eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 Spor Toto Süper Lig (GENEL)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 24252627>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı oguzhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2014 saat 18:40
Alıntı yapılan spongeBOBmarley

şu olay bizim maçımızda olsa kimsenin umurunda olmazdı maçta tekrar felan edilmezdi , şu 3 cücük takım hep mağduru oynuyorlar hep ağlıyorlar bıktım arkadaş birazda haysiyetli şerefli olun be

bu ülkede mağdur(hakem tffvb.) olanlar hem 3 cücükler ama hepte kazanan bunlar ,hem suçlular hem paraları çok hemde mağdur hep onlar ne kadar karaktersizler midem bulanıyor artık bu türkiyedeki futboldan

adam gibi futbol izlemek , adam futbol konuşmak için illa inigliz mi olmak lazım arkadaş

tekrarlanması doğru ama söylediğinde de haklısın. bizde olsa tekrarın esamesi okunmazdı. illa medya yoluyla curcuna koparmak gerek.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2014 saat 20:25
İstanbul takımları korunmaya devam ediyor.Yazıklar olsun bu ülkedeki sisteme !
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2014 saat 21:50
MHK başkanı maçın hemen ardından canlı yayında hakem doğru karar vermiş falan demişti , o gün onu dediniz de bugün ne oldu ? En azından bu yanlış çelişkili demeçleri yüzünden istifa etmesi gerekir... Ama bizim ülkemizde nerdeeee...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
Yer: Eskişehir
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 11:26
Sayın, Admin buraya TFF ile ilgili ve MHK ile ilgili bir başlık rica ediyorum.
çoğunluğu dayısı sayesinde gelen hakemler konusunda zaten muzdarip bir takımız. hakemler bize hep ön yargılı oldu. Bu yazdıklarımı yıllarca hakem camiasında bulunup içlerindeki olayları çok ciddi bildiğimden yazıyorum. Dün Süleyman ABAY ı gördük. daha atandığında içim cızladı yıllardır ESES düşmanlığı yapar . Ama kimsede ses yok. şimdide GESE maçına eyyamcı cüneyt atandı. Bu nasıl ahlak bu nasıl aymazlık . ligin ilk yarısında bu eyyamcı arkadaş bizim maçımızı yönetmiş ve ters kararları ile bizi deli etmiş , son saniyede semihin, özgür çeki biçmesine bırakın penaltı vermeyi birde üstüne özgüre sarı kart çıkarmıştı. Yönetime de bir çift sözüm var para tura derken Sayın, başkanımız çok konuya hakim olamayabilir ama diğer yönetim kurulu abilerimiz bunları basına deklare edip bu konuları sıcak tutup daha fazla yanlışlar yapılmasını engelleyebilir.   Lütfen acil basın toplantısı yapıp bu nasıl MHK yöneticiliği bizi ne sanıyorsunuz gözümüz üzerinde denmeli.
E ni S
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 12:02
Alıntı yapılan enis26

Sayın, Admin buraya TFF ile ilgili ve MHK ile ilgili bir başlık rica ediyorum.çoğunluğu dayısı sayesinde gelen hakemler konusunda zaten muzdarip bir takımız. hakemler bize hep ön yargılı oldu. Bu yazdıklarımı yıllarca hakem camiasında bulunup içlerindeki olayları çok ciddi bildiğimden yazıyorum. Dün Süleyman ABAY ı gördük. daha atandığında içim cızladı yıllardır ESES düşmanlığı yapar . Ama kimsede ses yok. şimdide GESE maçına eyyamcı cüneyt atandı. Bu nasıl ahlak bu nasıl aymazlık . ligin ilk yarısında bu eyyamcı arkadaş bizim maçımızı yönetmiş ve ters kararları ile bizi deli etmiş , son saniyede semihin, özgür çeki biçmesine bırakın penaltı vermeyi birde üstüne özgüre sarı kart çıkarmıştı. Yönetime de bir çift sözüm var para tura derken Sayın, başkanımız çok konuya hakim olamayabilir ama diğer yönetim kurulu abilerimiz bunları basına deklare edip bu konuları sıcak tutup daha fazla yanlışlar yapılmasını engelleyebilir.   Lütfen acil basın toplantısı yapıp bu nasıl MHK yöneticiliği bizi ne sanıyorsunuz gözümüz üzerinde denmeli.

Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2014 saat 06:03
Cuma günü Kamil Ocak Stadında oynanacak Gaziantepspor-Kasımpaşa maçı Süper Lig tarihinin 16 bininci maçı olacak.
http://gaziantep27.net/spor-16.nci-macla-tarihe-geciyoruz--475369.html
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2014 saat 14:57
Lütfen sonuna kadar okuyun.

Arkadaşlar ben istanbul takımlarından gelen oyuncuların bilerek ve isteyerek anadoluyu yükseltmemek istanbula hizmet etmek için gönderildiğini düşünüyorum.

Bunu artık son eski bjk li ibrahim kaş'ın elazığ bjk maçında kasten yediği kırmızı karttan sonra yazıyorum. izlerseniz motta nın ibrahimi centilmence kaldırmasına rağmen ibrahim önce kalkıyor, hakemi görüyor hakemin yanıan doğru koşup hakemin dibinde mottaya küfür ediyor. hakem duyuyor ve kırmızıyı veriyor. ibrahim atılıyor bjk kazanıyor..çünkü bjk nin kazanması gerek.
hatta sivassporun başarısını bile istanbul çıkmalarının olmamasına bağlıyorum.

Bugün her anadolu takımı taraftarlarının nefret ettiği ve göndermek istediği oyuncular istanbulun çıkmalarıdır.

her takımın başını yiyen kocaelinin amatöre kadar düşmesini sağlayan tonla alınmış istanbul çıkması değil mi? daha geçen sene mersin in düşmesini sağlayan, ankaragücünün, samsunun kadrolarını hatırlayın. bucasporun diyarbakırın denizlinin kadrolarını iyi hatırlayın.bunlar bu takımları düşürüp düşüncede ayrılmadılar mı.
bu sezon yine en çok takımlarında küfür yiyenler onlar değil mi?

elazığ da serdar özkan, ibrahim kaş, çağlar birinci girin sayfasına okuyun sırf bunlar küfür yiyor.

Antalya da mehmet sedef, deniz barış

bursaspor da kazım, tuncay

kasımpaşa da orhan şam

karabükspor da erkan kaş

eskişehirspor da necati, servet, bienvenu

gaziantep de ibrahim akın, serdar kulbilge

benim ilk aşamada aklıma gelen oyuncular. kendi takımımızın geçmiş sezonlarına bakın. yine istanbul dan gelenler bitirmedi mi bizi?
bir youla muvaffak oldu.

söylediklerim süper lig için geçerlidir. özellikle yükselişte olan anadolu takımlarının o haftaki maçlarını dikkatle izleyin.
Yukarı
EMP4T1X Liste gör
Yazar

Orçun
Yer: İzmir
  Alıntı EMP4T1X Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2014 saat 15:13
Alıntı yapılan Sürgünn

Arkadaşlar ben istanbul takımlarından gelen oyuncuların bilerek ve isteyerek anadoluyu yükseltmemek istanbula hizmet etmek için gönderildiğini düşünüyorum.

Bunu artık son eski bjk li ibrahim kaş'ın elazığ bjk maçında kasten yediği kırmızı karttan sonra yazıyorum. izlerseniz motta nın ibrahimi centilmence kaldırmasına rağmen ibrahim önce kalkıyor, hakemi görüyor hakemin yanıan doğru koşup hakemin dibinde mottaya küfür ediyor. hakem duyuyor ve kırmızıyı veriyor. ibrahim atılıyor bjk kazanıyor..çünkü bjk nin kazanması gerek.
hatta sivassporun başarısını bile istanbul çıkmalarının olmamasına bağlıyorum.

Bugün her anadolu takımı taraftarlarının nefret ettiği ve göndermek istediği oyuncular istanbulun çıkmalarıdır.

her takımın başını yiyen kocaelinin amatöre kadar düşmesini sağlayan tonla alınmış istanbul çıkması değil mi? daha geçen sene mersin in düşmesini sağlayan, ankaragücünün, samsunun kadrolarını hatırlayın. bucasporun diyarbakırın denizlinin kadrolarını iyi hatırlayın.bunlar bu takımları düşürüp düşüncede ayrılmadılar mı.
bu sezon yine en çok takımlarında küfür yiyenler onlar değil mi?

elazığ da serdar özkan, ibrahim kaş, çağlar birinci girin sayfasına okuyun sırf bunlar küfür yiyor.

Antalya da mehmet sedef, deniz barış

bursaspor da kazım, tuncay

kasımpaşa da orhan şam

karabükspor da erkan kaş

eskişehirspor da necati, servet, bienvenu

gaziantep de ibrahim akın, serdar kulbilge

benim ilk aşamada aklıma gelen oyuncular. kendi takımımızın geçmiş sezonlarına bakın. yine istanbul dan gelenler bitirmedi mi bizi?
bir youla muvaffak oldu.

söylediklerim süper lig için geçerlidir. özellikle yükselişte olan anadolu takımlarının o haftaki maçlarını dikkatle izleyin.
Hocam ütopyan hayırlı olsun kusura bakma da iyi saçmalamışsın. Böyle saçma örneklendirmene Sivastan Aydın Karabulut, Karabük'ten İlhan Parlak gözünün dibindeki Erkan Zengin, Akhisardan Çağdaş Atan, Antalyaspordan Emre Güngör isimleriyle karşı gelirim. Necatinin bu seneki durumu ortada eyvallah da ilk geldiği sene attığı goller ve asistler nedense hiç yer etmemiş sende. Uğraşmış yazmışsın ama içi boş olmuş anca gülerler buna..
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2014 saat 16:12
Alıntı yapılan Sürgünn

.

Kurtlar Vadisi Pusu persembe günü aksami ATV kanalinda cikiyor.... yazdigin senaryolar orada cok...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2014 saat 17:08
16 MAYIS CUMA:

20.00 Eskişehirspor-Torku Konyaspor (Eskişehir Atatürk)
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 24252627>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır