eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 247248249250251 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
Online Durum: Offline
  Alıntı g.r.a.ı.d.e.r Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2011 saat 17:03
Kanal 26'da Nihat Çuhadar var canlı yazıyor ama, stadın üstünün kapanması konusunda iş Büyükerşen'e düşüyor diyor. Bıktım artık bunlardan ihale'ye çıkılması lazım hala onun kapatması lazım, o ona topu atıyor. Bide demiyormu çalışmalarımız var kaç sene oldu ya.
Ölümüne ES-ES ! ! !
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2011 saat 19:31
yuzlerıde kızarmıyor bunların hepsı bırbırıne atıyor stadda bısey yapılmıyor ve olan bızlere oluyor rezalettttttttttt
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2011 saat 19:38
Alıntı yapılan Zeus26

Alıntı yapılan sumeres

Büyükerşeni hiç tartışmanıza gerk yok o artık kılını dahi kıpırdatmaz.Büyükerşenin oy derdi yoktur artık günlerini tamamlayıp kenara çekilecektir.Yapacağını gerek eskişehire gerek kendine yapmış olsa gerek ...Kısacası küp doldu...

Hoca öyle kolay kolay kenara ya da inzivaya çekilecek bir figür değildir.  Siyasetin kirli  virüsü bir kere onun da kanına girmiştir.

Üstelik anormal şekilde büyüyen bir egoya sahiptir. Bu egonun sürekli şişkin durabilmesi için yeni yeni rüzgarlara hatta kasırgalara ihtiyacı vardır.

Korkarım bu gidişle eskişehirin esintiside  onun egosuna yetmeyecektir.

Cem bey anlaşılan Yılmaz Hocayı iyi tanıyor olmalı.....

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2011 saat 20:45
Vallahi Cem abi iyi tanıyorsa Hocanın kulağına çıtlatırsa burda olup biteni çok güzel olur :)
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
EsBigEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız
Yer: İSTANBUL
  Alıntı EsBigEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 13:34
Bütün AÇIKLAR kapanır..!!Bizim AÇIK ASLA kapanmaz...!!

Top dolandırır gibi laf dolandırıp duruyorlar" 
27 Eylül 2011 Salı 

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Atatürk Stadyumunun açık tribünün üzerinin hala kapatılmaması konusunda gazetemize değerlendirmelerde bulundu.
Taraftarın ısrarla yapımını beklediğini ancak aradan yıllar geçmesine rağmen hala yapılamayan tribünün üzerinin kapatılması projesindeki son gelişmeleri anlatan başkan Büyükerşen, Eskişehirspor yönetimine eleştirilerde bulundu.

ÜÇ YIL KAYBEDİLDİ
Açık tribünün üzerinin kapatılması konusu ile ilgili atılan ilk adımdan bu yana üç yıl geçmesine rağmen, kendilerine tek bir başvuru yapılmadığını anlatan başkan Büyükerşen; "Bu iş üç yıldır kaldı. Yapılacak iş öyle zor bir şey değil. Yani locaları falan olacak bir tribün olmayacak. Buna rağmen üç yıldır stadyumun sahibi olan Gençlik ve Spor Bakanlığından bir talep gelmedi. Oysa üçüncü kez yatırım programımıza tribünün üzerinin kapatılması için ödenek koyduk. Ama konuyla ilgili bizden bir istek olmadı" diye konuştu.

TOP DOLANDIRIR GİBİ
LAF DOLANDIRIYORLAR
Konu ile ilgili olarak Eskişehirspor yönetimine eleştiriler getiren Büyükerşen, bakanlığın kendilerinden talepte bulunması için adım atmayan yönetimin hiçbir söz söyleme hakkına sahip olmadığını söyledi. Açık tribünün üzerinin kapatılmamasındaki suçlunun kendisi gibi gösterilmesini eleştiren Büyükerşen; "Her yerde ‘yapan olmazsa, ben yaparım’ gibi sözler söylüyorlar. Taraftarı bana karşı kışkırtıyorlar. Top dolandırır gibi laf dolandırıyorlar. Bunu yapacaklarına, gidip bakanlık nezdinde girişimlerde bulunsalar, bakanlıkta bize tribünün üzerini kapatılması talebiyle gelirdi. Üç yıldır yatırım programına aldığımız bu iş çözülürdü" şeklinde konuştu.
YÖNETİM NE DİYECEK?
Başkan Büyükerşen’in Eskişehirspor başkanı Halil Ünal ve yönetimi hakkındaki eleştirileri üzerine yaşanacak gelişmelerin nasıl olacağı da merakla bekleniyor. Büyükerşen’in eleştirileri üzerine yönetim tarafından bir açıklama yapılıp yapılmayacağı ya da cevabın ne şekilde olacağı ise şimdiden merakla beklenmeye başlandı. 

.............!!!!!
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 14:06
Al birini vur ötekine ...
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
yeteneksiz_rESsam Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı yeteneksiz_rESsam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 14:53
Alıntı yapılan EsBigEs

Bütün AÇIKLAR kapanır..!!Bizim AÇIK ASLA kapanmaz...!!

Top dolandırır gibi laf dolandırıp duruyorlar" 
27 Eylül 2011 Salı 

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Atatürk Stadyumunun açık tribünün üzerinin hala kapatılmaması konusunda gazetemize değerlendirmelerde bulundu.
Taraftarın ısrarla yapımını beklediğini ancak aradan yıllar geçmesine rağmen hala yapılamayan tribünün üzerinin kapatılması projesindeki son gelişmeleri anlatan başkan Büyükerşen, Eskişehirspor yönetimine eleştirilerde bulundu.

ÜÇ YIL KAYBEDİLDİ
Açık tribünün üzerinin kapatılması konusu ile ilgili atılan ilk adımdan bu yana üç yıl geçmesine rağmen, kendilerine tek bir başvuru yapılmadığını anlatan başkan Büyükerşen; "Bu iş üç yıldır kaldı. Yapılacak iş öyle zor bir şey değil. Yani locaları falan olacak bir tribün olmayacak. Buna rağmen üç yıldır stadyumun sahibi olan Gençlik ve Spor Bakanlığından bir talep gelmedi. Oysa üçüncü kez yatırım programımıza tribünün üzerinin kapatılması için ödenek koyduk. Ama konuyla ilgili bizden bir istek olmadı" diye konuştu.

TOP DOLANDIRIR GİBİ
LAF DOLANDIRIYORLAR
Konu ile ilgili olarak Eskişehirspor yönetimine eleştiriler getiren Büyükerşen, bakanlığın kendilerinden talepte bulunması için adım atmayan yönetimin hiçbir söz söyleme hakkına sahip olmadığını söyledi. Açık tribünün üzerinin kapatılmamasındaki suçlunun kendisi gibi gösterilmesini eleştiren Büyükerşen; "Her yerde ‘yapan olmazsa, ben yaparım’ gibi sözler söylüyorlar. Taraftarı bana karşı kışkırtıyorlar. Top dolandırır gibi laf dolandırıyorlar. Bunu yapacaklarına, gidip bakanlık nezdinde girişimlerde bulunsalar, bakanlıkta bize tribünün üzerini kapatılması talebiyle gelirdi. Üç yıldır yatırım programına aldığımız bu iş çözülürdü" şeklinde konuştu.
YÖNETİM NE DİYECEK?
Başkan Büyükerşen’in Eskişehirspor başkanı Halil Ünal ve yönetimi hakkındaki eleştirileri üzerine yaşanacak gelişmelerin nasıl olacağı da merakla bekleniyor. Büyükerşen’in eleştirileri üzerine yönetim tarafından bir açıklama yapılıp yapılmayacağı ya da cevabın ne şekilde olacağı ise şimdiden merakla beklenmeye başlandı. 

sayın yılmaz hocamızı bir kez daha takdir ediyor tebriklerimi sunuyorum kendisine..

zeytinyağı gibi üste çıkmanın en ince detaylarını,püf noktalarını bizlere bir kere daha gösterdiğin için teşekkürler hocam..

zaten sen her zaman haklısın..senin haksız olduğun bir konu Eskişehir de görülmüş bişey değildir..

kazara haksız olsan bile ''her zaman hoca haklıdır'' maddesi işletilir bu şehirde..
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
  Alıntı önder_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 15:00
Koskoca şehir Karabük'ün yaptığını, Ordıu'nun yaptığını ve benzerlerinin yaptığını yapamıyorsa yani parça parça stadımızı futbol arenasına dönüştüremiyorsa, burda en büyük suç yine HÜ dedir. Çünkü Es Es'i  kendi "HÜ Spor" yapma mantığıyla bütün çevrelerden kopartıp, özellikle bu renklere gönül vermiş taraftarlardan izole edip, kendi yandaşları ve avenesi ile pancar koop gibi yönetme politikası uygulamaktadır. Şehrin dinamiklerine ve taraftara uzak durmaktan ve kulüpler birliği çatısı altında fenr ve bizans goygoyculuğu yapmakta hiç bir beis görmemektedir.
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 15:14
iki şeçimde de sana oy verdim..bir daha sana belediye seçimlerinde oy verirsen namerdim.
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 15:18
Dün Üniversite kampüsünde olan Erdal ŞAHBAZ'a sorulan açığın üstü ne olacak sorusuna hala Yılmaz BÜYÜERŞEN'in sözünü tutmasını bekliyoruz,o yapmazsa biz yapacağız diye söyledi...
Şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerekir...Verilen söz kişinin kendisini bağlar...İster tutar,isterse tutmaz biz böyle biliriz ve tarihe de bu sözü tutulmamış olarak not alırız...
Yılmaz hoca bundan 3 yıl önce söz vermiştir evet bu doğrudur ve gerekli bütçeyi de 2 yıldır ayırmıştır...Hadi sözünde durmuyor,Eskişehirspor'a bakış açısı farklı,ben sarhoştum bu işten caydım dedi... 
Eeeeeee bu kulübün sahipleri ya da Yönetimi ne iş yapar...Bu onların sorumluluğunu kaldırır mı..? Bu kulübün yöneticileri yok mu da hep aman hocanın sözü var o yapmazsa biz yaparız diyerek 3 yıldır bizi oyalıyorsunuz...

Şimdi kaba bir hesap yapalım...
Eskişehirspor bu sene 4.sezon Süper ligde,buna paralel olarak sabit gelirlerimize bakalım;

1.Yıl gelirleri net 30 TRİLYON
2.Yıl gelirleri net 40 TRİLYON
3.Yıl gelirleri net 55 TRİLYON

Toplam net gelirler...125 TRİLYON...
(Bu rakamlar yönetim tarafından açıklanan bütçelerdir...Bu sene alacağımız gelirler henüz hesapta yoktur...)

Şimdi geçen 3 yıllık sürede 125 TRİLYON parayı kasaya koyan Eskişehirspor yönetimi başkalarına muhtaç olmasına ihtiyacı mı vardır...Önce sen bu 125 Trilyon parayı nereye harcadın da hala açığın üstü için sağa sola dileniyorsun...Senden localı lüks tribün üstü istemiyoruz...Allah rızası için yağmurdan,güneşten koruyacak tentene dahi yapsan bizim için nimettir...Hangi yatırımı yaptın da açığın üstüne para bulamadın...

Sevgili yönetim verilen sözler kişinin kendisini bağlar...Ama sizin sorumluluğunuzu kaldırmaz...Üstelik bunun için gerekli izinleri de sizin almanız gerekir...Sen gereğini yap,söz verenler sözünde durmazsa biz onları da tarihe not olarak alırız...

Bir sözüm de taraftara..."Açığın üstünü kapatmayanlar utansın" derken hedef olarak kimi alıyorsunuz...Yönetimi mi,yoksa Yılmaz Büyükerşen'i mi..? Önce ona karar verelim sonra bu konu ile ilgili yaptırımı en ağır şekilde görüşelim...Bakın TS maçı var ve hava yağmurlu deniyor...Türkiye liglerinde kapalı tibünü olmayan tek stad biz kaldık...Heralde diğer şehirlerin belediye başkanları "şak" diye yapıveriyorlar...Bir tek bizim belediye başkanımız beceriksiz...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 247248249250251 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır