eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 1.Hafta İstanbulspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 242526
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 15:48
Sezonun ilk maçı ve takım tam anlamıyla lige hazırlanmadı. Çok eksiğimiz olmasına rağmen 1 puan çok iyi çünkü bu puanların değeri önümüzdeki haftalarda anlaşılacak. Manisa ile oynanan hazırlık maçında ve dünkü maçta kişisel hatalar haricindeki hatamız rakip takımların yarı sahamıza çok çabuk ve kolay geçmeleri ve oyunu bizim yarı sahamıza yıkmaları ee böyle olunca gelen ataklar karşısında bir kere hata yapmıyorsun ikinciyide savuşturuyorsun fakat üçüncüde malesef kalemizde golü görüyoruz..Demem o ki eğer Sergen hocam bunu gördüyse ki muhakkak farkında oyunu ortasahaya ve rakip sahaya yıkabilirsek ve özellikle topu ceza sahamız dışında tutarsak oyunun genelinde zaten gol bulmakta bi sıkıntımız yok çok şükür işte o zaman bizim bileğimizi kimse bükemez ve ALLAH ın izniyle biz ilk ikiye rahatlıkla gireriz diye düşünüyorum.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 15:57
Geçtiğimiz sezon Eskişehirspor’da kiralık oynayan Tarık Çamdal maçı tribünden izledi. Şuanda Galatasaray’da bulunan Tarık Çamdal aynı zamanda Erkan Zengin’in kız kardeşi olan eşi Hülya Çamdal ve iki aylık bebekleri Mina Zeynep ile maçı tribünden izledi. Erkan Zengin eniştesi Tarık, kardeşi Hülya ve yiğeni Mina Zeynep ilede hasret giderdi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
atiso Liste gör
Deneyimli Yazar

Atilla
Yer: ANTALYA
  Alıntı atiso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 16:30
Alıntı yapılan Güray26ES

Şimdi günah keçisi olucam ama demeden duramam daha öncede dedim 10 Kayacan 1 Boffin etmez ne gereksiz hareketler yaptı degaj da atamiyor kimse bana frikigi çıkardı yan tıpta iyi demesin Kayacan bana hiç güven vermiyor benim gozümde kaleci değil gönül isterdi 3 puan ile dönelim ama gene 4 dk da saçma iki gol laubalik 1 puan aldık

Kardeş.Varmı bildiğin iyi süper bir kaleci. Hemen getirsinler. parası sorun değil.
TEK BÜYÜK ES-ES          HER YERDE ES-ES          ŞAMPİYON ES-ES
Yukarı
eskanoes Liste gör
Yazar

Kano kan
Yer: eses
  Alıntı eskanoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 17:45
Kayacan heyacanliydi olabilir refleksleri çok iyi tamam güven vermiyor ama ilerde kendine güveni geldikçe takıma da güven verecektir takım olarak fena değildik daha güzel günlerimiz olacak inşallah Sergen Yalçın bu takımı adam eder Meye yi bile adam ederdi ama gitti adam oldu
"Yalnız kurt gibiyim bütün köpeklere inat yaşıyorum."
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 19:27
Bu sene rakip takımların -15 puan gerisinde olduğumuzu düşünürsek ilk maç demeyip rakipde tam dişimize göreyken 3 puanı almamız gerekirdi. İnşallah sezon sonunda kaybedilen 2 puanı aramayız.
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 19:50
merhaba,
   bu kadar sorunlar ve yoksunluğa ayrıyeten sezona hazırlığın hemen hemen
yeni başlamış olmasına rağmen,takım oldukça iyiydi.,
   kaleci Kayacan'a kimsenin laf etmesine üzülürüm ve oldukça başarılıydı.
   Sergen hoca'dan tek beklentim,
   orta sahayı Dorukhan,H.Ayaroğlu ve H.Hüseyin şeklin de kurmasıdır.
   iyi akşamlar.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 20:02
tek korkum puan silme cezası yoksa Sergen hoca ile Eskişehirsporumuz iyi olacak yönünde
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 20:24
Takım hazır değil. Ön taraf belli periyotlarla ayağa paslarla pozisyonlara girdi. Oyuncular ve taktik geçen senenin aynısı. Birbirlerini tanıyorlar ve biz de geçen sene neler yapabildiklerini biliyoruz. Hüseyin(Hasan)-Ofo-Erkan-Bruno(Semih) bu sene de bize en az 60 civarında gol getirecektir. 2-3 haftaya ihtiyaçları var sadece. Bunların özelinde yorum yapmayacağım mühim olan arka taraf.

Dorukhan sağ beke iyi oturuyor Kamil'den sonra pek sırıtmıyor bu sene bizi götürür. Hücuma da iyi destek veriyor ben izlerken şaşırdım bu kadar iyi beklemiyordum.

Kaan solda yerini kaybediyor genellikle, sanki açıkmış gibi oynuyor. Kanada atılan toplarda Felix Kaan'ın yerini kapatmak için mecburen kanada açılıyor. Hücum yönü kuvvetli ama bence yerine Bilal Aziz denenmeli. Savunmacı beklerle oynamak bizim için daha mantıklı.

Felix tek hamlelik oyuncu. Çalımı yedi mi golü yeriz. Hava toplarında iyi ama hızlı bir oyuncuyla birebir kalmaması lazım. Ayrıca ayağı iyi güzel paslar atıyor, ancak dün bir iki tane hata yaptı çıkarken. Risk almadan topu çıkarmalıyız.

Akaminko bildiğimiz gibi. Bu sene artık toparlaması gerekiyor sakatlığının üzerinden 3 sene geçti, önceden fırtına gibiydi eski haline bir türlü dönemedi. Çıkarken çok top kaptırıyor, ileri attığı absürt toplar ani atağa dönüyor. Felix'le uyum sağlarlarsa birbirlerinin açıklarını kapatabilirler. Biri havadan biri yerden daha iyi, birinin ayağı iyi ama diğeri de hızlı. İnşallah aşı tutar.

Elimizde Kayacan'dan iyi kaleci yok. Kendisi 1. lig ortalamasında bir kaleci bizi ne uçurur ne batırır bu ligde daha kötüleri de var. Transfer cezası olmasa daha iyisi alınacaktı. Yüreğiyle oynadığını biliyoruz kapasitesinin elverdiği kadarıyla oynayacak umarım kendini geliştirmeyi başarır.

Ayrıca takımın fiziği beklediğimden çok daha iyiydi. Geçen senenin yarısında dk 60 oldu mu dili dışarıda dolanıyordu bu takım. İstanbul'un kondisyonu iyi ve lige hazır olmasına rağmen bizim takım 90 dk oyundan kopmadı.

Not: Eleştiren arkadaşlar hedefi ne olarak görüyorlar da yaygaraya başlamışlar? Hedef ilk iki değil, -3'den fazla puan silme gelirse hedef play-off bile değil. Bu sene yaygarayı, heyecanı ve stresi bırakalım. Adamakıllı takımımızı destekleyelim, seneye cezasız yasaksız daha iyi olacağız.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 242526

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,461 saniyede hazırlanmıştır