eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 21:56
Alıntı yapılan wolfalone3839404142

güzel yazmışsın şahin abi..tebrikler.. ünieses toplantısında şahin abi ve diğerleri yoktu niye kii
Benim Üniversite ile bir ilgim olmadığı için katılmadım.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 22:00
ama diğerlerinin vardı
nerde kalmıştık?
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 22:18
Hakan abi, şahin abime laf yok. her zaman bizim yanımızda olduğunu yaptıklarıyla göstermiştir. ayrıca şahin abi, üniversite ile ilgim yok deme sen bizim abimizsin. senin gibi anlayışa sahip her eskişehirspor taraftarının yaşlısından, gencine bizim yanımızda yeri vardır. ünieses sadece üniversitelerde okuyanların değil tüm eskişehirspor taraftarlarının ama yüksek eskişehirsporluluk ahlakına sahip olanlarının oluşumudur.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 22:27
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan wolfalone3839404142

güzel yazmışsın şahin abi..tebrikler.. ünieses toplantısında şahin abi ve diğerleri yoktu niye kii
Benim Üniversite ile bir ilgim olmadığı için katılmadım.

unutmuş zavallı neyse bizde yaşlanacagız olur böyle şeyler. ilgisi yok zannediyor.. Allahta onu böyle yaratmış böyle kabul edecegiz
))))))))))))
nerde kalmıştık?
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 22:54

Alıntı yapılan estuna

bi önceki sayfadaki yazım kesinlikle bu organizasyonu karalamak veya bu organizasyondakileri suçlamak için yazılmadı bu yazı o maçta tribünde es es imi desteksiz bırakanlar için yazıldı oraya es es ime desteğe değilde küfür etmeye gelenler için yuazıldı

her ne kadar tarık hocamla tanışma fırsatım olmasada yaptığı organizasyonlar eskişehirspor taraftarına en yakışır şekilde es es taraftarının layık olduğu saygı, itibar ve hakettiği gibi  olması gerekende bu kendisi kutluyorum.

Bu yazınızı bizim için zaten yazamazsın.Vede bizler üzerimize hiç alınmadık.Çünki ben 53 yaşındayım ve arkadaşlarımda otuzun üzerinde.Ayrıca koltuk kırmayı,küfretmeyi taraftarlık saymayan kişileriz.Ben şahsen 90 dakika ESESimi destekledim hemde ayakta.Keşke o koltuklar kırılmasaydıda o stad 50 yaşın üzerinde taraftarlarla dolsaydı.Bazı arkadaşlar neredeyse takımın yenilgisinide biz yaşlılara yükleyecekler.Şahsen beni ESES sevdasından başka hiç bir güç deplasman deplasman gezdiremez.Yaşım icabı bazen tezahüratlara katılamamış olabilirim.Ama kimse bana ''Bağırmayan taraftar........Gitsin ''diyemez bunu diyenlere sözlerini iade ediyorum.Adamlar utanmasalar stada girmek için yaş sınırı koyacaklar.Ben yine 65 ten bu yana olduğu gibi ömrüm oldukca ESES in peşindeyim.Hem sizlere şunu hatırlatayım bağırıp çağırmakla maç alınmaz.ibb.nin taraftarı yok ama puan cetvelinde hiçte kötü bir yerde değil.Öncelikle takım kazanmaya inanacak gerisi hikaye.Wink
Ellerine sağlık Şahin Abicim.Şu bir gerçek ki dediğiniz gibi biz çoğundan daha iyi destek veriyoruz.Olay çıkaranlara iyi  bakarsak nerdeyse hep aynı kişilerin olmasıda düşündürücü oluyor.

Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 22:55
Alıntı yapılan gakkos26

Hakan abi, şahin abime laf yok. her zaman bizim yanımızda olduğunu yaptıklarıyla göstermiştir. ayrıca şahin abi, üniversite ile ilgim yok deme sen bizim abimizsin. senin gibi anlayışa sahip her eskişehirspor taraftarının yaşlısından, gencine bizim yanımızda yeri vardır. ünieses sadece üniversitelerde okuyanların değil tüm eskişehirspor taraftarlarının ama yüksek eskişehirsporluluk ahlakına sahip olanlarının oluşumudur.
Teşekkürler
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
eyucel Liste gör
Yazar

Erkan YÜCEL
  Alıntı eyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 23:17
Alıntı yapılan gakkos26

keşke bu sözleri sitenizde bizi önyargılı olarak eleştirenlerde söyleyebilseydiniz
BU BÜYÜK TARAFTARA ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 23:21
erkan bey, o dönemdeki yazılarımı okursan burada yazdıklarımın aynısını kelimesi kelimesine orada da söylediğimi göreceksin. benim söylemim hiç bir zaman değişmemiştir. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2010 saat 23:27
benimde  değişmemişti. çok sevdiğim dostlarımdır şahin abi ve diğerleri
nerde kalmıştık?
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 13:00

Alıntı yapılan estuna

bi önceki sayfadaki yazım kesinlikle bu organizasyonu karalamak veya bu organizasyondakileri suçlamak için yazılmadı bu yazı o maçta tribünde es es imi desteksiz bırakanlar için yazıldı oraya es es ime desteğe değilde küfür etmeye gelenler için yuazıldı

her ne kadar tarık hocamla tanışma fırsatım olmasada yaptığı organizasyonlar eskişehirspor taraftarına en yakışır şekilde es es taraftarının layık olduğu saygı, itibar ve hakettiği gibi  olması gerekende bu kendisi kutluyorum.

Bu yazınızı bizim için zaten yazamazsın.Vede bizler üzerimize hiç alınmadık.Çünki ben 53 yaşındayım ve arkadaşlarımda otuzun üzerinde.Ayrıca koltuk kırmayı,küfretmeyi taraftarlık saymayan kişileriz.Ben şahsen 90 dakika ESESimi destekledim hemde ayakta.Keşke o koltuklar kırılmasaydıda o stad 50 yaşın üzerinde taraftarlarla dolsaydı.Bazı arkadaşlar neredeyse takımın yenilgisinide biz yaşlılara yükleyecekler.Şahsen beni ESES sevdasından başka hiç bir güç deplasman deplasman gezdiremez.Yaşım icabı bazen tezahüratlara katılamamış olabilirim.Ama kimse bana ''Bağırmayan taraftar........Gitsin ''diyemez bunu diyenlere sözlerini iade ediyorum.Adamlar utanmasalar stada girmek için yaş sınırı koyacaklar.Ben yine 65 ten bu yana olduğu gibi ömrüm oldukca ESES in peşindeyim.Hem sizlere şunu hatırlatayım bağırıp çağırmakla maç alınmaz.ibb.nin taraftarı yok ama puan cetvelinde hiçte kötü bir yerde değil.Öncelikle takım kazanmaya inanacak gerisi hikaye.Wink

şahin abinin bazı sözlerine katılmamak elde dil örneğin koltuk kırma konusunda ama en azından nefer grubu için söyleyim böyle bişey olamaz hani üste yazılarda millet bize ön yargıyla yaklaşıyor yazılmışya işte bizde bundan cok sıkıntılıyız nefer tribünü içinde es es sevdası için çabalayan cok arkadaşım var ama bu koltuk kırmak değildir vs. vs. gibi şahin abi sende geldiğine göre deplasmana görmüşsündür kimle geldiğini bilmem neyle geldiğini bilmem yaşları 35-40 olana renkdaşlarımız küfürlü besteri başlattıkları gibi bu bestelere hiç bir besteye eşlik etmedikleri kadar canı gönülden eşlik ettiler yaşlarının verdiği olgunlukla durun yapmayın gibi yol göstermeler beklenirken çirkinliğe teşvik ettiler benim ve bizim lafımız bunlara 

hatta ve hatta eğer çıkış kapısının oraya gitmediysen stat boşaldıktan sonra elinde ekmek torbası olan kantinciye bile ana avrat söven zavallılar vardı. yaptıkları olayın makarayla alakası yok özürlü bi insan yapmaz.

koltuk kıran gençler konusunda o maçta etrafımda olan arkadşlar bilir kırılmaması için elimden geleni yaptım kimini uyardım kimini çektim kimini ittim ama su kadarını söyleyim hiç biri neferin genlerinden değildi es es atkısı forması vardı ama bizle gelmediler kimle geldilerse onlar çekip ne yapıyorsun kardeşim demeliydi

tek beklentimiz siz büyüklerimiz su olur. tribünde yapılan yanlışlıklara çirkinliklere dur demek için yol göstermenizdir. sizlere değil ama benden büyüklerede tribünde yapmayın etmeyin demek bize yakışmaz yakışmıyorda. kardeşi abisine yapma etme muhattap olma diyor ne kadar tuhaf değilmi 

yanlışı, çirkini, kötüyü uzak tutan iyiyi, doğruyu, güzelliği olması gereken gösteren tribünlere senelerini harcayan tüm büyüklerimizi saygıyla slmlarız saygı duyarız.

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır