eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:56
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan ceren1965

es kadir adaş sen neden bahsediyon ne yani 5 milyonamı girecektin.4 tarafı kapalı atletizm pisti olmayan sıcak kahve çay içebildğin alışveriş yapabildiğin bir stadda maç izxliyorsun.bu sene şampiyonluğun en büyük adayıda biziz.eee sen hala ne diye konuşuyorsunAngry

Arkadaşa koyduğun tepki bence son derece yersizdir sayın arkadaşım herkez o parayı veremez herkezin kendine göre bütçesi vardır neden her defasında yapılacak transferlerin parasını taraftarıma fatura ediyorlar yönetimse madem aday olup başkan olduysa projelerini taraftar üzerinden yürütmesinler bizede yazık ya. yıllardır superlıgte maç izleme hayali ile yaz-kış-yağmur-kar demeden koşan bu cefakar taraftarın süperligte maç izlemeye en çok hakkı olduğu kanısında olup ellerinden süperligi alınmamlıdır diye düşünüyorum sevgili kardeşim..
sevgili arkadaşım yazdıklarımı lütfen birkez daha dikkatli oku
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 00:57

Gecen sene bile kombineler  tukenmedi.Eskişehir halkı kombineye yabancı ,fiyatların bu kadar yuksek tutulması ilgiyi azaltır.Yönetimin bi bildigi vardır dicem artık ne diyelim.

Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 01:00
İyi de aXi biz demiyoruz ki 5 lira olsun fiyatlar.15 hadi abart  maksimum 20 olmalıdır açık 30 olmaz bu para çok fazla. Beni bilen bilir geçen sene millet 15 lira fazla derken ben fiyatlarla oynamayın düşürmeyin diyordum bu forumda ama bu fiyatlar şok etti beni yönetim acayip gaza gelmiş bu parayı veremez çoğu insan keşke verebilsek keşke imkanlarımız olsa seve seve veririz ama inan fazla bu para. Açık 300-350 arası olmalı bundan fazlası olmaz.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 01:00
Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan Anatolian_Legend

bence normal fiyatlar... Eskişehirdesiniz arkadaslar sunu kavrayın sivasın yada kayserinin kombinesini almıyosunuz;)

işte bu ya işte ben bunu istiyorum mantıklı düsünen duygusal düsünmeyen bi arkadas işte ne güzerl demıs sivas yada kayserının kombinesini almıyorsunuz.. sivasspor gs macında acık tribününü 5 ytl'ye veriyor düsünün siz gerisini.. Biz Büyük ESES taraftarıyız arkadaslar

Vefakar, Cefakar ve Fedakar..

axi kardeşim herkez kendine göre haklı olabilir ama o fiatlarda inanın çoğu taraftarımız maç izleyemez maça gidemez keşke herkez 1500.ytl maaş alsa malumunuz burası türkiye çogu kardeşimiz 435,00 ytl asgari ücretle çalışıyor çoguda eminim maçlara giderken benim gibi eşi ile tartışıyordur evde para yok aldıgın maaş ortada ve de maç için 15-25-35 ytl para veriyosun işte ben bu tepkiler eşliğinde maçlara gidiyorum ve eve her geldiğimde maç için verdiğim o paralardan dolayı eşimle tartışıyorum yani anlatmaya çalıştığım şey eses sevgisi inanın coğu yerde aile sevgisinden bile ağır basıyor.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 01:04
Alıntı yapılan ceren1965
yazını çok dikkatli okudum ve yazdığımın hala arkasındayım...
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 01:14
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan ceren1965
yazını çok dikkatli okudum ve yazdığımın hala arkasındayım...
olumune_eses(Ünal abi) orada ''ceren1965'',''Es_Kadir'' ile aynı fikirde.Farklı görüşlerdeki arkadaşlara gönderme yapmış gibime geldi. :)

İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 01:16
ben yanlış anladım sanırım özürdilerim arkadaşlardan ozaman. 
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 01:31
Başkan Halil Ünal nezaretinde bugün akşam tesislerde bir araya gelecek olan yönetim, yeni sezonda uygulanacak olan kombine kart ve bilet fiyatlarını belirleyecek. Alınan bilgilere göre yeni sezonda açık tribün kombine kartı 500, kapalı 1000, Vip ise 1500 YTL olacak. Konuyla ilgili bilgi aldığımız Başkan Ünal, bu rakamların kesin olmadığını belirterek, kombine kart fiyatları ile ilgili çalışmamız devam ediyor. yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karar vereceğiz. Ayrıca taksitli satış kampanyası yapmayı düşünüyoruz. Kesin fiyatlar Salı günü belli olacak" dedi.
08.06.2008

Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 01:42
ya bencede çok pahalı ya yönetim biraz indirim yap ya ben bu kadar sene beklemişim esesimin süper lige çıkmasını şimdi süper lige çıktı eger fiyatlar bögle olursa ben ögrenciyim her zaman ben o kadar para bulup nasıl gelebilrim.
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 02:15

Maç biletlerinin oluru

Ankaraspor, OFTAŞ, Konya, Denizli vb. takımlarla oynanan maçlarda 10-15
Trabzon, Kayseri, Sivas gibi yukarılara oynayan takımlarla oynanan maçlarda 15-20
Fener, Beşiktaş, Galatasaray maçlarında 30-40 olmalıdır.

Daha fazla fiyatta 5000 kişiyi geçmez taraftar sayısı belli maçlar hariç.

Bu fiyatlar baz alınarak açık kombinesi 250-350 arası bir rakam olmalıdır. Fazlası pahalıdır. 500 liraya kombine demek maç başına 30 lira demektir. Fener, Beşiktaş, Galatasaray maçlarının 50 olduğunu varsayarsak kalan 14 maçın ortalaması 25 lira yapar. Geçen sene şampiyonluğa giderken 15 liraya stadı dolduramayan bir takım da süper ligte konumu ne olursa olsun 25 liraya stadı dolduramaz. Anca işte son haftalarda düşme riski olursa o zaman mecburiyetten stad dolar. O zaman da taraftar desteği lazım diye biletleri 10 liraya çeker kombine alanları yine keriz yerine koyalar.

Bir Rivaldo ya da Hakan Şükür eksik olsun, onlara verilecek minimum 2 trilyondan tasarruf edilsin zaten bu kadar fahiş fiyat uygulamak zorunda kalınmaz. Yönetim kendi adına yapacağı gereksiz reklam çalışmalarının maliyetini taraftarın omuzlarına yüklemeye çalışıyor. Yanlış bir iş.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır