eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 249250251252253 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:11
Alıntı yapılan inadına_eses

atilla..

Ne yapmak istediğini ben anlayamadım ben bugün bizzat tesislerdeki antremana gittim vede gözlerimle gördümki takımdaki arkadaşlık kaynaşma üst seviyede gerek Ümit gerekse Burak vede yeni alınan oyucularımız bir birleri ile çok samimi vede içten arkadaşlık kurmuşlar başta Rıza hocamıza saygıları var hocamızda bu arkadaşlarla gayet samimi ortalığı fazla bulandırma Bu takım bu sene vede seneye bomba gibi olur merak etme bilgisiayarın başından kalkta git antreman seyret gözünle gör sonra soruları sor burda....

Bugünün en net ve en güzel haberi!!!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:12

başkan bugüne kadar kimi istedide aldı ki batuhanı bile alamadı bu kadar olmaz.Aldıkları adamlarda hepsi bedava olan futbolcular,ne oldu geçen sene dünya yıldızı diye bize tanıttığı yabancı futbolcuları,hepsi bize kapak oldu,1 tane isteyen kulüp yok ....

eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
26 ES ES 1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:14
 Yıldıray transferinin olmamasına şaşırmadım.Mali açıdan büyük bir yükün altına giripte sezon ortasında yine para krizi yaşayabilirdik, belkide böylesi daha iyi oldu.
 Birde Rıza Hocanın Batuhan transferi hakkında söyledikleri de Batuhan nın sitemize yaptıgı'Eskişehirspor yönetimi benimle ilgilenmedigi için Gaziantepspor a gitdim'şeklindeki açıklamayı yalanlıyor,gerçeklerin ortaya çıkması yönünde Rıza hocanın bu konuda açıklama yapmasıda çok iyi olmuş.

Tek Büyük ES ES
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:16
Yıldıray olmadı Saldıray'ı alalım
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:20
Artık bitirin şu transferleri sayın yönetim. Neler yapıyosunuz nelerle uğraşıyosunuz bir türlü anlam veremiyorum. Ligler başlıyor ve hala biz transferi bitiremedik. Nerde Sayın Halil ÜNAL Orta saha sol bek stoper transferleri? Nezaman yapmayı düşünüyosunuz böyle insanları merak içinde strese sokuyosunuz. Yoksa transfer söyleyin açıkca paramız yok transfer yapamıyoruz diye. Oyalamayın artık bu takımın büyük taraftarını kanser olucaz sizin yüzünüzden. Bukadar sorumsuzluk olmazki canım. İnsanı zorla çileden çıkartıyosunuzAngry Angry
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:20
size en taze haber yazayım biraz benim büyük oğlan savaş az önce ist esk ucagından indi gelirken mesut hoşcan adem sarıyla beraber seyahat etmişler.savaşda hatırlamanıziçin yazıyorum ligde kalalım kurban kesecem diyen vede kesen oğlum.adem evraklarını almış onun işi tamammış demiş ademe bu sene senden çok şey bekliyor taraftarlar okuyormusun forumu demiş yok okumuyorum bazen kötü yazıyorlar demiş.yıldırayı sormuş hoşcana valla 3 gündür uğraşıyoruz ama isteyen çok klup var demiş.inşallah olur demiş sol kanata adam demiş gerek yok kocabey çok iyi bu yıl demiş.lovrek giderse yerine yabancı alacaz demiş,açıgın üstü bu yıl kale arkaları önümüzdeki yıl yapılacak demiş.taraftarlarda hiç kombine almıyorlar ama hep istiyorlar gibi bi şeyler söylemiş son vede en canlı haber bu.
Yukarı
esesselim Liste gör
Yazar

M.Akif Aydın
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:24
Alıntı yapılan olumune_eses

Artık bitirin şu transferleri sayın yönetim. Neler yapıyosunuz nelerle uğraşıyosunuz bir türlü anlam veremiyorum. Ligler başlıyor ve hala biz transferi bitiremedik. Nerde Sayın Halil ÜNAL Orta saha sol bek stoper transferleri? Nezaman yapmayı düşünüyosunuz böyle insanları merak içinde strese sokuyosunuz. Yoksa transfer söyleyin açıkca paramız yok transfer yapamıyoruz diye. Oyalamayın artık bu takımın büyük taraftarını kanser olucaz sizin yüzünüzden. Bukadar sorumsuzluk olmazki canım. İnsanı zorla çileden çıkartıyosunuzAngry Angry
Yaparlar yaparlar devre arasına kadar son dakika Cumhur Bozacı gibileri alarak transfer yaparlar. Alıştık artık Halil Ağaya gece rüyasında görüyor sabah rüyasını gerçek sanıp uçuyor. Biri Bizim Başkanı durdursun.....
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:24
Alıntı yapılan yankee2222

Yıldıray olmadı Saldıray'ı alalım
biz anca tren "ray"ını alırız bu yönetimleTongue
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:31
Zapotchny Bursaya imzayı attı açılış sayfasında gündemdekiler kısmından ismi silinirse daha doğru olur.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:32
Alıntı yapılan Murat2616

Zapotchny Bursaya imzayı attı açılış sayfasında gündemdekiler kısmından ismi silinirse daha doğru olur.

Transfer listesindeki futbolcular bir bir elimizin altından kayıp gidiyor bu baziretsiz bilinç yüzünden.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 249250251252253 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,576 saniyede hazırlanmıştır