eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK Antalyaspor 1-0 Eskişehirspor (3.Hafta Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hakan_wery Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 11:53
dün maçı izlerken bir kez bile heyecanlanmadım.çünkü takımımız antalyada iyi  tatil yapmış belliki.Bir tane şu oyuncumuz çok iyi oynadı desem yalan olur. Dede perişanları oynadı.Diego iki kez aynı yere şut çekti.tello karmakarışıktı, alper ben ne yaptığını hiç anlamadım,veysel her zamanki gibi bomboş,servet neden çıktı oyundan ersuna şaşırdım, kamara döndü durdu topun etrafında,necati bilinçli olarak ofsaytlara kaldı, bir tane şutu yoktu gollük zaten bir durumu olmadı.
bu durumda çıkıp taraftarlar olarak bizmi oynayacağız? ben 3-5 trilyon almıyorum.Zevk ve sefa içersinde yaşayanlar onlar. Yani takımımızın oyunu bu sene ne kupada ne de ligde ümit vermedi.
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 11:57
dün akşam 8 yaşındaki oğlumu ilk defa eses maçını canlı izlemeye götürmek nasip oldu.gönül isterdiki maçı alıp o güzelliği ve heyacanı yaşasın.ama gel gör ki rezil bir futbol ve vurdumduymaz bir takım vardı sahada.oğlumun bu yaşına rağmen '' baba bizim takım nezaman buradaki kaleye topu vuracak ? '' sorusu aslında benim için maçın özeti gibiydi.evet kaleyi bulan şutumuz yok.ciddi bir atağımız yok.paslarımız bile yan pas,hele 2 .yarı oyuna giren şişmanoğlunun veyselin sağından atıp geçtiği ve mükemmel ortalağı bir poziyon varki,çıplak gözle izlediğim için söylüyorum,resmen takım seyrediyor.eğer bu oyun tarzı ile 2 yarı maçlarına çıkalım ilk 4 falan hayal olur riskli bölgelere yaklaşırız.takımımızın bence bir eksiği yok.tek eksik hocanın futbol anlayışı ve oyun sistemi.ben bir oyun şablonu koyarım,tüm maçlarıda aynı şekilde oynarım derseniz sonuç hep hüsran olur.antalyanın defans kanatlarında zaafları biline bir gerçekken biz sürekli göbekten delmeye çalıştık ve sonuç alamadık bence rakibe göre oyun yaratmamız lazım.sıkıştığımızda diegodan forvet yaratmaya değil.gol gelmiyor maçın sonları çık diego forveti 3le.böyle saçma bir oyun tarzı olamaz.bence en büyük eksiklik hocanın oyun yapısına müdahele eksikliği.inşallah düzelir ama zor gibi görünüyor.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 12:09
DİEGO, ALPER , NECATİ, VEYSEL BİR AN ÖNCE KENDİNİZE GELİN BENCE
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
extarum Liste gör
Yazar

zafer erataç
Yer: bursa
  Alıntı extarum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 12:32
bu takım ilk yarı gs 1-1 fb 1-1 bjk 1-1 ts 0-3 sonuçları aldı tebrik ederim de niye maç seçiyorsunuz kardeşim elazığ, akhisar, kayseri, kasımpaşa,ordu,sivas,bursa, antalya 21 puan gitti yazık değilmi.. ersun hoca her maçın 3 puan olduğunu hatırlat bu çocuklara..maç seç me yiiiin
extarum16
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 12:33
Ne yapmaya calisiyor bunlar ya!!! Herkesin elesdirdigi boffin olmasa fark olacak antalyanin rahati iyi gelmis yatmaya devam beyler...
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: antalya
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 12:50
dün akşam maçtan çıktım stadın karşısında parkettiğim 26 plakalı araca binip evime gidiyim derken, 4 ay önce yenilemiş olduğum 4 adet tekeri kesilmiş olarak buldum maç saati antalya emniyetinin araçlarınız burada güvende deyipte bana gösterdiği yerde 4 adet tekerimin bıçakla delik deşik edilmesini siz değerlendirin... yine yapacaklarını yaptılar. maç çıkışı taşlamalar filan derken. yine ucuz atlatamadık...
ANTALYADA UZAKLARDA YANIYORUZ ESES AŞKIYLA
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 13:13
Gittikçe ruhsuz inançsız isteksiz olmaya başladılar.Erkan oyundan alınsın diye gözünü hocadan ayıramadı.Necati isteksiz atmamak için çaba harcadı.Sinirden kanal değiştirmeyi bile düşündüm en azından antoşların küfürlerini duymayım dedim.ESES sevdası sesi iyice kısıp saç baş yola yola seyrettim.Hepinize helal olsun tebrikler.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 13:13
İşin özeti bize koşan mücadeleci yetenekli bir forvet lazım orta saha değil ama yönetim bonservisi elinde bir forvet denk getiremedi anlaşılan...
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
esesselcuk Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk ÖZCAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesselcuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 13:32
Dün hepsi sahada yokları oynadı böyle giderse iki kulvarda da bişey olmayacak gibi. Takım daha tatil havasında ya inşallah toparlanırlar lig maçına kadar
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2013 saat 14:25
Alıntı yapılan Erkan26

Ekranda gördüğünüz gibi kalecimiz ile birlikte 9 tane adamımız var yarısahamızda ve Antalyaspor'da sadece 2 kişi hücum ediyor. Bu pozisyon ne ile bitti ? Spikerin gol çığlığıyla.. Gol olmadı ama durumun vehametini güzel bir şekilde ortaya koyuyor

çok doğru bir tespit. bu fotograf bizim oyuncularımızın ne kadar isteksiz olduklarını gösteriyor? bu adamlar yine mi paralarını almadılar acaba? yada artık başlayacam adamların paralarına koşsunlar mücadele etsinler yenilirse öyle yenilsinler. mücadele yok yürüyorlar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır