eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 259260261262263 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 16:00
Alıntı yapılan red_thunder

Umarım biz açık tribünden bu hafta Eskişehirspor-Bucaspor maçı yerine Kızılcıklı-Nefer maçı izlemeyiz.. Facede paylaşımlar felan o yöne doğru gideceğini gösteriyor. Eğer şimdiden öyle olacaksa söyleyin iddaada 2 oynayalım.. Ne takımın nede stadın havası kalıyor. Benim için Nefer yada Kızılcıklı farketmez. Yeter ki içindeki Es Es aşkının büyüklüğünü bilsin. Gelen Bucalılarda artık bi taraflarıyla bize gülerlerse fırsattan istifade vay halimize..

güzel bir yorum olmuş. senin için kızılcıklı nefer farketmez olabilir ama bazıları için çok farkediyomuş dememkki. bu farklılıkta eskişehirspora zarardan başka hiç bi yarar vermez. madem arma diyoruz madem herşey eskişehirspor için diyoruz ve eğer bu dediklerimiz gerçekten böyleyse birlik olabilmek adına adımlar atılmalı. sen buraya gelme burası bizim burası onların gelirseniz olay olur gibi söylemler gerçek eskişehirspor taraftarına zarar verir. nitekim konuştuğum birçok kişi tribünlerden soğumuş durumda.ne diyelim ALLAH herkesin gönlüne göre versin
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 16:06

.

Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 16:12
Büyüklerimize saygımız her daim sonsuzdur zaten büyüklerimiz abilerimiz ne derse Neferdende Kızılcıklıdanda onları uygularız ancak böyle ulu orta bu olayları dillendirmek yakışmıyo sadece daha Kızılcıklı olarak çok yapacaklarımız var o yüzden tribüne gelmeyin etmeyin diye atışmayalım hepimiz desteğimizi verelim ortak amaç Eskişehirspor için birlik olalım kalp kırmak işin kolayıdır..
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 17:43
iki gündür yazılanlar karşısında susuyorum,iki çift laf da ben ediyim..
kızılcıklı bugün bitmedi..yıllar oldu biteli.."bizim tayfa"'nın kızılcıklıdan kopup nefer'i kurmasının sebebi,zaten tribünün bi dünya gereksiz adamlarla dolu olmasındandı..onlar ordan kopup neferi kurunca bir süre tatar kerem boşluğu doldurmaya çalıştı..buna rağmen oda bir şekilde soğutuldu tribünlerden ve bıraktı..onun bırakmasıyla birlikte kızılcıklı ne yapmaya çalışsada bir türlü dikiş tutmadı..olmadı bir türlü..
artık kızılcıklı kimliğini bir kenara bırakmalısınız..iyi niyetlede olsa yapılmaya çalışılacak her türlü yapılanma,yine bi dünya gereksiz adamın tribünlere gelmesine sebebiyet verecektir..yani komadaki hastayı ayağa kaldırcaz gibi hevesler hep başarısızlıkla sonuçlanacaktır..biliyorum bir çok kişi nostaljik olarak ta olsa bu kimliği bir kenara bırakamıyor..ama güzel anılarla aklınızda hayal ettiğiniz o kızılcıklı yıllar önce tarih oldu zaten,bununda farkında olmalısınız..yine girin kapalıya,sesiniz kısılıncaya kadar destek verin bu takıma,kimse size kışt demez..abi arıyaorsanız kendinize,murat var,şopar var,kazım var,yusuf var,ilkay var..onlar üzmez sizi..

murata gelince;
muratın yazdığı mesaja içerik olarak katılsam da ersine yazdığı kısımları tasvip etmiyorum.. ömrüm boyunca muratın ağzından duymadığım sözleri ulu orta foruma yazması hoş değil..bir anlık sinirle bile olsa,burada yazmak yerine ersini arayıp girme bu işlere demesi yeterli olacaktı..daha 3 ay önce murata,kardeşim tribün bitmiş neyin mücadelesini veriyorsunuz olmuyorsa zorlamayın dediğimde,bu işi layıkıyla götürecek olanlara bayrağı devredeceğini,sonuna kadar da destek olup kızılcıklının bitmeyeceğini söylemişti..hatta bununla ilgili mesajı var forumda..muratı ve neferi davasında hep haklı buluyorum.ama sapla samanı ayırmak lazım..tribünlerde temizlik yapılacaksa temizlenecek kişilerde bellidir saygı duyulacak kişilerde bellidir..ersin muratın yaptığı hiç bir yakıştırmayı hakkedecek bir şey yapmamıştır.
iki gün önce bu yazılanlarla ilgili olarak,muratla konuştum onunda biraz kafası karışık ve biraz da canı sıkkın..ersine fazla yüklendiğinin farkında..ersinin gönlünü alır olay kapanır..

ersine gelince;
yaşadığı problemler ve çektiği sıkıntılar yüzünden zaten bu işleri kovalayacak durumda değil..muratın yazdığı sözlerden dolayı kurşun yemiş gibi oldu çocuk..dostun açtığı yara daha derinden oluyor demek ki..bundan sonra ne tribüne girecek,ne de tribünlerle ilgili bir faaliyete katılacak..benimle beraber alacak çekirdeğini suyunu,açıkta izleyecek maçını,yada evde kahavede izileyecek..
bundan sonra yok ersin tribüne dönecekmiş yok şöyleymiş yok böyleymiş,yok ersin bunu demiş şunu demiş,sağda solda yazılanlara yada ondan bundan duyduklarınıza itibar etmeyin..ersin son mesajını yazmış ve çekilmiştir..bundan sonra tribünlerle işi olmaz..eşine, çoluğuna çocuğuna,işine,yuvasına verecek kendini..

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 19:40
Yasinim, yazın çok hoş olmuş, kaleminden adeta bal damlatmışsın. Örnek Taraftar Oluşumu(ÖTO) için verdiğin emek ve gayret aklıma geldi. Tekrar eline sağlık. Bebelerinin gözlerinden öpüyorum. Allah tüm Eskişehirsporlular'ı sakınsın, saklasın ve yüceltsin. Allah tüm iyileri, doğruları biraraya getirsin ve camiaya zeval, ARMA'ya halel getirmesin.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 20:09
Bu kadar önemli bir konuda yaşça haîz olanların iki satır yapıcı bir şey yazmasını bekledim. Kimsenin okuması, yazması yok herhalde?
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 20:26
Alıntı yapılan Baba

....Kimsenin okuması, yazması yok herhalde?

Hava sertleşti, pazartesi memlekete kar bekleniyor Baba... Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 20:31
Allah canlarımızı ES ES uğruna vermeyi nasip etsin....
Allah kabir azabı vermeden bizi omuz omuza Eskişehir'de yatırsın dayı...
KörfES'e selam, haftaya Taksim'de 2 mekan kapatıcaz. EStiklal'de yine şarkılarımızı türkülerimizi sevdamızı haykıracağız, gelin mutlaka, özledik çok. 
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 20:45
Alıntı yapılan Baba

....gelin mutlaka, özledik çok. 

İki elim kanda olsa geleceğim, ben de özledim Hemşehrimi ben de....
Birader Mırç ve ben sokaklarında mohikanlar gibi ateşler yaktık, diyeceğiz....

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 20:53
Alıntı yapılan red_thunder

Umarım biz açık tribünden bu hafta Eskişehirspor-Bucaspor maçı yerine Kızılcıklı-Nefer maçı izlemeyiz.. Facede paylaşımlar felan o yöne doğru gideceğini gösteriyor. Eğer şimdiden öyle olacaksa söyleyin iddaada 2 oynayalım.. Ne takımın nede stadın havası kalıyor. Benim için Nefer yada Kızılcıklı farketmez. Yeter ki içindeki Es Es aşkının büyüklüğünü bilsin. Gelen Bucalılarda artık bi taraflarıyla bize gülerlerse fırsattan istifade vay halimize..

aynen tribüne destek olmaya geliyoruz.bandomuzla tribünümüzle takıma büyük bir destek vericeğiz.kapalıya bu maçta çok ihtiyaç var takım için lazımlar.fakat kızılcıklı nefer kavgası olacaksa dışarıda olsun stad içinde kavga ederek milletin huzurunu kaçırmaya hakları yok.kavga çıkarsa ve takım yenilirse yazıklar olsun....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 259260261262263 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır