üye yapmadığı listede olmama rağmen   hala ses seda yok başvurularımız kulüpte mevcut ama ses yok..
Aynen. Yukarıdaki arkadaş nasıl üye oldu anlamadım. Kaç kere aradım, sordum. Birileri genel kurula kadar yeni üyelik yok diyordu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır