eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:14
Alıntı yapılan es_emre26

Hep o fenerli bayanın olumsuzlukları konuşulmuş.Aynı bayan programın son zamanlarında biz yıldız alınmıyor falan diye kızıp maça gitmeyenlerimiz oluyor gibisinden birşey söyleyip,peki öndeki arkadaşlara sormak lazım,onlarda yıldız futbolcu yok ama her maça gidiyorlar şeklinde yüceltti bizleri.Bence Ömer abimizden sonra mor Galatasaray formalı da gerçekçiydi.
Evet mor Galatasaray formalı basında Eskişehirspor yendi değilde Galatasaray yenildi denilmesini eleştirdi. Az konuşsa da o da iyiydi.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Emrock Liste gör
Yazar

Emrah Ergüleç
Yer: Akarbaşı
  Alıntı Emrock Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:18
aramızda bu geceki tekrar yayınını kaydedebilecek bi arkadaş varsa baya bi renkdaşını sevindirecek. Cry
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:19
Arkadaşlar hepinizin yorumlarını okudum. Hepinize program sırasında yüreklerinizle ve dualarınızla yanımda olduğunuz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bazı eksikliklerimiz olduysa affola. Sonuçta bırakın canlı yayını bir kamera karşısında bile ilk kez konuştum. Oradaki tüm katılımcılar (Ts hariç) yaklaşık 6 aydır bu programdalar. Hepsi blog, sözlük, forum yazarı ya da dergi editörü. Ayrıca hepsi birbirlerini tanıyorlar. Ben sonradan katıldığım için adapte olmam zaman alabilir. Tabi ki bundan sonraki programlara çağırılırsak. Bunun yanında 10 kişi olunca her şeyi konuşmak ne yazık ki mümkün olmuyor. Ayrıca bizi ilgilendirmeyen konulara girmemeye çalıştım. Kapı isimlerini söylemek istedim fakat programın gidişatına göre o anda söz alamadım. Genel hatları ile sunucular tarafından açılan konular hakkındaki taraftarlarımızın düşüncelerine tercüman olmaya çalıştım. Olumlu ya da olumsuz her eleştirinizi değerlendirip bundan sonraki programlarda (eğer çıkarsak) sizleri daha iyi temsil etmeye çalışırız. Hepinize EStanbuldan selamlar.

Not: Bu arada yazım 26. sayfaya denk gelmiş. Daha bir mutlu oldum şimdi.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:21
Mor formalı arkadaş, söze tam 3 büyükler diye başlıyordu, Ömer abiye dönüp pardon dedi.

Ve sözünü "biz İstanbul kulüpleri" olarak değiştirdi ve devam etti.

Ö-ğ-r-e-n-e-c-e-k-l-e-r
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:21
Koca koca siyasetçilerin, gazetecilerin bile bir birini dinleme zahmetinde bulunmayıp bağırıp çağırdığı bir ortamda tribünlerden gelen 10 gencin bazı bölümlerde sadece bir birinin sözünü kesmesi bile sevindirici ve seviyesizdi demek haksızlık ve büyük bir acımasızlık olur. Sözleri kesende 2 kişiydi zaten biri fbli bayan diğeri ortadaki bjkli. fbli bayanın söylediklerine biraz önce espirili yaklaşmak istedim ama söyledikleri dediğiniz gibi kırıcı ve haddini aşan sözlerdi. Onunda yanlışını anladığını umuyorum yine yıkıcı olmak yerine Ömer kardeşimin yakışıklılığına bağlıyorum. :)
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
es_ado_es Liste gör
Yazar

Adnan
Yer: ESES
  Alıntı es_ado_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:29
Alıntı yapılan Tulpar26

Koca koca siyasetçilerin, gazetecilerin bile bir birini dinleme zahmetinde bulunmayıp bağırıp çağırdığı bir ortamda tribünlerden gelen 10 gencin bazı bölümlerde sadece bir birinin sözünü kesmesi bile sevindirici ve seviyesizdi demek haksızlık ve büyük bir acımasızlık olur. Sözleri kesende 2 kişiydi zaten biri fbli bayan diğeri ortadaki bjkli. fbli bayanın söylediklerine biraz önce espirili yaklaşmak istedim ama söyledikleri dediğiniz gibi kırıcı ve haddini aşan sözlerdi. Onunda yanlışını anladığını umuyorum yine yıkıcı olmak yerine Ömer kardeşimin yakışıklılığına bağlıyorum. :)

ClapClapClapClapClapClap
Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:30
malesef izleme şansı bulamadım ama 01,15'i sabırsızlıkla bekliyorum,26 sayfayıda okudum,herkes Sevgili Ömer'in çok başarılı olduğunu söylüyorsa bizede hay ağzına sağlık Ömer demek düşerThumbs%20Up...Clap
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
taffijun Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: İzmir ESES
  Alıntı taffijun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:32
Alıntı yapılan Tulpar26

Abi bence haksızlık değil olan neyse odur. sonuçta gelecek bizleriz yani şimdiden böyle yaparsak 40 yaşında siyasetçi olunca değişemeyiz. o 2 kişi dışında en köşedeki bjkli de, ömer abi birşey anlatırken zank diye "bence sivas.." diye girdi... Saygısızlıktan başka birşey değildir bu yani istemeden yapmış olsa bile yanlış yaptılar.
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:32
Alıntı yapılan omer26

Arkadaşlar hepinizin yorumlarını okudum. Hepinize program sırasında yüreklerinizle ve dualarınızla yanımda olduğunuz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bazı eksikliklerimiz olduysa affola. Sonuçta bırakın canlı yayını bir kamera karşısında bile ilk kez konuştum. Oradaki tüm katılımcılar (Ts hariç) yaklaşık 6 aydır bu programdalar. Hepsi blog, sözlük, forum yazarı ya da dergi editörü. Ayrıca hepsi birbirlerini tanıyorlar. Ben sonradan katıldığım için adapte olmam zaman alabilir. Tabi ki bundan sonraki programlara çağırılırsak. Bunun yanında 10 kişi olunca her şeyi konuşmak ne yazık ki mümkün olmuyor. Ayrıca bizi ilgilendirmeyen konulara girmemeye çalıştım. Kapı isimlerini söylemek istedim fakat programın gidişatına göre o anda söz alamadım. Genel hatları ile sunucular tarafından açılan konular hakkındaki taraftarlarımızın düşüncelerine tercüman olmaya çalıştım. Olumlu ya da olumsuz her eleştirinizi değerlendirip bundan sonraki programlarda (eğer çıkarsak) sizleri daha iyi temsil etmeye çalışırız. Hepinize EStanbuldan selamlar.

evet renktaşım olarak tektin, 2 gs li 3 bjkli 3 fbli vardı benim gördüğüm programa internet üzerinden 3-5 dk bakabilme şansım oldu. (malum gece mesaisi)her biri 3 dk konuşsa bile diğerlerine 9 dk bize 3 dk ayrılmış oldu. Sonuçta formamızı o programda görmek bizi mutlu etti.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
es_ado_es Liste gör
Yazar

Adnan
Yer: ESES
  Alıntı es_ado_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:35
Alıntı yapılan omer26

ömer oradaki seviyesizlere rağmen çok iyiydin ve efendiliğinle zaten konuşmadan bil cevap vermiş oldun.artı sadece esesimize değil diğer anadolu takımlarına bile tercuman oldun . sayende eminim tüm türkiyede taraftar topladın esesimize. HELAL OLSUN sana.Ağzına yüreğine sağlık.inşallah tekrar çağırırlarsa eminim daha rahat ve daha çok tercuman olursun.. Kendine iyi bak kardeşim.
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır