eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Duyurular

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2011 saat 01:02

arkadaş sende önce bi rezillik sonra bi şebeklik .........

vaziyet ortada otobüsün alacağı adam sayısı belli fazlası olursa bi çare düşünülür şimdi boş konuşmanın bi alami yok
www.unieses.org
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2011 saat 01:07
Alıntı yapılan Darkevil_26

teşekkürler erman..
ben birisinden duydum yer sıkıntısından dolayı belirli kişiler alıncak diye ve bunuda sordum şebeklik yapmanın alemi yok..
mustafa hacım sen bari yapmasaydın

öyle soruya öyle cevap verilir
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2011 saat 01:09
Alıntı yapılan Darkevil_26

teşekkürler erman..
ben birisinden duydum yer sıkıntısından dolayı belirli kişiler alıncak diye ve bunuda sordum şebeklik yapmanın alemi yok..
Sevgili Erkan, keşke ilk mesajında rezillik kelimesi yerine, "ben böyle birşey duydum ama bunu Unieses'e yakıştıramadım eğer doğruysa" deseydin,
"şebeklik yapmanın alemi yok" yerine "tiye almaya gerek yok" deseydin...
daha şık olurdu, hemde kimse sana ŞEBEKLİK yapmazdı...Wink
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
error Liste gör
Yazar

Erkan Töre
Yer: United States
  Alıntı error Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2011 saat 01:36
şebeklik mi?
"gs deplasmanına ünieses otobüsüne insanların seçilerek alıncağı rezilliği doğrumu acaba arkadaşlar"
yapma erkan Allah aşkına. şu yazdığın cümlenin ağırlığını farketmedin sanırım. şu cümleyi mustafa ve arkadaşlarını kişisel olarak tanımayan biri gözüyle oku. ne gözle bakacaksın ünieses e? buraya yazmadan önce olayın başındaki insanlara sor doğrumu duyduğun şey.ondan sonra dile getir burada!
bu cümlenin en iyi cevabıda makara ile verilirdi. öylede oldu!

tayfa D.K
b.d - k.g - g.a - s.y
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2011 saat 03:38
birden duyunca sinirlendim haliyle yanlış kelime seçimi olmuş kusura bakmayın.

Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2011 saat 22:50
Ufak bir yanlış anlaşılma olmuş Erkan'ın cahilliğine veriyorum.Biraz sertçe dile getirmiş duyduğu şeyleri ama ÜniEsEs'de böyle işlerin dönmeyeceğini bilmesi gerekiyor.

Umarım bundan sonra hem şikayetini dile getiren hemde bu şikayete cevap veren arkadaşlarımız birbirlerine karşı daha nazik olurlar.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 20:47
Eskişehir Osmangazi Üniversitesindeki Eskişehirsporlular Kulübü için yakın zamanda (ara sınavlardan önce) toplantı yapılmasını talep ediyorum.
28 - 29 mart tarihi uygun mudur? Mühendis arkadaşların 2. ara sınavları var mıdır?

üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2011 saat 21:34
Alıntı yapılan MuratHoca

Eskişehir Osmangazi Üniversitesindeki Eskişehirsporlular Kulübü için yakın zamanda (ara sınavlardan önce) toplantı yapılmasını talep ediyorum.28 - 29 mart tarihi uygun mudur? Mühendis arkadaşların 2. ara sınavları var mıdır?
28-29 mart 1.vizelerin sonrası oluyor hocam sorun olmaz. Zaten bizim de yapmak istediğimiz şeyler var. Toplantı güzel olur.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 22:41
ÜniESES' e ucundan kıyısından değmiş herkes için yazıyorum...

Uzunca bir süredir yayında olmayan www.unieses.org sitesini yeniden ayağa kaldırmak için elimden geleni yapıyorum. Sitenin kodlama kısmı bitti fakat yaklaşık 2 haftadır yönetimde olan veya temsilci olan arkadaşlardan 1 adet fotoğraflarını yollamalarını bekliyorum. Murat Hoca ya söyledim olmadı facebook da yazdık olmadı yetmedi tek tek mesaj attım yine olmadı. Erman Özsoy, Barış Baş, Uğur Dikkaya, Özgür Marangoz, Tolga Baycan, Mustafa Erden ve Bünyamin Avşar dışında bana geri dönen ne yazık ki olmadı. Hadi temsilcileri geçtim yönetimde adı geçen arkadaşlar bir fotoğrafı yollamak bu kadar mı zor?
Facebook profilleri açık olsaydı onuda sormayıp kafama göre alacaktım ama bazılarının profilleri kapalı olduğundan onuda yapamadım.
Bir diğer konu elinde ÜniESES' e dair fotoğraf olan herkes fotoğrafları bana mail yoluyla olmadı Murat Hoca dan yada Semih Hoca dan ulaştırırlarsa beni oradan buradan resim arama derdinden kurtarmış olurlar.
Bu site benim kişisel web sitem değil, ortaya bir emek konuluyorsa bu ÜniESES için konuluyor. Lütfen sizde bu işe böyle yaklaşın ve bu siteyi sahiplenin.
Ben elimden geldiğince ÜniESES e destek vermeye devam edeceğim ama bu iş eskiden olduğu gibi sadece benim tekelime kalırsa hem ben zorlanırım hem de güncellenmeyen saçma sapan bir siteyle uğraşır dururuz.
Benimle iletişime geçin, fikir alış verişinde bulunalım.
Öğrencilik biteli uzun zaman oldu ama ÜniESES e olan sevgimiz bitmeyecektir...
Hepiniz sağlıcakla kalın görüşmek üzere...
mail: oxax.emrah@gmail.com
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 14:13
Bugün Ünieses'in Facebook sayfasına baktım önce , karman çorman ve bakımsız vaziyette. Daha önce de böyleydi , epeydir uğramıyodum o yüzden. Bi şeyler değişmiştir belki diye baktım , aynı tas aynı hamam.

Sonra unieses.org'a girip bir baktım , açılan sayfada 16 Şubat tarihli maçın duyurusunu gördüm , sitenin güncel ve hizmete açık olmadığını farkettim. Bir hayal kırıklığına daha uğradım.

Sonra bu sayfaya baktım , Emrah Abi uğraşıyormuş sağolsun. Biraz ümitlenir gibi oldum. Fakat anladığım kadarıyla Ünieses'in işlerliği konusunda bir sıkıntı var. Açıktaki rengi solmuş Ünieses pankartından başka mevcudiyetini kanıtlayan fazla bir şey yok gibi.

Yer yer bazı organizasyonlar yapılıyor anladığım kadarıyla , fakat Ünieses'in en güzel yanı yurt çapında olması. Yurt çapında da organize olunamadığını bilince , pek bir anlamı kalmıyor. Genel olarak hiyerarşik düzeni tam olarak oturmamış ve zincirde kopukluklar var sanki. Umarım yanılıyorumdur , ama bana öyle geliyor ki Ünieses işlemiyor.

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır