eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Ara Transfer Dönemi -2-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 299>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 17:08
Alıntı yapılan cenkeses

bu arada naklen yayın ihalesi bitti 321 milyon dolara gijitürk aldı denizli spor lig sonuncusu 18 milyon dolar alcakmış biz ne kadar alcaz acaba halil ünal yaşadı oley
Klübün kasasına girmrden halil beyin kasasına gider o para
Yukarı
manyakesesli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayberk
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 17:17
transfer hala yapmadık ya erkan zenginde hiç ii deil
Yukarı
blackandred26 Liste gör
Yazar

eskişehirli
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 17:43

4 ocak'ta ara transfer dönemi başladı.Bugün 14 ocak aradan 11 gün geçti ve hala transfer yok.Ama sayın başkan sözde antalya kampına yeni transferlerle gideceğini,fenerbahçe maçında yeni transferlerle çıkacaklarını açıklamıştı.Batuhan tamam dı;sezerle görüşmeler iyi gidiyordu;mpenza ile anlaşmışız ama birileri araya girmişAngryAngry Evet başkan artık senin bu masal ve palavralarından bıktım;usandım.Hergün  şu sayfaya gelip baktığımda bomboş görmekten hala birşeyin yapılmadıgını görmek sinirlerimi alt üst ediyor...Hani nerde,transfer nerde,batu nerde,sezer nerde,mpenza nerde nerde nerde sayın başkan nerdeAngry

HAYAT'IN ANLAMI SİYAH İLE KIRMIZI
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 17:45
ben bugun lıg radyoda dınledım gokhan unal transferı tamamlanmıs yanı ermenıbahcelı oldu  burası kesın ancak kac para yada takaslı bır oyuncu varmı onu acıklamamıs ermenıbahce
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 17:45
Alıntı yapılan blackandred26

4 ocak'ta ara transfer dönemi başladı.Bugün 14 ocak aradan 11 gün geçti ve hala transfer yok.Ama sayın başkan sözde antalya kampına yeni transferlerle gideceğini,fenerbahçe maçında yeni transferlerle çıkacaklarını açıklamıştı.Batuhan tamam dı;sezerle görüşmeler iyi gidiyordu;mpenza ile anlaşmışız ama birileri araya girmişAngryAngry Evet başkan artık senin bu masal ve palavralarından bıktım;usandım.Hergün  şu sayfaya gelip baktığımda bomboş görmekten hala birşeyin yapılmadıgını görmek sinirlerimi alt üst ediyor...Hani nerde,transfer nerde,batu nerde,sezer nerde,mpenza nerde nerde nerde sayın başkan nerdeAngry

gerçekten de dediğin gibi sözler vermişti ama görüldüğü gibi hepsi boş
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 17:48
bırde su varkı artık batu defterını kapatalım bence cunku hem bonservısı olarak cok pahalı hemde o cocugu bızım klup tutamaz ezıktas ve denızlı yonetımı bıle dıze getıremedıyse bızım klupde pek fazla yola gelıcek gıbıme gelmıyo bıde bundan oncekı sabıkasınıda eklersek cok ıyı futbolcu lafım yok allah razı olsun takımımız adınada cok emegı gectı belkıde attıgı krıtık goller sayesınde lıgde kaldık dısıplınlı olsa cok ıddalı konusuyorum dunyanın en ıyı kluplerınde oynayacak bır forvet ama yasının verdıgı sımarıklıkmı desem yoksa artık futboldan bırsey beklemedıgındenmı desem bızım takıma pek gelmsınden yana degılım ben acıkcası bu benım kendı dusuncem
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
Argon18 Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 18:00
Bomba patladı. Ama Yönetimin kendisi patladı. Yine her transfer sezonu olduğu gibi bizim başkan ve yönetim boş attılar, hiç bir şey de tutamadılar. Ve balaonlarımı dersiniz, bombalarımı derseniz patladı.

Transfer sezonu başladı; tamam meejerler ortalığı bulandırıp gazetelere yalan yanlış haberler verdiyorlar ama bizim başkanın bizzat söyledikleri verdiği demeçler ne olacak.
Örnekleri hepimiz biliyoruz ama yine de hatırlayalım, Yıldıray, Mpenza, Batuhan (ki Kesindi.), sezer, fahri vs... liste saysak uzar uzar gider.

Gelen kim beşiktaşta hiç forma bulamamış Erkan Zengin 6 aylık kurtarıcı, Hatıra binayen alınan Erkan Köse... Nerde Takımın büyük ihtayacı olduğu herkesçe bilinen orta saha elemanı... Koca bir sıfır..

Yönetimimiz bomba patlamaya devam ediyor. Bu taraftar da zaten artık bu yönetime ne inanıyor ne güveniyor.

Transfer sezonu başladığında, klübün ekonomik gücü uygun değil transfer yapmıyacaz demek daha onurlu değilmidir. Olmayacak haberlerle  bizi neden oyalıyorlar  anlmıyorum.

Küme düşmesek iyi!
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 18:23

yönetimin tepesindeki kişilere doğrudan ulaşabileceğimiz bir platformyok mu?

taraftar olarak ne düşündüğümüzü, ne istediğimizi bilsinler. başıboş değiller. verilen sözler vardı, hepsi anında yalanlandı. mumları yatsıya kadar yanmadı. ne kamp, ne fener maçı ne de altay maçı kaldı. bakalım neyi bekliyorlar.
oturduğum yerden tüm bu olanlara birşey yapamamak beni deli ediyor....
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 18:27
11.gün....
eskişehirspor.......

gelenler : erkan zengin(kiralı-şuan sakat)
gidenler : -

başka ???
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 18:49
  Hiç futbolcu peşinde filan koşmayalım .Sezon sonuna kadar sn.Mustafa DENİZLİ'yi kiralıyalım. Bakarsınız birkaç tanede Mustafa hoca  kiralık getirir.Nasıl olsa beleş,HEM bu seneyi yırtarız hemde büyük başkana, büyük kiralık hoca yakışır.
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 299>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,564 saniyede hazırlanmıştır