eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'nun Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şişmanrambo26 Liste gör
Yeni Yazar

ender
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı şişmanrambo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 16:55
ya arkadaşlar başkan okuyormu bu yazılanları acaba.inşaallah okuyodur.yada okumuştur.hain taraftar heeee.vay be en sonunda hain olduk.eses e ihanet ettik heeee.yazıklar olsun bunuda dedin ya başkan.valla helal olsun sana.asıl hainin kim olduğunu herkez biliyor.başkan sende biliyorsun sende.çıldıtrmayın bizi beee.çıldırtmayın.....
FANATİK ESES'Lİ
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 17:02
  Yönetim görevini yapmaz,futbolcu oynamaz suçlu taraftar olur,ne günlere kaldık.
kalender
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 17:03
Ha bir de Ronaldinho'nun  kadro dışı bırakılmış olduğunu gazatelerden herhalde hepimiz izliyoruz.  Bu futbolcuyu hepimizin çok izlemek istediğinden eminim. Birileri meşhur bakan için billboard'lardan yer satın alsın ve Ronaldinho'yu isteyen afişler asılsın.  Biz de stadda;
" Nasıl düzelttin ekonomi,
  Bize nasıl aldın Sergen Yalçın'ı, 
  Sevgili Bakanım bize kıyak yapsana,
  Ronaldinho'yu bağlasana"
diye bağırarak,  bakana olan sadakatimizi bir kez daha dile getirelim.   
Hazır Ronaldinho takımda kadro dışı kalmışken, seçimler yaklaşırken, bir de takımımızın süper lige çıkmasına sadece üç puan fark varken, sizce tam zamanı değil mi? Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum. Gelecek yıl bakanım sayesinde nasıl olsa birinci ligde, pardon süper ligde yerimiz garanti değil mi yoksa?   
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 17:08
    Eskişehir Eskişehirlilerin takımı değil başkan takımıydı diyecektin herhalde.Ya da hiç şehir dışına çıkmıyorsun.Nereye gitsem unakıtanın ....leri diye anılmaktan gına geldi.Lafta süpersin ama keşke dediklerinin yüzde 1 ini yapacak kapasiten olsaydı.Neyse şimdilik susacağız ama sezon sonu işler yolunda gitmezse herkes kaçacak delik arasın kendine....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
ombusman26 Liste gör
Yazar

ahmet
  Alıntı ombusman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 17:16
oh ne ala suçlu bulundu TARAFTAR bu hikayeyi geçen seneden hatırlıyorum
taraftarın saldırısı sonucu bırakıyorum bırakacağım geyikleri tam 2 ay 2 ayda rıdvan çakırgözle para pazarlığı bu sene devre arası suçluda istifa etti e geriye suçlu birtek taraftar kalıyor suçlu arıyorsan ayna ya bak 3 ilkenin hangisini gerçekleştirdin kurumsallıkmı gülerim altyapımı gülerim tesisleşmeyi kastediyorsan onu bakan yaptı sahiplenmek istiyorsan sahiplen kulubu tarihinin en büyük borç batağına soktun şampiyon olamazsak sen o zaman gör TARAFTAR nasıl oluyor
İstanbul seni bekliyor
Yukarı
deniz26 Liste gör
Yazar

deniz yurtbilir
  Alıntı deniz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 17:18
zaten en büyük hata o olmadımı siyasetin bulaşması büyük yalnıştı... daha da kötüsü bi kısım taraftarın Nasıl düzelttin ekonomi,
  Bize nasıl aldın Sergen Yalçın'ı, 
  Sevgili Bakanım bize kıyak yapsana,
  Ronaldinho'yu bağlasana"  diye bağırması...
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 17:43
bu büyük taraftara kimse hain diyemez   konbine dedin aldık destek dedin verdik ama sahada  eses ruhu hiç görmedik ligten düşen istanbula bile puan verdik  kalkıp bize hain diyosun  çok vahim bu durum bu......
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 17:52
Eses'in benim yazdıklarıma karşılık şöyle yazmış:
Eskişehir Eskişehirlilerin takımı değil başkan takımıydı diyecektin herhalde.Ya da hiç şehir dışına çıkmıyorsun.Nereye gitsem unakıtanın ....leri diye anılmaktan gına geldi.Lafta süpersin ama keşke dediklerinin yüzde 1 ini yapacak kapasiten olsaydı.Neyse şimdilik susacağız ama sezon sonu işler yolunda gitmezse herkes kaçacak delik arasın kendine....

Öncelikle kendisinin künyesine ismini yazmasını rica ediyorum.  Yok bunu yapamıyorsa,benim yazdıklarımı çok dikkatli okumasını ve bir kez de olsa okuduklarını düşünmesini diliyorum. Ayrıca, benim Eskişehirspor'la olan ilişkimin derecesini beni bilenlere bir Kez olsun sormasını istiyorum. İsterse benim ne yapabilecek kapasitede olduğumu bir kez de isterse o deneyerek görebilir.  

Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 18:03
Erdin Hocam, sanırım ufak bir yanlış anlaşılma olmuş, bahsettiğiniz mesaj Sayın Hatipoğlu na hitaben yazılmış gibi geldi bana :)
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 18:06
Arkadaşlar bence hazır Samsunda takımı destekleme kararıda almışken biz yinede şimdilik büyüklüğümüzü gösterip bu polemiği kapatalım.Büyüdükçe bize zarar vericek.6 hafta sonra herşey apaçık çıkacak ortaya ne varsa olucak.Samsuna giden taraftar zaten en iyi cevabı verecektir...Bu büyüdükçe bize zarar gelicek.Lig sonunda zaten bütün hesaplar çıkacak ortaya..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır