eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Duyurular

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
Online Durum: Offline
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 14:45
Alıntı yapılan nusret

Bugün Ünieses'in Facebook sayfasına baktım önce , karman çorman ve bakımsız vaziyette. Daha önce de böyleydi , epeydir uğramıyodum o yüzden. Bi şeyler değişmiştir belki diye baktım , aynı tas aynı hamam.

Sonra unieses.org'a girip bir baktım , açılan sayfada 16 Şubat tarihli maçın duyurusunu gördüm , sitenin güncel ve hizmete açık olmadığını farkettim. Bir hayal kırıklığına daha uğradım.

Sonra bu sayfaya baktım , Emrah Abi uğraşıyormuş sağolsun. Biraz ümitlenir gibi oldum. Fakat anladığım kadarıyla Ünieses'in işlerliği konusunda bir sıkıntı var. Açıktaki rengi solmuş Ünieses pankartından başka mevcudiyetini kanıtlayan fazla bir şey yok gibi.

Yer yer bazı organizasyonlar yapılıyor anladığım kadarıyla , fakat Ünieses'in en güzel yanı yurt çapında olması. Yurt çapında da organize olunamadığını bilince , pek bir anlamı kalmıyor. Genel olarak hiyerarşik düzeni tam olarak oturmamış ve zincirde kopukluklar var sanki. Umarım yanılıyorumdur , ama bana öyle geliyor ki Ünieses işlemiyor.

arkadaşım sen hiç merak etme ünieses açığın önünde rengi solmuş  pankarttan ibaret değil.Wink
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 16:30
Sevgili Nusret, eleştirilerin için teşekkür ederim. Çoğuna katılmıyorum ama saygı duyuyorum. Ünieses facebook sayfasına karman çorman demene hiç ama hiç katılmıyorum. Facebook sayfasından ne bekliyorsunuz bilmiyorum ama sayfamızın çok güncel olduğuna ve amacına uygun olarak çalıştığına eminim. Sitemiz uzun zamandır kapalı olduğu ve ulaşılamadığı için sizin 16 şubat  tarihli duyuruyu nasıl gördüğünüzü de anlamış değilim??? Çok güzel bir site ile renktaşlarımıza hizmet vermeye kısa süre sonra devam edeceğiz.

ETB içerisinde bize verilen tüm görevleri ve sorumlulukları yerine getirdiğimizi de bilmenizi isterim.

Ayrıca daha aktif olma fikrinize canı gönülden katılıyorum. Her üniversiteli bu oluşumu sahiplenmeli ve yapacağı en ufak katkının takımımıza, şehrimize artı değer kazandıracağının bilincinde olmalıdır. Hepimiz aynı yolun yolcusuyuz. Herkes sorumlu olduğu alanda en iyi şekilde var olur ve çalışırsa kazanan Eskişehirspor olacaktır. Bu vesile ile tüm üniversitelileri bir kez daha ünieses çatısı altında, akif bir biçimde çalışmaya davet ediyorum.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 21:27
Nusret arkadaşımızın eleştrilerinin bir kısmına katılıyorum. Keşke senin gibi bizi eleştirenler çıksa. Üniversiteli olmanın özünde yapıcı eleştirebilmek ve eleştirilerden ders almak yatar. Facebook olayında üniESES dışında dakika başı haberler verilmesi ortamı karıştırıyor zannediyorum. Sitemiz aktif hale gelince zaten facebook bizim resmi sitemizden aldığı haberleri koyacak.
Yurt genelindeki bir organizasyonu yönetebilmek sanıldığı kadar kolay değil, biz Eskişehirde bile yıllardır Anadolu üniversitesinden doğru dürüst destek almadan buradaki arkadaşları toplamaya çalışıyoruz. Gurbetteki arkadaşlarımız tamamen bir gönüllüler hareketi ve Eskişehirdekilerden daha çok motiveler...
Konuyu uzatmayayım. Başka bir başlıkta bu konuyu tartışabiliriz.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 23:46
Konuyu bir kez daha hatırlatayım...
Yönetim kurulu resimlerinizi yollayın
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2011 saat 13:01
Alıntı yapılan oxax

Yolladım resimleri
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2011 saat 14:32
Alıntı yapılan Batuu

Alıntı yapılan oxax

Yolladım resimleri

Eline sağlık Batuhan...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2011 saat 20:56
Elinde Deplasman veya bir etkinlik fotosu olan arkadaşlardan da seçtikleri bu fotoları bize bana veya Emrah arkadaşımıza yollamalarını rica edeceğim.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2011 saat 22:16
www.unieses.org öneri ve görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2011 saat 23:23
unieses.org .Emrah abinin linki kopyalıyorum yapıştırıyorum tarayıcıya hata verip duruyor .Allah Allah derken farkettim.:)
unieses.org Wink
Site güzel olmuş.Tek eksik var gibi duruyor.İletişim sayfası hata veriyor.Başka bir sorun yok.Clap
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2011 saat 00:20
Merhaba Emrah,

KİMLER KATILABİLİR?

Bir üniversitede okuyan Eskişehirsporlu öğrenci arkadaşlar, üniversiteden mezun olan arkadaşlar ve öğretim elemanları katılabilir.

Bu durumda, bir üniversite çatısı altında çalışan diğer ESES'liler katılamıyor mu? Merak ettiğim için sordum. Kolay gelsin.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır